بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است
تاریخ انتشار : ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ در ۲:۲۳ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: نخستین شرط استمرار حرکت موفق انقلاب ضرورت داشتن بازدارندگی در همه ابعاد آن است.

به گزارش تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در خطبه های این هفته نمازجمعه تربت حیدریه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در حرم امام (ره) افزود: در رابطه با هجمه شیطان که جهاد اکبر است به نیروی بازدارندگی نیاز داریم که این نیروی بازدارنده همان عشق و محبت به معبود است که در مسائل معنوی این لازمه حرکت است.

 

وی تصریح کرد: در جهاد اصغر که مقابله با دشمن خارجی است، نیروی بازدارندگی تجهیز همه جانبه است و ملت های آزاده باید در مقابله با دشمنان مجهز به تسلیحات نظامی باشند تا مستکبرین خیال حمله نظامی به ملت ها را نداشته باشد.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان کرد: در عرصه سیاسی قدرت بازدارندگی، امت اسلامی باید با بصیرت ویژه که شناخت همه جانبه دشمن از جمله نقاط قوت و ضعف و تفکرات اوست محقق شود.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: در عرصه اقتصادی عامل بازدارندگی مردم و مسئولین باید با یکدیگر حرکت کنند و هریک به خوبی وظایف خود را به انجام دهند.

 

عصمتی بیان داشت: در عرصه اقتصاد مردم باید از تجمل گرایی و اشرافی گری پرهیز کنند و به مجاهدت در عرصه اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گام بردارند.

 

وی افزود: باید به غرب به عنوان یک نیروی مستکبر نگاه کرد و نباید به آنها نزدیک شد.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه با اشاره به سخنان دیروز رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن که فرمودند : ” من ترامپ را شایسته پیام دادن نمیدانم.” افزود : این سخن برخاسته از حاکمیت اسلام و تربیت اسلامی است، ملت ما در فشار و تحریم به شکوفایی می رسد و می تواند بر روی پای خود بایستد و‌ روز به روز همانطور که در طول این چهل سال اتفاق افتاده شکوفاتر شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی