بدون نظر
 
رییس دادگستری تربت حیدریه:
شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۷ در ۱:۱۷ ب.ظ
 
رییس دادگستری تربت حیدریه گفت: امروز خانواده ها و نوجوانان و جوانان تحت تاثیر شبکه های اجتماعی و فضای مجازی قرار گرفتند و مهمترین هدف برخی شبکه های ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها و از بین بردن عقاید و افکار دینی جامعه اسلامی است و درمان آن تعالی فکری و فرهنگی جامعه است.

به گزارش تابان تربت، محمدابراهیم زاده چناری روز یکشنبه در همایش حقوق و نقش زنان در جامعه و خانواده افزود: ترویج شبکه های اجتماعی و فضای مجازی نیز زاییده موج سوم تحولات جهانی یا همان انقلاب انفورماتیک می باشد که این موج بنیان فرهنگی خانواده ها را مورد آماج خود قرار داده است.

 

وی با بیان اینکه اعتقادات و باورهای فرهنگی خانواده ها متفاوت است، گفت: بر این اساس اگر بدنبال مصون نگه داشتن بنیان خانواده و رشد و تعالی آن هستیم، لازم است روی آموزه های فرهنگی و باورهای اعتقادی خانواده ها کار فرهنگی انجام بدهیم.

 

ابراهیم زاده چناری افزود: افزود: اینکه امروز شاهد رشد آسیب های اجتماعی و فروپاشی بنیان خانواده هستیم، بدان خاطر است که در سبد فرهنگی خانوار ایرانی، آموزه های فرهنگی شبکه های اجتماعی جا خوش کرده و موجب شده اند تا خانواده ها از آموزه های دینی و اسلامی دور شوند.

 

وی گفت: این در حالی است که طبق آموزه های قرآنی و جهان بینی اسلامی، زنان دارای حقوقی هستند که به هیچ وجه نمونه آن در حقوق غربی یافت نمی شود.

 

رییس دادگستری تربت حیدریه افزود: در حالی که در قرآن برای زنان حقوقی چون زندگی، آموزش، مسکن، آزادی، ارث، نفقه و حتی حق امضای معاهدات سیاسی قایل شده و حتی طبق آموزه های قرآنی زنان هم برای زنان و هم برای مردان الگو هستند، اما از نگاه غربی زن موجودی طفیلی، پست و ناپاک و فاقد شرافت معرفی شده که حتی حق ورود به بهشت را نیز ندارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین محموله کمک های مردمی تربت حیدریه به مناطق سیل زده ارسال شد انتظار فرج موتور محرک مجاهدان خدا و آرمان انبیای الهی است/هسته های مقاومت جهان اسلام در حال سازماندهی است ولایت محوری و ولایت پذیری وجه تمایز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سایر ارتش های جهان حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد