بدون نظر
 
رییس دادگستری تربت حیدریه:
شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند
تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۷ در ۱:۱۷ ب.ظ
 
رییس دادگستری تربت حیدریه گفت: امروز خانواده ها و نوجوانان و جوانان تحت تاثیر شبکه های اجتماعی و فضای مجازی قرار گرفتند و مهمترین هدف برخی شبکه های ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها و از بین بردن عقاید و افکار دینی جامعه اسلامی است و درمان آن تعالی فکری و فرهنگی جامعه است.

به گزارش تابان تربت، محمدابراهیم زاده چناری روز یکشنبه در همایش حقوق و نقش زنان در جامعه و خانواده افزود: ترویج شبکه های اجتماعی و فضای مجازی نیز زاییده موج سوم تحولات جهانی یا همان انقلاب انفورماتیک می باشد که این موج بنیان فرهنگی خانواده ها را مورد آماج خود قرار داده است.

 

وی با بیان اینکه اعتقادات و باورهای فرهنگی خانواده ها متفاوت است، گفت: بر این اساس اگر بدنبال مصون نگه داشتن بنیان خانواده و رشد و تعالی آن هستیم، لازم است روی آموزه های فرهنگی و باورهای اعتقادی خانواده ها کار فرهنگی انجام بدهیم.

 

ابراهیم زاده چناری افزود: افزود: اینکه امروز شاهد رشد آسیب های اجتماعی و فروپاشی بنیان خانواده هستیم، بدان خاطر است که در سبد فرهنگی خانوار ایرانی، آموزه های فرهنگی شبکه های اجتماعی جا خوش کرده و موجب شده اند تا خانواده ها از آموزه های دینی و اسلامی دور شوند.

 

وی گفت: این در حالی است که طبق آموزه های قرآنی و جهان بینی اسلامی، زنان دارای حقوقی هستند که به هیچ وجه نمونه آن در حقوق غربی یافت نمی شود.

 

رییس دادگستری تربت حیدریه افزود: در حالی که در قرآن برای زنان حقوقی چون زندگی، آموزش، مسکن، آزادی، ارث، نفقه و حتی حق امضای معاهدات سیاسی قایل شده و حتی طبق آموزه های قرآنی زنان هم برای زنان و هم برای مردان الگو هستند، اما از نگاه غربی زن موجودی طفیلی، پست و ناپاک و فاقد شرافت معرفی شده که حتی حق ورود به بهشت را نیز ندارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد اما و اگرهای ساخت پردیس سینمایی در باغملی تربت حیدریه /تربتی ها صاحب پردیس سینمایی می شوند؟