بدون نظر
 
شانس حضور من در صبا از بین رفت
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۶:۵۵ ب.ظ
 
فوتبال ایران > لیگ برتر - محمد عباس‌‌زاده، یکی از مهاجمان ناکام پرسپولیس در فصل قبل بود. البته او در مقطعی که علی دایی از پرسپولیس جدا شد، توانست گل‌های حساسی را به‌ ثمر برساند اما حمید درخشان با این بازیکن به خاطر مسائل انضباطی برخورد کرد تا عباس‌‌زاده به یک مهاجم بی‌تأثیر و نیمکت‌نشین، شاید هم سکونشین تبدیل شود.

با این حال عباس‌‌زاده تا پایان فصل آینده با پرسپولیس قرارداد داشت ولی او را از لیست تیم کنار گذاشتند تا برانکو ضمن حمایت از مهدی طارمی به عنوان مهاجم اول باشگاه و همچنین علی علیپور به عنوان جوان اول سرخپوشان، در پی جذب یک مهاجم خارجی خوب باشد. البته مسئولان باشگاه برای آنکه عباس‌‌زاده را از لیست خود خارج کنند، احتیاج به دادن رضایتنامه و همچنین گرفتن امضا بابت تسویه‌حساب با این بازیکن داشتند اما عباس‌‌زاده به هیچ عنوان زیر بار نمی‌رفت تا مطالباتش را ببخشد و پس از فسخ قرارداد با باشگاه پرسپولیس، از جمع سرخپوشان جدا شود. علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه، نیز دادن رضایتنامه و جدایی این بازیکن از پرسپولیس را به این موضوع منوط کرده بود که عباس‌‌زاده مطالباتش را ببخشد وگرنه باید به محل تمرین برود و با تیم تمرین کند.

این در حالی است که عباس‌‌زاده دو بار به محل تمرین رفت اما برانکو اعلام کرد نیازی به این بازیکن ندارد. از سوی دیگر، عباس‌‌زاده به دنبال حضور در صبای قم و همکاری دوباره با علی دایی بود اما بابت فسخ قراردادش آن‌قدر تعلل کرد که زمان نقل و انتقالات به اتمام رسید و این بازیکن فعلاً بیرون ماند. عباس‌‌زاده از باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای روشن شدن تکلیفش شکایت کرده است اما اینکه به شکایت او چطور رسیدگی خواهد شد و چگونه می‌تواند از پرسپولیس جدا شده یا به تمرینات این تیم برگردد، هنوز مشخص نیست.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست چشم زعفرانکاران به خرید حمایتی روشن