بدون نظر
 
شانس حضور من در صبا از بین رفت
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۶:۵۵ ب.ظ
 
فوتبال ایران > لیگ برتر - محمد عباس‌‌زاده، یکی از مهاجمان ناکام پرسپولیس در فصل قبل بود. البته او در مقطعی که علی دایی از پرسپولیس جدا شد، توانست گل‌های حساسی را به‌ ثمر برساند اما حمید درخشان با این بازیکن به خاطر مسائل انضباطی برخورد کرد تا عباس‌‌زاده به یک مهاجم بی‌تأثیر و نیمکت‌نشین، شاید هم سکونشین تبدیل شود.

با این حال عباس‌‌زاده تا پایان فصل آینده با پرسپولیس قرارداد داشت ولی او را از لیست تیم کنار گذاشتند تا برانکو ضمن حمایت از مهدی طارمی به عنوان مهاجم اول باشگاه و همچنین علی علیپور به عنوان جوان اول سرخپوشان، در پی جذب یک مهاجم خارجی خوب باشد. البته مسئولان باشگاه برای آنکه عباس‌‌زاده را از لیست خود خارج کنند، احتیاج به دادن رضایتنامه و همچنین گرفتن امضا بابت تسویه‌حساب با این بازیکن داشتند اما عباس‌‌زاده به هیچ عنوان زیر بار نمی‌رفت تا مطالباتش را ببخشد و پس از فسخ قرارداد با باشگاه پرسپولیس، از جمع سرخپوشان جدا شود. علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه، نیز دادن رضایتنامه و جدایی این بازیکن از پرسپولیس را به این موضوع منوط کرده بود که عباس‌‌زاده مطالباتش را ببخشد وگرنه باید به محل تمرین برود و با تیم تمرین کند.

این در حالی است که عباس‌‌زاده دو بار به محل تمرین رفت اما برانکو اعلام کرد نیازی به این بازیکن ندارد. از سوی دیگر، عباس‌‌زاده به دنبال حضور در صبای قم و همکاری دوباره با علی دایی بود اما بابت فسخ قراردادش آن‌قدر تعلل کرد که زمان نقل و انتقالات به اتمام رسید و این بازیکن فعلاً بیرون ماند. عباس‌‌زاده از باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای روشن شدن تکلیفش شکایت کرده است اما اینکه به شکایت او چطور رسیدگی خواهد شد و چگونه می‌تواند از پرسپولیس جدا شده یا به تمرینات این تیم برگردد، هنوز مشخص نیست.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا