بدون نظر
 
شانس حضور من در صبا از بین رفت
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۶:۵۵ ب.ظ
 
فوتبال ایران > لیگ برتر - محمد عباس‌‌زاده، یکی از مهاجمان ناکام پرسپولیس در فصل قبل بود. البته او در مقطعی که علی دایی از پرسپولیس جدا شد، توانست گل‌های حساسی را به‌ ثمر برساند اما حمید درخشان با این بازیکن به خاطر مسائل انضباطی برخورد کرد تا عباس‌‌زاده به یک مهاجم بی‌تأثیر و نیمکت‌نشین، شاید هم سکونشین تبدیل شود.

با این حال عباس‌‌زاده تا پایان فصل آینده با پرسپولیس قرارداد داشت ولی او را از لیست تیم کنار گذاشتند تا برانکو ضمن حمایت از مهدی طارمی به عنوان مهاجم اول باشگاه و همچنین علی علیپور به عنوان جوان اول سرخپوشان، در پی جذب یک مهاجم خارجی خوب باشد. البته مسئولان باشگاه برای آنکه عباس‌‌زاده را از لیست خود خارج کنند، احتیاج به دادن رضایتنامه و همچنین گرفتن امضا بابت تسویه‌حساب با این بازیکن داشتند اما عباس‌‌زاده به هیچ عنوان زیر بار نمی‌رفت تا مطالباتش را ببخشد و پس از فسخ قرارداد با باشگاه پرسپولیس، از جمع سرخپوشان جدا شود. علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه، نیز دادن رضایتنامه و جدایی این بازیکن از پرسپولیس را به این موضوع منوط کرده بود که عباس‌‌زاده مطالباتش را ببخشد وگرنه باید به محل تمرین برود و با تیم تمرین کند.

این در حالی است که عباس‌‌زاده دو بار به محل تمرین رفت اما برانکو اعلام کرد نیازی به این بازیکن ندارد. از سوی دیگر، عباس‌‌زاده به دنبال حضور در صبای قم و همکاری دوباره با علی دایی بود اما بابت فسخ قراردادش آن‌قدر تعلل کرد که زمان نقل و انتقالات به اتمام رسید و این بازیکن فعلاً بیرون ماند. عباس‌‌زاده از باشگاه پرسپولیس به سازمان لیگ و کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای روشن شدن تکلیفش شکایت کرده است اما اینکه به شکایت او چطور رسیدگی خواهد شد و چگونه می‌تواند از پرسپولیس جدا شده یا به تمرینات این تیم برگردد، هنوز مشخص نیست.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه