بدون نظر
 
در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تربت حیدریه مطرح شد:
سیاسی ترین کارِ امروز ،کارِ اقتصادی است
تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ در ۴:۵۹ ب.ظ
 
استاندار خراسان رضوی: مطمئن هستم با عنایت و با استعانت از وجود با برکت حضرت امام رضا علیه السلام با همت،تلاش و صداقت خدمتگذاران به مردم با تکیه بر طرح مثلث توسعه اقتصادی به موفقیت خواهیم رسید.

به گزارش تابان تربت؛ علیرضا رزم حسینی صبح امروز در نشست اقتثادی تربت حیدریه اظهار داست: هدف از طرح مثلث توسعه اقتصادی دور زدن مشکلات نظام اداری دیوان سالارِ نحس،فرسوده و پیر است که متاسفانه گرفتاری امروز توسعه اقتصادی می باشد.

 

وی ضمن انتقاد از وجود دعواها و اختلافات سیاسی که موجب عقب افتادگی در توسعه کشور شده است،گفت: طرح مثلث توسعه اقتصادی می خواهد این آفت های جناح بندی سیاسی را از بین برده و وحدت آفرین باشد.

 

وی گفت: البته همه احزاب سیاسی طبق قانون اساسی برای ما محترم بوده اما باید امروز فقط بدنبال توسعه و پیشرفت باشیم و از آفت انقلاب اسلامی که همین اختلافات سیاسی است؛دوری کنیم.

 

وی افزود: جوانان تحصیل کرده ی جویای کار چه گناهی کرده اند که امروز باید شاهد دعواهای سیاسی در کشور باشند؟

استاندار خراسان رضوی با ذکر اینکه علمای دین و ائمه جمعه میتوانند به عنوان یک بازوی توانمند بعنوان ناظر و مشاور این طرح یاری رسان باشند گفت: حرف ما این است که در سایه امنیت میتوان به توسعه وپیشرفت رسید و بر اساس آیه ای از قرآن کریم در سایه همین امنیت و اقتصاد میتواند انسان عبادت کند.

 

رزم حسینی گفت: امامت جمعه با داشتن تریبون هر هفته نماز جمعه و نفوذ کلان خود در جهت فرهنگ سازی و ایجاد یک نهضت اقتصادی به اجرای موفق این طرح کمک نمایند.

 

رزم حسینی،استاندار خراسان رضوی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر دولتی نبودن اقتصاد مقاومتی و مردمی بودن آن، افزود: با همین نگاه میشود مردم را در حوزه های مختلف اقتصادی توانمند نمود.

 

وی تصریح کرد: با ایجاد یک امنیت پایدار در حوزه اقتصادی جلوی ظلم ۴۰ ساله ی به سرمایه گذاران را باید گرفت و در غیر اینصورت و خروج سرمایه ها از کشور ما مقصر خواهیم بود.

گفتنی است در پایان این نشست تفاهم نامه هایی بین استانداری خراسان رضوی و پنج معین اقتصادی منطقه تربت حیدریه به امضا رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه