بدون نظر
 
در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی تربت حیدریه مطرح شد:
سیاسی ترین کارِ امروز ،کارِ اقتصادی است
تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ در ۴:۵۹ ب.ظ
 
استاندار خراسان رضوی: مطمئن هستم با عنایت و با استعانت از وجود با برکت حضرت امام رضا علیه السلام با همت،تلاش و صداقت خدمتگذاران به مردم با تکیه بر طرح مثلث توسعه اقتصادی به موفقیت خواهیم رسید.

به گزارش تابان تربت؛ علیرضا رزم حسینی صبح امروز در نشست اقتثادی تربت حیدریه اظهار داست: هدف از طرح مثلث توسعه اقتصادی دور زدن مشکلات نظام اداری دیوان سالارِ نحس،فرسوده و پیر است که متاسفانه گرفتاری امروز توسعه اقتصادی می باشد.

 

وی ضمن انتقاد از وجود دعواها و اختلافات سیاسی که موجب عقب افتادگی در توسعه کشور شده است،گفت: طرح مثلث توسعه اقتصادی می خواهد این آفت های جناح بندی سیاسی را از بین برده و وحدت آفرین باشد.

 

وی گفت: البته همه احزاب سیاسی طبق قانون اساسی برای ما محترم بوده اما باید امروز فقط بدنبال توسعه و پیشرفت باشیم و از آفت انقلاب اسلامی که همین اختلافات سیاسی است؛دوری کنیم.

 

وی افزود: جوانان تحصیل کرده ی جویای کار چه گناهی کرده اند که امروز باید شاهد دعواهای سیاسی در کشور باشند؟

استاندار خراسان رضوی با ذکر اینکه علمای دین و ائمه جمعه میتوانند به عنوان یک بازوی توانمند بعنوان ناظر و مشاور این طرح یاری رسان باشند گفت: حرف ما این است که در سایه امنیت میتوان به توسعه وپیشرفت رسید و بر اساس آیه ای از قرآن کریم در سایه همین امنیت و اقتصاد میتواند انسان عبادت کند.

 

رزم حسینی گفت: امامت جمعه با داشتن تریبون هر هفته نماز جمعه و نفوذ کلان خود در جهت فرهنگ سازی و ایجاد یک نهضت اقتصادی به اجرای موفق این طرح کمک نمایند.

 

رزم حسینی،استاندار خراسان رضوی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر دولتی نبودن اقتصاد مقاومتی و مردمی بودن آن، افزود: با همین نگاه میشود مردم را در حوزه های مختلف اقتصادی توانمند نمود.

 

وی تصریح کرد: با ایجاد یک امنیت پایدار در حوزه اقتصادی جلوی ظلم ۴۰ ساله ی به سرمایه گذاران را باید گرفت و در غیر اینصورت و خروج سرمایه ها از کشور ما مقصر خواهیم بود.

گفتنی است در پایان این نشست تفاهم نامه هایی بین استانداری خراسان رضوی و پنج معین اقتصادی منطقه تربت حیدریه به امضا رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بعثی ها ما را در مسیر بغداد به موصل به مانند اسرای کربلا با پرتاب سنگ و هلهله همراهی کردند/نوجوانان کم سن و سال هم اسیر ابزار رسانه ای دشمن نشدند اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه هزار میلیارد ریال هزینه دارد عزت اسلام و مسلمین در سایه مقاومت و تبعیت از ولایت به منصه ظهور رسیده است امروز جمهوری اسلامی ایران پشت‌ مرزهای جولان رسیده است/ چالش نظام سرمایه داری با انقلاب اسلامی بر سر ولایت و امامت جامعه اسلامی است بازگشایی منجر به اعطای تراکم، عامل اصلی ترافیک هسته مرکزی شهر/حس مشارکت جویی مردم حلقه مفقوه مدیریت شهری هدف دشمن ایجاد نارضایتی و جدایی مردم از حاکمیت است/رسانه ها سفینه نجات کشور هستند شهردار بافت تاریخی تربت حیدریه، نیاز یا شگرد انتخاباتی موقوفات باید به سمت نیازهای اجتماعی جامعه سوق داده شود تمسک به ولایت سرمنشا وحدت الهی است رسانه ها بازوی توسعه هر منطقه هستند اردوی جهادی قافله خاکی لیگ فوتبال تربت حیدریه آغاز شد