بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
سپاه پاسداران در هر حوزه ای که نظام نیاز داشته ورود موفقیت آمیز کرده است
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ در ۱:۵۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به حضور سپاه و نیروهای مسلح در کمک رسانی به مردم سیل زده کشور به امر فرماندهی معظم کل قوا، افزود: امروز آن جمله معروف امام راحل مبنی بر اینکه "اگر سپاه نبود کشور هم نبود" به معنای واقعی کلمه به منصه ظهور رسیده و سپاه پاسدران بعنوان حافظ انقلاب در این بلای طبیعی به همراه ارتش و بسیج و سایر نیروهای کشور در کنار مردم است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: برخی سخنان و جملات بزرگان در طول زمان به معنا و مفهوم واقعی می رسند و شاید آن زمانی که امام راحل فرمودند “اگر سپاه نبود کشور هم نبود” همه به نقش تاثیر گذار این نهاد مقدس در جنگ تحمیلی فکر می کردند.

 

وی تصریح کرد: اما آنچه که امروز برای مردم واضح رو روشن شده این سخن امام راحل پیامی به مراتب وسیع تر از آنچه که گمان می کردند داشته و ان اینکه انقلاب اسلامی به عنوان یک موجود زنده نیازمند حفاظت و حراست است و سپاه بعنوان حافظ این انقلاب در هر حوزه و عرصه ای که نظام به آن نیاز دارد ورود پیدا کرده و نقشه دشمنان خنثی می کند.

 

عصمتی گفت: در عرصه اقتدار نظامی و موشکی سپاه پاسداران درخشیده و تن دشمنان نظام از این قدرت به لرزه افتاده و این همان وعده الهی است که با توکل بر خدا و بی اعتمادی به دشمن پیروز خواهید بود.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: در عرصه اقتصادی هم که دشمن به راه انداخته سپاه پاسداران با حضور در عرصه های تولید و سازندگی بعنوان بازوی توانمند نظام در کنار دولتها بوده است.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی با اشاره به حضور سپاه و نیروهای مسلح در کمک رسانی به مردم سیل زده کشور به امر فرماندهی معظم کل قوا، افزود: امروز آن جمله معروف امام راحل مبنی بر اینکه “اگر سپاه نبود کشور هم نبود” به معنای واقعی کلمه به منصه ظهور رسیده و سپاه پاسدران بعنوان حافظ انقلاب در این بلای طبیعی به همراه سایر نیروهای کشور در کنار مردم است.

 

امام جمعه تربت حیدریه با توصیه به ائمه جماعات مبنی بر اینکه جمع آوری کمک به سیل زدگان در مساجد را تسریع بخشند، افزود: مردم به شعارهای خرافی و غربی که می گویند چراغی که به خانه روا و به مسجد حرام است را رها کرده و به یاری هموطنان خود بیایند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!