بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
سپاه پاسداران در هر حوزه ای که نظام نیاز داشته ورود موفقیت آمیز کرده است
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ در ۱:۵۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به حضور سپاه و نیروهای مسلح در کمک رسانی به مردم سیل زده کشور به امر فرماندهی معظم کل قوا، افزود: امروز آن جمله معروف امام راحل مبنی بر اینکه "اگر سپاه نبود کشور هم نبود" به معنای واقعی کلمه به منصه ظهور رسیده و سپاه پاسدران بعنوان حافظ انقلاب در این بلای طبیعی به همراه ارتش و بسیج و سایر نیروهای کشور در کنار مردم است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: برخی سخنان و جملات بزرگان در طول زمان به معنا و مفهوم واقعی می رسند و شاید آن زمانی که امام راحل فرمودند “اگر سپاه نبود کشور هم نبود” همه به نقش تاثیر گذار این نهاد مقدس در جنگ تحمیلی فکر می کردند.

 

وی تصریح کرد: اما آنچه که امروز برای مردم واضح رو روشن شده این سخن امام راحل پیامی به مراتب وسیع تر از آنچه که گمان می کردند داشته و ان اینکه انقلاب اسلامی به عنوان یک موجود زنده نیازمند حفاظت و حراست است و سپاه بعنوان حافظ این انقلاب در هر حوزه و عرصه ای که نظام به آن نیاز دارد ورود پیدا کرده و نقشه دشمنان خنثی می کند.

 

عصمتی گفت: در عرصه اقتدار نظامی و موشکی سپاه پاسداران درخشیده و تن دشمنان نظام از این قدرت به لرزه افتاده و این همان وعده الهی است که با توکل بر خدا و بی اعتمادی به دشمن پیروز خواهید بود.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: در عرصه اقتصادی هم که دشمن به راه انداخته سپاه پاسداران با حضور در عرصه های تولید و سازندگی بعنوان بازوی توانمند نظام در کنار دولتها بوده است.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی با اشاره به حضور سپاه و نیروهای مسلح در کمک رسانی به مردم سیل زده کشور به امر فرماندهی معظم کل قوا، افزود: امروز آن جمله معروف امام راحل مبنی بر اینکه “اگر سپاه نبود کشور هم نبود” به معنای واقعی کلمه به منصه ظهور رسیده و سپاه پاسدران بعنوان حافظ انقلاب در این بلای طبیعی به همراه سایر نیروهای کشور در کنار مردم است.

 

امام جمعه تربت حیدریه با توصیه به ائمه جماعات مبنی بر اینکه جمع آوری کمک به سیل زدگان در مساجد را تسریع بخشند، افزود: مردم به شعارهای خرافی و غربی که می گویند چراغی که به خانه روا و به مسجد حرام است را رها کرده و به یاری هموطنان خود بیایند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد رژیم آمریکا بزرگترین تروریست دولتی است/آمریکا در تسخیر خاکریز جبهه مقاومت ناکام ماند سپاه مظهر اقتدار حهان اسلام است/تفکر سپاه و بسیج بر محور مقاومت سایه انداخته است آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است/سپاه نیروی مردمی و بر آمده از قانون اساسی است