بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
سپاه پاسداران در هر حوزه ای که نظام نیاز داشته ورود موفقیت آمیز کرده است
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ در ۱:۵۸ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با اشاره به حضور سپاه و نیروهای مسلح در کمک رسانی به مردم سیل زده کشور به امر فرماندهی معظم کل قوا، افزود: امروز آن جمله معروف امام راحل مبنی بر اینکه "اگر سپاه نبود کشور هم نبود" به معنای واقعی کلمه به منصه ظهور رسیده و سپاه پاسدران بعنوان حافظ انقلاب در این بلای طبیعی به همراه ارتش و بسیج و سایر نیروهای کشور در کنار مردم است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: برخی سخنان و جملات بزرگان در طول زمان به معنا و مفهوم واقعی می رسند و شاید آن زمانی که امام راحل فرمودند “اگر سپاه نبود کشور هم نبود” همه به نقش تاثیر گذار این نهاد مقدس در جنگ تحمیلی فکر می کردند.

 

وی تصریح کرد: اما آنچه که امروز برای مردم واضح رو روشن شده این سخن امام راحل پیامی به مراتب وسیع تر از آنچه که گمان می کردند داشته و ان اینکه انقلاب اسلامی به عنوان یک موجود زنده نیازمند حفاظت و حراست است و سپاه بعنوان حافظ این انقلاب در هر حوزه و عرصه ای که نظام به آن نیاز دارد ورود پیدا کرده و نقشه دشمنان خنثی می کند.

 

عصمتی گفت: در عرصه اقتدار نظامی و موشکی سپاه پاسداران درخشیده و تن دشمنان نظام از این قدرت به لرزه افتاده و این همان وعده الهی است که با توکل بر خدا و بی اعتمادی به دشمن پیروز خواهید بود.

 

خطیب جمعه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: در عرصه اقتصادی هم که دشمن به راه انداخته سپاه پاسداران با حضور در عرصه های تولید و سازندگی بعنوان بازوی توانمند نظام در کنار دولتها بوده است.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی با اشاره به حضور سپاه و نیروهای مسلح در کمک رسانی به مردم سیل زده کشور به امر فرماندهی معظم کل قوا، افزود: امروز آن جمله معروف امام راحل مبنی بر اینکه “اگر سپاه نبود کشور هم نبود” به معنای واقعی کلمه به منصه ظهور رسیده و سپاه پاسدران بعنوان حافظ انقلاب در این بلای طبیعی به همراه سایر نیروهای کشور در کنار مردم است.

 

امام جمعه تربت حیدریه با توصیه به ائمه جماعات مبنی بر اینکه جمع آوری کمک به سیل زدگان در مساجد را تسریع بخشند، افزود: مردم به شعارهای خرافی و غربی که می گویند چراغی که به خانه روا و به مسجد حرام است را رها کرده و به یاری هموطنان خود بیایند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است