بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه:
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خدمت گذار است و این راه را ادامه می دهد
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۴ ب.ظ
 
فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی برآمده از قانون اساسی از بدو تاسیس تا به امروز بعنوان یک خدمت گذار در عرصه های مختلف در کنار مردم و نظام بوده و این راه را تا رساندن پرچم به دست صاحب اصلی انقلاب حضرت بقیه الله(عجل الله) ادامه می دهد.

سرهنگ پاسدار علی نیک یاد در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: از بدو تاسیس انقلاب اسلامی سپاه پاسداران بر آمده از قانون اساسی بعنوان یک نهاد مردمی در کنار مردم نظام و دولتها بوده و در هر عرصه ای بعنوان بازوی توانمند نظام اسلامی خوش درخشیده است.

 

وی با بیان اینکه معتقد است چرا ایالات متحده در قرار دادن نام سپاه بعنوان یک نهاد تروریستی تعلل کرده، افزود: در چندین سال قبل حزب الله لبنان مولود سپاه و انقلاب اسلامی بعنوان یک گروه تروریستی از سوی آمریکا اعلام شد و ما امروز از این موضوع خرسندیم، چرا که امام راحل فرمودند هر کجا دیدید دشمن به شما لبخند می زند بدانید که یک جای کار اشکال دارد و هرکجا دشمن از شما عصبانی بود اگاه باشید که راه صحیح را در پیش گرفته اید.

 

نیک یاد خاطر نشان کرد: سیاست مداران ایالات متحده حامی تروریسم و پرورش دهنده تروریسم در جهان هستند و اگر نگاهی به گروههای تروریستی یک دهه اخیر بیندازیم بخوبی روشن است که گروههای تکفیری داعش و القاعده و امثالهم همه از حمایت های مالی، لجستیکی و اطلاعاتی امریکا بهره برده اند.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه  با بیان اینکه سپاه نقش تاثیر گذاری در مبارزه با تروریسم داشته، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هر نقطه ای که نظام و انقلاب لازم بداند حضور موفقیت امیز داشته و برای آن هزینه داده، هزینه ای که با خون شهدای دوران دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و همچنین شهدای تروریستی جاده زاهدان می توان به آن اشاره کرد.

 

وی بیان داشت: امروز نظام سلطه از سپاه عصبانی است و باید عصبانی باشد چرا که سبز پوشان غیور انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح کشور توانسته علاوه بر ارتقای قدرت دفاعی و موشکی خود نقش تاثیر گذاری در معادلات منطقه داشته باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!