بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
سپاه مظهر اقتدار حهان اسلام است/تفکر سپاه و بسیج بر محور مقاومت سایه انداخته است
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ در ۲:۳۹ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه جریان مردمی سپاه در داخل کشور و جهان اسلام تلاشهای تروریستی آمریکا و همپیمانانش را خنثی کرده، افزود: سپاه پاسداران تجلی همه ارزشهای اسلامی، امروز به مظهر اقتدار جهان اسلام تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: امروز رژیمی که تولد و جایگاهش بر اساس یک تلاش تروریستی بوده و منشاء تروریسم جهان شده و حاکمیت مستکبر و سلطه جوی این کشور در برهه های مختلف تاریخ بشریت دستش به خون میلیون ها نفر الوده شده در اقدامی ابلحانه یک نهاد ارزشی را در جهان اسلام تروریست می خواند.

 

وی تصریح کرد: باید بررسی شود که نهاد مردمی سپاه در این چهل سال گذشته چه کرده که این مقدار سیاستمداران سفیه آمریکا را عاصی و عصبانی کرده هر چند خدمات ارزشمند این نهاد انقلابی از بدو تاسیس تاکنون بر هیچ کس پوشیده نیست.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: شکست های متعدد امریکا در این چهل سال از سپاه پاسداران و نقش موثر این نهاد هم در عرصه نظامی و هم تهدیدات و تحریم ها باعث شده تا رییس جمهور آمریکا دست به چنین اقدامی بزند.

 

عصمتی بیان کرد: آمریکا با اسلحه تحریم و فشار بر علیه ملت ایران قصد به زانو در اوردن نظام اسلامی را داشت اما جریان مردمی سپاه با حضور در عرصه های سازندگی و ارتقای توان دفاعی و موشکی تمام نقشه های آمریکا را خنثی کرد.

 

امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه جریان مردمی سپاه در داخل کشور و جهان اسلام تلاشهای تروریستی آمریکا و همپیمانانش را خنثی کرده، افزود: سپاه پاسداران تجلی همه ارزشهای اسلامی، امروز به مظهر اقتدار جهان اسلام تبدیل شده است.

 

وی افزود: امروز تفکر مردمی سپاه و بسیج بر محور مقاومت خیمه انداخته و می رود تا آمال صهیونیزم بین المللی و استکبار جهانی را در هم بپیچد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر حال و هوای عاشورای حسینی در قطب زعفران جهان تربت حیدریه در تاسوعای حسینی غرق در حزن و ماتم+ تصاویر صادرات ۱۲۵ هزار تن سیمان به کشورهای آسیای میانه وقتی قلم پزشک با جوهر عشق به سیدالشهدا(ع) نسخه شفا می نویسد تربت حیدریه قهرمان دهمین دوره رقابتهای ووشوی خراسان رضوی شد