بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
سپاه مظهر اقتدار حهان اسلام است/تفکر سپاه و بسیج بر محور مقاومت سایه انداخته است
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ در ۲:۳۹ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه جریان مردمی سپاه در داخل کشور و جهان اسلام تلاشهای تروریستی آمریکا و همپیمانانش را خنثی کرده، افزود: سپاه پاسداران تجلی همه ارزشهای اسلامی، امروز به مظهر اقتدار جهان اسلام تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در آئین خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: امروز رژیمی که تولد و جایگاهش بر اساس یک تلاش تروریستی بوده و منشاء تروریسم جهان شده و حاکمیت مستکبر و سلطه جوی این کشور در برهه های مختلف تاریخ بشریت دستش به خون میلیون ها نفر الوده شده در اقدامی ابلحانه یک نهاد ارزشی را در جهان اسلام تروریست می خواند.

 

وی تصریح کرد: باید بررسی شود که نهاد مردمی سپاه در این چهل سال گذشته چه کرده که این مقدار سیاستمداران سفیه آمریکا را عاصی و عصبانی کرده هر چند خدمات ارزشمند این نهاد انقلابی از بدو تاسیس تاکنون بر هیچ کس پوشیده نیست.

 

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: شکست های متعدد امریکا در این چهل سال از سپاه پاسداران و نقش موثر این نهاد هم در عرصه نظامی و هم تهدیدات و تحریم ها باعث شده تا رییس جمهور آمریکا دست به چنین اقدامی بزند.

 

عصمتی بیان کرد: آمریکا با اسلحه تحریم و فشار بر علیه ملت ایران قصد به زانو در اوردن نظام اسلامی را داشت اما جریان مردمی سپاه با حضور در عرصه های سازندگی و ارتقای توان دفاعی و موشکی تمام نقشه های آمریکا را خنثی کرد.

 

امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه جریان مردمی سپاه در داخل کشور و جهان اسلام تلاشهای تروریستی آمریکا و همپیمانانش را خنثی کرده، افزود: سپاه پاسداران تجلی همه ارزشهای اسلامی، امروز به مظهر اقتدار جهان اسلام تبدیل شده است.

 

وی افزود: امروز تفکر مردمی سپاه و بسیج بر محور مقاومت خیمه انداخته و می رود تا آمال صهیونیزم بین المللی و استکبار جهانی را در هم بپیچد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!