بدون نظر
 
خاتون خورشید
سومین جشنواره منطقه ای خاتون خورشید نفرات برتر خود را شناخت
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۴ ق.ظ
 
سومین جشنواره قرآنی،فرهنگی و هنری خاتون خورشید با اعلام برگزیدگان در هفت رشته مختلف به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، قائم مقام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در این مراسم ضمن تاکید بر لزوم کاربرد هنر در بیان، پیام و ابلاغ آن گفت: زبان هنر رساترین وسیله برای ابلاغ پیام است و در این راه باید از بهترین ها استفاده کرد.

 

یوسف امینی خاطر نشان کرد: حضور نوجوانان و جوانان در کنار هنرمندانی که سال ها در عرصه هنر فعالیت کرده اند و همچنین توجه به زنان و مسائل پیرامون آنان را از ویژگی های این جشنواره می باشد.

 

وی افزود: برگزاری این جشنواره از نمونه های موفق مشارکت منطقه ای چند شهرستان می باشد و آسیب شناسی سه دوره برگزاری این جشنواره برای رفع ایرادات آن باید در دستور کار قرار گیرد.

 

حسن زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر برگزاری این جشنواره نیز در ابتدای این جلسه ضمن ارائه گزارشی از برگزاری جشنواره،اهداف برگزاری جشنواره را بردن فرهنگ و هنر به میان مردم ازسویی و توجه به قدر و منزلت زنان و مادران و همچنین توجه جدی به هنرمندان زن دانست و افزود: برگزاری این جشنواره به صورت شهرستانی و سپس منطقه ای با هدف تبادل هنری و تجربیات هنرمندان با یکدیگر از دیگر اهداف برگزاری جشنواره است.

 

در پایان این مراسم از برگزیدگان جشنواره در رشته های قرائت قرآن کریم ،عکس، فیلم، داستان کوتاه، فیلم کوتاه،هنرهای تجسمی و خوشنویسی تقدیر شد.

لازم به ذکراست که بخش نماز به پیشنهاد معاونت قرآن وعترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به سومین جشنواره خاتون خورشید اضافه و در بخش های مختلف برگزیدگان آن معرفی شدند.

 

گفتنی است آخرین بخش این جشنواره با برگزاری رقابت در رشته نمایش های کوتاه روزهای ۱۵ و ۱۶ اسفند برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بعثی ها ما را در مسیر بغداد به موصل به مانند اسرای کربلا با پرتاب سنگ و هلهله همراهی کردند/نوجوانان کم سن و سال هم اسیر ابزار رسانه ای دشمن نشدند اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه هزار میلیارد ریال هزینه دارد عزت اسلام و مسلمین در سایه مقاومت و تبعیت از ولایت به منصه ظهور رسیده است امروز جمهوری اسلامی ایران پشت‌ مرزهای جولان رسیده است/ چالش نظام سرمایه داری با انقلاب اسلامی بر سر ولایت و امامت جامعه اسلامی است بازگشایی منجر به اعطای تراکم، عامل اصلی ترافیک هسته مرکزی شهر/حس مشارکت جویی مردم حلقه مفقوه مدیریت شهری هدف دشمن ایجاد نارضایتی و جدایی مردم از حاکمیت است/رسانه ها سفینه نجات کشور هستند شهردار بافت تاریخی تربت حیدریه، نیاز یا شگرد انتخاباتی موقوفات باید به سمت نیازهای اجتماعی جامعه سوق داده شود تمسک به ولایت سرمنشا وحدت الهی است رسانه ها بازوی توسعه هر منطقه هستند اردوی جهادی قافله خاکی لیگ فوتبال تربت حیدریه آغاز شد