بدون نظر
 
خاتون خورشید
سومین جشنواره منطقه ای خاتون خورشید نفرات برتر خود را شناخت
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۱:۴۴ ق.ظ
 
سومین جشنواره قرآنی،فرهنگی و هنری خاتون خورشید با اعلام برگزیدگان در هفت رشته مختلف به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، قائم مقام مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در این مراسم ضمن تاکید بر لزوم کاربرد هنر در بیان، پیام و ابلاغ آن گفت: زبان هنر رساترین وسیله برای ابلاغ پیام است و در این راه باید از بهترین ها استفاده کرد.

 

یوسف امینی خاطر نشان کرد: حضور نوجوانان و جوانان در کنار هنرمندانی که سال ها در عرصه هنر فعالیت کرده اند و همچنین توجه به زنان و مسائل پیرامون آنان را از ویژگی های این جشنواره می باشد.

 

وی افزود: برگزاری این جشنواره از نمونه های موفق مشارکت منطقه ای چند شهرستان می باشد و آسیب شناسی سه دوره برگزاری این جشنواره برای رفع ایرادات آن باید در دستور کار قرار گیرد.

 

حسن زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر برگزاری این جشنواره نیز در ابتدای این جلسه ضمن ارائه گزارشی از برگزاری جشنواره،اهداف برگزاری جشنواره را بردن فرهنگ و هنر به میان مردم ازسویی و توجه به قدر و منزلت زنان و مادران و همچنین توجه جدی به هنرمندان زن دانست و افزود: برگزاری این جشنواره به صورت شهرستانی و سپس منطقه ای با هدف تبادل هنری و تجربیات هنرمندان با یکدیگر از دیگر اهداف برگزاری جشنواره است.

 

در پایان این مراسم از برگزیدگان جشنواره در رشته های قرائت قرآن کریم ،عکس، فیلم، داستان کوتاه، فیلم کوتاه،هنرهای تجسمی و خوشنویسی تقدیر شد.

لازم به ذکراست که بخش نماز به پیشنهاد معاونت قرآن وعترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی به سومین جشنواره خاتون خورشید اضافه و در بخش های مختلف برگزیدگان آن معرفی شدند.

 

گفتنی است آخرین بخش این جشنواره با برگزاری رقابت در رشته نمایش های کوتاه روزهای ۱۵ و ۱۶ اسفند برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهبری دستور داده‌اند که جلسات شورا بدون حضور روحانی هم برگزار شود ادامه راه جریان مقاومت شفاف است/اگر بنا بود بهانه سختی و کمبود گرفته شود هیچگاه خرمشهر آزاد نمی شد برخی رسانه های داخلی در خدمت عملیات روانی و ادبیات خشن دشمن قرار گرفتند/استراتژی نظام مقاومت و ایستادگی است در پی نشانی از «محمد قهرمان» در زادگاهش تربت حیدریه! ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه