بدون نظر
 
یادداشت:
سوق دادن مذاکرات به صلح حسنی(ع) کاری عبس و بیهوده است و مردم آن را نمی پذیرند/ هنوز هیچ فرمانده ای خود را به بیگانه نفروخته است
تاریخ انتشار : ۱۶ تیر ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۶ ب.ظ
 
صلح امام حسن(ع) با معاویه به دلیل خیانت بخش عمده ای از فرماندهان نظامی و خواست اکثریت مردم بوقوع پیوست و مقایسه امروز رئیس جمهور در خصوص مذاکرات هسته ای یک قیاس مع الفارغ است.

به گزارش تابان تربت، رئیس جمهور کشورمان در روز ولادت کریم اهل بیت(ع) میزبان استانداران و معاونان وزرا بود که در آنجا و حتی صفحه شخصی خود در شبکه های اجتماعی به نرمش قهرمانانه مقام معظم رهبری اشاره ای داشت و مذاکرات هسته ای امروز را در راستای مصلحت جامعه، با صلح زمان امام مجتبی (ع) مقایسه کرد

 

در کشوری که فرماندهان نظامی و ملت با اقتدار از رهبری جامعه و حقوق مسلم خود جانانه دفاع می کنند و در این دفاع از هیچ تلاشی هم دریغ ندارند، این مقایسه رئیس محترم جمهور یک قیاس مع الفارغی است که هیچ تشابهی با زمان صلح امام مجتبی(ع) ندارد.

 

رئیس جمهور محترم خوب می داند که در زمان امام مجتبی(ع) بخش عمده ای از فرماندهان نظامی به ایشان خیانت کردند و شماری از کارگزاران هم توسط معاویه تطمیع و یا تهدید شدند و امام وقتی دید که خواست اکثریت مردم صلح است آن را پذیرفت.

 

امروز خواست ملت ایران در تمامی مناسبتها و ایام الله به گوش مسئولان رسانده شده که در برابر هر گونه زیاده خواهی و گستاخی جبهه استکبار و برای احقاق حقوق مسلم کشور، ملت و رهبری نظام با قدرت پشتیبان تیم مذاکره کننده است و نیازی به انحراف افکار عمومی نیست.

 

امام راحل بارها فرمودند که ملت ایران از مردم زمان پیامبر(ص) در مدینه و مردم زمان حضرت علی(ع) در کوفه بهتر و با عظمت ترند و این سخن را هم مردم در طول 36 سال از عمر با برکت انقلاب با حضور مقتدرانه و شجاعانه در جبهه های حق علیه با طل و سایر عرصه های کشور به اثبات رسانده اند.

 

از طرفی ما سردارانی همچون قاسم سلیمانی ها داریم که امروز بعنوان یک مستشار نظامی در کشورهای سوریه و لبنان و عراق یار و همراه نیروهای مردمی هستند و در کنار آنان از هویت اسلامی و دینی کشورهای اسلامی دفاع می کنند.

 

در ثانی هنوز هیچ یک از فرماندهان نظامی و حتی گرایش های سیاسی کشور خود را به بیگانه نفروختند که برخی آقایان برای بهبود وضعیت جامعه سخن از صلح حسنی مطرح می کنند.

 

رئیس جمهور محترم بداند به فرض اینکه اگر صلحی هم در کار باشد طرفهای مذاکره کننده معاویه صفتانی هستند که با بد عهدی و خدعه و نیرنگ، تا نظام اسلامی ایران را ساقط نکنند دست بردار نخواهند بود.

 

سخن آخر:

 

آقای رئیس جمهور ملت ایران بسیار شریف تر و با وفاتر از مردمان صدر اسلام هستند و فرماندهان نظامی آن هم تا بن دندان مسلح و در کنار رهبری و مردم، مقتدرانه از این کشور حمایت خواهند کرد و بهتر است روند سیر مذاکرات با حفظ عزت و اقتدار ملت دنبال شود و رفتن به سمت صلح حسنی کاری عبس و بیهوده خواهد بود و مطمئن باشد مردم هرگزآن را نخواهند پذیرفت.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه