بدون نظر
 
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تربت حیدریه:
سوخت خودروهای گازوییل سوز فاقد پروانه فعالیت اول مهر قطع می شود
تاریخ انتشار : ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ در ۹:۰۵ ق.ظ
 
دیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تربت حیدریه اعلام کرد: سوخت خودروهای گازوییل سوز فاقد پروانه فعالیت اول مهر قطع می شود

محسن قندهاری در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت،اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل های صادره از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و سامانه پیمایش سوخت، ناوگان باربری درون شهری و برون شهری که از گازوییل استفاده می کنند چنانچه در سامانه مربوطه ثبت نام نشوند علاوه براینکه از اول مهرماه سالجاری شامل قطع سهمیه سوخت خواهند شد در صورت فعالیت از طریق دوربین های هوشمند نیز جریمه می شوند.

وی افزود:  در شش ماه گذشته از طریق نصب بنر و پیامک موضوع به اطلاع مالکان خودروهای باربری رسیده است.

قندهاری تصریح کرد: تاکنون بیش از ۵۰۰ خودرو در سامانه پیمایش سوخت ثبت نام کرده اند که و تقریبا ۲۵ درصد مالکان خودروها مراحل را طی نکرده اند واگر آن دسته از افرادیکه پس از ثبت نام ادامه فرآیند قانونی را طی نکنند یقینا از اول مهر دچار قطع سهمیه سوخت می شوند.

 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تربت حیدریه گفت:  بر اساس دستورالعمل جدید سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و ابلاغ سرپرست شهرداری تربت حیدریه اخذ سفته از مالکان هم حذف شد.

قندهاری تاکید کرد : سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری تربت حیدریه آمادگی کامل جهت صدور پروانه خودروهای حمل بار را دارد و این بخشنامه شامل خودروهای دولتی وحتی ناوگان شهرداری و پیمانکاران می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
موفقیت رزمندگان اسلام در دفاع مقدس مرهون تبعیت از فرهنگ عاشورا جبهه استکبار با هجوم به اعتقادات و باورهای دینی در صدد براندازی نظام اسلامی است/ پاسخ به یاوه گویی رئیس جمهور آمریکا با حضور در میدان عمل و استقلال همه جانبه برگزاری آزمون تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در تربت حیدریه سهم تربت حیدریه از اشتغال در حوزه بازار مجازی تقریبا هیچ! افزایش ۷ تا ۱۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه از تولید بذر سیب زمینی در رقابت با هلندی ها تا چند قلوزایی دامهای سبک حسن تفتیان بر بام قاره کهن آسیا دوران دفاع مقدس برگرفته از نهضت عاشورا بود/اجرای بیش از ۸۰ عنوان برنامه در تربت حیدریه اختصاص بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی خراسان رضوی نمایشگاه «اقتصاد منهای نفت» در تربت حیدریه گشایش یافت تعدیل تبصره ۳ با موافقت وزارت نیرو امکان پذیر است آیت الله معصومی قاطعانه از گفتمان انقلاب اسلامی دفاع کرد