بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
سهل انگاری و سوء مدیریت برخی مدیران مانع توسعه تربت حیدریه شده است
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۱ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار وبژه تربت حیدریه از رفتار برخی مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان انتقاد کرد و افزود: سهل انگاری و سوء مدیریت برخی مدیران تربت حیدریه مانع توسعه این شهرستان شده و دودش به چشم شهروندان رفته است.

به گزارش تابان تربت؛ احمدعلی موهبتی صبح امروز در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان تربت حیدریه افزود: اکنون در شاکله مدیریتی این خطه با افرادی مواجه هستیم که نسبت به حوزه مدیریتی خود دانش و تسلط لازم را ندارند و یا قادر نیستند برای احقاق حقوق مردم شهرستان تربت حیدریه در مقابل مدیران استانی خود ایستادگی کنند.

 

وی گفت: جای تاسف دارد که امروز شاهد حضور مدیرانی در این خطه هستیم که از جدول بودجه ریزی و اعتبارات سر در نمی آورند و عمق فاجعه زمانی بیشتر مشهود می شود که بدانیم این افراد حتی حاضر نیستند از من یا معاونان فرمانداری کمک بگیرند.

 

موهبتی ضمن با بیان اینکه تربت حیدریه نیازی به مدیران سمعا و طاعتا گو ندارد، افزود: از شما نه انتظار دریافت گوله برف رضاخانی را دارم و در عین حال انتظار ندارم بر سر کسب حقوق مردم با مقام مافوق تان دعوا کنید و اگر دیدید دارد کار به دعوا می کشد، به من واگذار کنید.

 

فرماندار تربت حیدریه از مدیران امور آب (مهدی طلعتی) و آب و فاضلاب شهری (محمود امیری) و همچنین بهزیستی(زهره اقبال نیا) به عنوان مدیران توانمند تربت حیدریه یاد کرد و افزود: زمانی که از نامبردگان گزارش کار می خواهیم اسناد کافی و معتبر ارایه می کنند که نشان از آگاهی و تسلط آن ها نسبت به حوزه مدیریتی شان است.

 

موهبتی در ادامه به رقم بودجه ملی عمرانی اشاره و اظهار داشت: با ۵۵ درصد کاهش به ۴۴ هزار میلیارد تومان رسیده که سهم استان ها از این میزان تنها هفت هزار میلیارد تومان است و ۵٫۶ درصد از این رقم نیز، سهم خراسان رضوی می باشد.

 

وی گفت: پارسال تاکید شده هر قدر در قالب جلسات کارشناسی روی حق و سهم تربت حیدریه بیشتر تلاش کنید، آورده بیشتری از استان در اختیار خواهید داشت و امسال هم دوباره تکرار می کنم باید تلاش مظاعف داشته باشید برای سال آینده که مشکلات امسال تکرار نشود.

 

موهبتی در ادامه افزود: اینکه امروز کشور و به خصوص دولت با مشکلات مالی مواجه می باشد، یک موضوع است و اینکه یک مدیر با اتکا به توانمندی مدیریتی خود قاعده اهم و فی الاهم را اجرا کند، موضوع دیگری است که متاسفانه مشکل عمده شهرستان در بخش دوم است و به عنوان نمونه ساختن خانه عالم در روستا مهم و باید انجام شود، اما مهمتر از آن انتقال آب شرب به روستا است.

 

وی در ادامه اظهار کرد: امسال به منظور صرفه جویی در تخصیص بودجه و در عین حال رفع کمبودهای دستگاه ها جابجایی های در ارقام مصوب صورت گرفته که بر این اساس بودجه های مازاد برخی دستگاه ها به دستگاه های دیگر منتقل می شود.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص ۷ میلیارد ریال برای تجهیز فضای حاشیه شهر تربت حیدریه اساس تشکیل بسیج اخلاص است/موفقیت بسیج مرهون ولایت پذیری این نهاد مقدس است بسیج جهان اسلام در حال شکل گیری است/اجرای ۲۴۰ عنوان برنامه در هفته بسیج افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت طلای سرخ پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند