بدون نظر
 
مانور امپراطوری رسانه ای بر کشته سازی:
سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸
تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۸ در ۸:۱۸ ب.ظ
 
رسانه های معاند و ضد انقلاب بعد از سناریو های دعوت به آشوب و اغتشاش و شایعه سازی، این بار دست به دامان پروژه کشته سازی شدند و هر روز آمار تازه ای از کشته های اخیر منتشر می کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، چند روزی است که رسانه های لندنی و سعودی فضا سازی گسترده ای را درباره جانباختگان اعتراضات اخیر در کشور به راه انداخته اند، این رسانه ها مدعی شدند که 20 روز بعد از اعتراضات مردمی تعداد قربانیان مشخص نیست و تعداد زیادی بازداشت شدند و یا حکومت درباره کشته ها و بازداشتی ها سکوت کرده است.

رسانه های معاند و ضد انقلاب بعد از سناریو های دعوت به آشوب و اغتشاش و شایعه سازی، این بار دست به دامان پروژه کشته سازی شدند و هر روز آمار تازه ای از کشته های اخیر منتشر می کنند.

این رسانه ها در ادامه پروژه های ناموفق خود تاکنون چند بار آمار و اعداد و رقم های خود را تغییر دادند و درباره جانباختگان عددهای مختلفی گفتند و سعی کردند از این اعتراضات مردمی بستری برای کشته سازی همچون فتنه 88 برای کشور فراهم کنند

اما واقعیت ماجرا واقعیت این است که در آشوب های اخیر در برخی شهرها تعدادی جان خود را از دست دادند اما این افراد را باید به چند دسته تقسیم کرد.

کشته شدن اشرار و آشوب گران مسلح به سلاح گرم و سرد

یک دسته از کشته شدگان، اشرار و اغتشاش گرانی هستند که به مناطق حساس و نظامی با سلاح گرم و یا با قمه حمله کردند و یا مردم را در برخی مناطق عملا به گروگان گرفته بودند.

بعنوان مثال در شهر صدرای شیراز اغتشاش گران که سلاح گرم و سرد به همراه داشتند تمام راهها را برروی مردم بسته بودند و عملا آنها را به گروگان گرفته بودند و نیروهای حافظ امنیت برای رهایی گروگان ها و مردم از چنگال اغتشاش گران چاره ای جز برخورد مقتدر و سخت نداشتند و تعدادی از اشرار و آشوب گران کشته شدند.

در سیرجان استان کرمان که اغتشاشگران در نخستین ساعات اعلام نرخ جدید بنزین، شب هنگام همراه با سلاح گرم به سمت مخازن نفت و بنزین این شهر حمله می کنند و قصد ورود به محوطه و آتش زدن مخازن را داشتند که اگر برای انجام نیت شوم خود موفق به ورود به محوطه می شدند قطعا صدها نفر از زنان و کودکان و افراد بی گناه در سیرجان جان خود را از دست می دادند که بلافاصله نیروهای حافظ امنیت وارد عمل شدند و برخی از آشوب گران کشته شدند.

در ماهشهرشرایط متفاوت تر از مناطق دیگر بود و در این شهر برخی از عوامل گروههای تروریستی و تجزیه طلب با سلاح گرم و حتی تیربار راه ارتباطی بندر ماهشهر با دیگر نقاط کشور و مسیر انتقال کالا را بسته بودند و قصد تصرف پتروشیمی ماهشهر و انفجار آن را داشتند و عملا برای ساعاتی اغتشاش گران جنگ مسلحانه به راه انداخته بودند و در چنین شرایطی نیروهای حافظ امنیت برای نجات جان مردم وارد عمل می شوند.

همچنین در شهر قدس، شهریار و ملارد در استان تهران و پردیس در استان البرز، آشوب گران با قمه و سلاح گرم به جان مردم و مغازه ها و مراکز تجاری افتاده بودند و علاوه بر تخریب گسترده قصد حمله به فرمانداری ها، مراکز بسیج و نیروهای انتظامی و ربودن سلاح را داشتند و نیروهای حافظ امنیت ناچار به مقابله سخت شدند.

شهیدان مدافع امنیت

اما بخشی از جان باختن حوادث اخیر از نیروهای حافظ امنیت هستند که برای تامین امنیت مردم جان خود را فدا کردند و به شهادت رسیدند و از آن جمله می توان به شهیدان مدافع امنیت مرتضی ابراهیمی و مصطفی رضایی که در 28 آبان به شهادت رسیدند اشاره کرد.

رهگذرانی که قربانی هدف شوم اغتشاشگران شدند

بخش سوم جانباختگان مربوط به افرادی بود که در اعتراضات و آشوب ها حضور نداشتند اما به وسیله تیراندازی اشرار و یا حمله اغتشاشگران جان خود را از دست دادند که غالبا بعنوان رهگذر در حال عبور بودند.

دسته چهارم افرادی هستند که روز جمعه در اعتراضات مسالمت آمیز حضور داشتند اما در تیراندازی های مشکوک جان خود را از دست دادند، مانند آنچه که جمعه شب 24 آبان در خرمشهر روی داد و تعدادی از مردم افراد جان باختند.

بنابراین واقعیت ماجرا  این است که در آشوب های شنبه و یکشنبه 25 و 26 آبان تعدادی جان خود را از دست دادند که قطعا مسئولان باید به وضعیت افرادی که در تیراندازی های مشکوک جان باختند و مسایل مربوط به خانواده های آنان رسیدگی کنند.

آن روی سکه این اغتشاشات هم سناریو سازی از کشته شدگان و بازداشتی هاست که رسانه های معاند و ضد انقلاب و اتاق فکر سعودی و لندنی بروی آن متمرکز شدند تا بتوانند در تهیج افکار عمومی جامعه اثر گذار باشند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است