بدون نظر
 
سقوط دادگاه قانونی داعش در رمادی
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۶:۰۲ ب.ظ
 
وزارت دفاع عراق اعلام کرد: یکصد و بیست و چهار نفر از تروریست های داعش به هلاکت رسیدند.

به گزارش«شیعه نیوز»، وزارت دفاع عراق از به هلاکت رسیدن یکصد و بیست و چهار نفر از تروریست های داعش و نابود شدن چهار پایگاه نظامی و هشت خودروی نظامی آنها در سه استان این کشور خبر داد.

وزارت دفاع عراق در ادامه تاکید کرد: نیروهای عراقی همچنین ساختمان موسوم به دادگاه قانونی داعش در شرق رمادی را ویران کردند. در همین راستا کمیته امنیتی عراق در استان دیاله از کشته شدن چهار تن از تروریست های داعش در کمین ویژه نیروهای عراقی در اطراف میدان نفتی در شرق تکریت خبر داد.

المسیره تصریح کرد: پیشتر گردان های حزب الله عراق نیز از نزدیک شدن موعد تصرف کامل شهرستان بیجی در استان صلاح الدین خبر داده بودند.

انتهای پیام/768

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸