بدون نظر
 
سفر ۱۰۰ کارفرمای فرانسوی به ایران در شهریور
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۷:۱۱ ب.ظ
 
پایگاه خبری تیک-به گزارش صدا و سیما، وزیر امور خارجه فرانسه در مصاحبه ای اعلام کرد سپتامبر آینده ( شهریور) هیئتی تجاری مرکب از صد کارفرمای فرانسوی به ایران سفر می کند.
لوران فابیوس در مصاحبه با شبکه فرانس 24 گفت: من با رییس جمهور ایران و همتایم در وزارت خارجه گفتگوهای سیاسی داشتم. اما همچنین با شماری از وزرای ایرانی دیدار کردم که زندگی روزمره کشور را اداره می کنند. در این دیدارها درباره زمینه های همکاری احتمالی بین دو کشور رایزنی کردیم.
وی افزود: در ماه سپتامبر (شهریور) نیز هیئتی از سوی مدف ( MEDEF) سازمان کارفرمایان فرانسوی مرکب از نزدیک صد نفر به ایران سفر می کنند و من از وزیر کشاورزی مان و وزیر مشارو در تجارت خارجی خواسته ام در این سفر حضور داشته باشند. شرکت ها در حال آماده سازی برای این سفر هستند.
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه چهارمین جشنواره فرهنگی هنری قرآنی خاتون خورشید در خراسان رضوی برگزار می شود مطالبه تربتی‌ها برای اتصال منازل به شبکه فاضلاب شهری/ بخش خصوصی به وعده‌اش عمل نکرد محور مقاومت منافع آمریکا را به خطر انداخته است/دشمن با عملیات روانی در فضای مجازی به دنبال شکاف بین مردم و مسئولان است نجات یک خانواده گرفتار برف در دامنه کوههای تربت حیدریه/با اولویت بندی در حال بازگشایی مسیرهای فرعی هستیم/تا ساعتی دیگر شبکه اصلی دیجیتال متصل خواهد شد محور تربت حیدریه به مشهد بازگشایی شد/اسکان اضطراری یکهزار مسافر گرفتار در برف تمام راههای روستایی و فرعی تربت حیدریه مسدود است/محور تربت حیدریه به مشهد همچنان مسدود/معابر اصلی شهر باز، اما تردد به سختی انجام می شود شجاعت صداقت در حادثه تلخ هواپیمای اوکراین/ وقتی بین مردم و حاکمیت پنهان کاری معنا ندارد +اینفوگرافیک بیش از ۵ هزار مسافر گرفتار برف در تربت حیدریه اسکان یافتند/احتمال انسداد جاده طی امشب و فردا