بدون نظر
 
سفر ۱۰۰ کارفرمای فرانسوی به ایران در شهریور
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۷:۱۱ ب.ظ
 
پایگاه خبری تیک-به گزارش صدا و سیما، وزیر امور خارجه فرانسه در مصاحبه ای اعلام کرد سپتامبر آینده ( شهریور) هیئتی تجاری مرکب از صد کارفرمای فرانسوی به ایران سفر می کند.
لوران فابیوس در مصاحبه با شبکه فرانس 24 گفت: من با رییس جمهور ایران و همتایم در وزارت خارجه گفتگوهای سیاسی داشتم. اما همچنین با شماری از وزرای ایرانی دیدار کردم که زندگی روزمره کشور را اداره می کنند. در این دیدارها درباره زمینه های همکاری احتمالی بین دو کشور رایزنی کردیم.
وی افزود: در ماه سپتامبر (شهریور) نیز هیئتی از سوی مدف ( MEDEF) سازمان کارفرمایان فرانسوی مرکب از نزدیک صد نفر به ایران سفر می کنند و من از وزیر کشاورزی مان و وزیر مشارو در تجارت خارجی خواسته ام در این سفر حضور داشته باشند. شرکت ها در حال آماده سازی برای این سفر هستند.
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست چشم زعفرانکاران به خرید حمایتی روشن