بدون نظر
 
سفر ۱۰۰ کارفرمای فرانسوی به ایران در شهریور
تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۴ در ۷:۱۱ ب.ظ
 
پایگاه خبری تیک-به گزارش صدا و سیما، وزیر امور خارجه فرانسه در مصاحبه ای اعلام کرد سپتامبر آینده ( شهریور) هیئتی تجاری مرکب از صد کارفرمای فرانسوی به ایران سفر می کند.
لوران فابیوس در مصاحبه با شبکه فرانس 24 گفت: من با رییس جمهور ایران و همتایم در وزارت خارجه گفتگوهای سیاسی داشتم. اما همچنین با شماری از وزرای ایرانی دیدار کردم که زندگی روزمره کشور را اداره می کنند. در این دیدارها درباره زمینه های همکاری احتمالی بین دو کشور رایزنی کردیم.
وی افزود: در ماه سپتامبر (شهریور) نیز هیئتی از سوی مدف ( MEDEF) سازمان کارفرمایان فرانسوی مرکب از نزدیک صد نفر به ایران سفر می کنند و من از وزیر کشاورزی مان و وزیر مشارو در تجارت خارجی خواسته ام در این سفر حضور داشته باشند. شرکت ها در حال آماده سازی برای این سفر هستند.
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه