بدون نظر
 
سفر کی‌روش و پیروانی به روسیه لغو شد
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۱۴ ب.ظ
 
سفر سرمربی و مدیر تیم ملی فوتبال کشورمان به روسیه لغو شد.

به گزارش ایران اسلامی، سفر کارلوس کی‌روش و افشین پیروانی به شهر سن‌پترزبورگ روسیه لغو شد. مراسمی در ارتباط با جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه روز شنبه سوم مردادماه ۹۴ (۲۵ جولای ۲۰۱۵) در شهر سن‌پترزبورگ برگزار می‌شود که در این مراسم روس‌ها از ۲۰۸ عضو فدراسیون جهانی فوتبال پذیرایی خواهند کرد.

در این مراسم قرار است در کنار تیم‌های آسیایی که پیش از این حریفان خود را در مقدماتی جام جهانی شناخته‌اند، قرعه‌کشی مرحله مقدماتی این مسابقات برای سایر کنفدراسیون‌ها نیز انجام شود.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود