بدون نظر
 
معاون کل وزیر بهداشت:
سفرها به خراسان رضوی باید به حداقل ممکن برسد/در هر مراسم عروسی و ترحیم بین ۴۰ تا ۱۲۰ نفر به مبتلایان کرونا افزوده می شود
تاریخ انتشار : ۰۴ تیر ۱۳۹۹ در ۱:۱۵ ب.ظ
 
ایرج حریرچی با بیان اینکه روند افزایشی شمار مبتلایان به کرونا در خراسان رضوی تا دو ماه آینده ادامه دارد، افزود: شعار ما رونق اقتصادی با حداکثر ممکن و تجمع و اجتماع با حداقل است و باید سفرهای داخل و خارج این استان به حداقل ممکن برسد.

ایرج حریرچی معاون کل وزیر بهداشت، درمان و اموزش پزشکی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ با بیان اینکه ظرفیت بیمارستانی نسبت به گذشته بیشتر شده، افزود: متاسفانه از هفته قبل شاهد روند افزایشی مبتلایان در استان خراسان رضوی هستیم.

وی با بیان اینکه روند افزایشی شمار مبتلایان به کرونا در خراسان رضوی تا دو ماه آینده ادامه دارد، افزود: شعار ما رونق اقتصادی با حداکثر ممکن و تجمع و اجتماع با حداقل است و باید سفرهای داخل و خارج این استان به حداقل ممکن برسد.

حریرچی تصریح کرد: با توجه به اینکه در ماه های رمضان، محرم و صفر مراسمات عروسی تعطیل است، مردم در فاصله این ایام در سالهای قبل مراسمات خود را برگزار می‌کردند، ولی امسال با شیوع این بیماری شرایط متفاوت است، بطوریکه در هر مراسم عروسی و ترحیم بین ۴۰الی۱۲۰ نفر به کرونا مبتلا می‌شوند.

معاون کل وزیر بهداشت با بیان اینکه باور مردم نسبت به بیماری کرونا به شکل قابل توجه ای کاهش پیدا کرده، افزود: به همین میزان نیز رفتارهای بهداشتی مردم و فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک کاهش پیدا کرده است.

حریرچی با بیان اینکه اولویت نخست وزارت بهداشت تامین سلامت مردم است، گفت: تلاش کادر درمان در سراسر کشور بر این است تا ریشه کن کردن کرونا از همت شبانه‌روزی دست برندارند.

طبق آخرین گزارش ها وضعیت خراسان رضوی قرمز اعلام شده و شهرهای مشهد، تربت جام، تایباد و خواف همچنان قرمز و سایر شهرستانها نیز در وضعیت زرد هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
استکبار ستیزی و ولایت محوری از شاخصه های مهم اسلام ناب محمدی صلی الله است کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه در گیر و دار بروکراسی های اداری توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه ما مسئول تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها هستیم نه تامین بازار تمرکز دولت آمریکا همچنان بر ایران، اسلام و خاورمیانه است/اسرائیل پادگان نظامی ایالات متحده در منطقه است بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران قرارگاه ولایت در تربت‌ حیدریه راه اندازی شد رشد ۱۵ درصدی کمک های مردمی خراسان رضوی به ستاد بازسازی عتبات عالیات مجموعه فرهنگی تاریخی شیخ حیدر کدکنی ساماندهی می شود