بدون نظر
 
مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه تربت حیدریه:
سفرهای استانی دولت شیوه صحیح حکمرانی اسلامی است
تاریخ انتشار : ۰۷ آذر ۱۴۰۰ در ۱۲:۲۲ ب.ظ
 
حجت الاسلام آرمان سفرهای استانی دولت سیزدهم را موجب افزایش اعتماد عمومی و شناخت دقیق مشکلات کشور توصیف و بیان کرد: این اقدام شیوه صحیح حکمرانی اسلامی است.

به گزارش تابان تربت؛ به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام ابوالفضل آرمان مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه تربت حیدریه افزود: سفرهای استانی رییس جمهوری و اعضای هیات دولت موجب شناخت بیشتر دولتمردان از مشکلات هر منطقه شده که در تسریع حل مشکلات کشور تاثیرگذار است.

وی رفع بیکاری و تنگناهای اقتصادی را یک مطالبه عمومی توصیف و بیان کرد: سفرهای استانی دولت زمینه‌ساز رفع اینگونه مشکلات و پاسخگویی به مطالبات مردم با شناخت و بکارگیری ظرفیتهای بومی خاص هر منطقه از کشور است.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه تربت‌حیدریه ادامه داد: هرچند برخی منتقدان سفرهای استانی مدعی هستند که مشکلات کشور احصا شده و نیازی به حضور رییس جمهوری به عنوان مقام علی دولت در مناطق نیست اما واقعیت این است که حضور یک مدیر ارشد در سطح رییس جمهوری در سرکشی به شهرستانهای مختلف و مطلع شدن از مشکلات آنها امر بسیار ارزشمندی است.

وی گفت: وقتی مدیران ارشد اجرایی از نزدیک با مشکلات شهرستانهای مختلف آشنا شوند یک راهبرد مهم برای انجام کار در استانها آن هم با سرعت بیشتر و نظارت بهتر بر مدیران اجرایی ترسیم می‌کنند.

حجت‌الاسلام آرمان افزود: وظیفه نماینده مجلس قانونگذاری است اما اگر نمایندگان در تک‌تک روستاها و شهرهای حوزه انتخابی خود حضور نیابند، نمی‌توانند مشکلات را احصا کنند.

وی گفت: حضور رییس جمهوری هم در شهرستانها ضروری است و نباید برای زمانی ارزشمندی که دولت به منظور سرکشی به نقاط مختلف کشور صرف می‌کند ایراد گرفت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دیدار چهره به چهره و بدون واسطه با مردم پای میز خدمت/میز خدمت فرصتی برای پاسخگویی بدون واسطه مدیران به مطالبات مردم است سوء مدیریت‌های گذشته در حوزه اقتصاد بیشترین ضربه را حتی بیش از تحریم‌ها به حوزه تولید و صنعت وارد کرده است/حلقه مفقوده اقتصاد کشور استراتژی اقتصادی است مجموعه آبی سرپوشیده شهدای غواص بسیج تربت حیدریه سال آینده به بهره برداری می رسد شهدا اسوه های اخلاق ملت ایران هستند/مهمترین شاخصه شهدا اطاعت پذیری از ولی فقیه بود حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی قطعی است بیمارستان امام حسین علیه السلام قطب درمانی جنوب خراسان رضوی می‌شود تکریم خانواده معظم شهدا باید عملی باشد/واکسیناسیون یک واجب اجتماعی است دشمن در بستر فضای مجازی به دنبال القای یاس و ناامیدی در جامعه است/جوانان ظرفیت های شهرستان را به مردم معرفی کنند ایجاد ۵۰۰ هزار شغل برای جامعه هدف کمیته امداد در سال ۱۴۰۱ خارج شدن از لیست سیاه اولویت نخست فروش اراضی بافت فرسوده است خاشعی سیوکی سرپرست دانشگاه تربت حیدریه شد احداث سایت پردازش زباله در دومین زباله گاه بحرانی کشور معطل اعتبار است