بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
سعادت جامعه در تربیت مادران رقم می خورد/محور و مدار عالم خلقت حضرت فاطمه(س) است
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ در ۳:۰۱ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: سعادت نسل آینده در تربیت درست دختران است چرا که سعادت جامعه در تربیت درست مادران رقم می خورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار صبح امروز در دیدار با مادران و همسران شهدا در تربت حیدریه افزود: تمام مردان، قهرمانان، شهدا و رزمندگان اسلام در دامن مادران پاک و برخوردار از همسران لایق و شایسته پرورش یافتند و موجبات سعادت جامعه اسلامی را رقم زدند.

وی افزود: فراهم کردن کانونی آرام و برخوردار از سبک زندگی اسلامی وظیفه سنگین مادرانی است که می خواهند فرزندانی شایسته و مدیر تحویل جامعه بدهند.

شریعتی تبار با اشاره به رویه غلط برخی شرکت های خصوصی در بکارگیری از خانمها بیان کرد: این یک فرهنگ نادرستی است که در برخی شرکتهای خصوصی و ادارات خانمها را با حقوقی اندک و ناچیز استخدام می کنند و چه بسا این خانمها وظیفه ارزشمند تری همچون مادری و همسرداری را نیز عهده دارهستند.

وی گفت: فرهنگ فاطمی، فرهنگ ارزشهای اسلامی و تلاش و مجاهدت برای حق و عدالت است و جامعه  اسلامی با الگوگیری از این مکتب به رشد و شکوفائی می رسد.

خطیب جمعه تربت حیدریه با اشاره به نقش حضرت زهرا(س) در دفاع از ولایت و تربیت فرزندان اظهار کرد: زنان جامعه اسلامی با افتخار به اینکه این بانوی بزرگ اسلام الگوی انان قرار گرفته باید با الهام از سبک زندگی، عفاف و حجاب، عبادت، ساده زیستی نقش بسزایی در آینده کشور ایفا کنند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸