بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
سعادت جامعه در تربیت مادران رقم می خورد/محور و مدار عالم خلقت حضرت فاطمه(س) است
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ در ۳:۰۱ ب.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: سعادت نسل آینده در تربیت درست دختران است چرا که سعادت جامعه در تربیت درست مادران رقم می خورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار صبح امروز در دیدار با مادران و همسران شهدا در تربت حیدریه افزود: تمام مردان، قهرمانان، شهدا و رزمندگان اسلام در دامن مادران پاک و برخوردار از همسران لایق و شایسته پرورش یافتند و موجبات سعادت جامعه اسلامی را رقم زدند.

وی افزود: فراهم کردن کانونی آرام و برخوردار از سبک زندگی اسلامی وظیفه سنگین مادرانی است که می خواهند فرزندانی شایسته و مدیر تحویل جامعه بدهند.

شریعتی تبار با اشاره به رویه غلط برخی شرکت های خصوصی در بکارگیری از خانمها بیان کرد: این یک فرهنگ نادرستی است که در برخی شرکتهای خصوصی و ادارات خانمها را با حقوقی اندک و ناچیز استخدام می کنند و چه بسا این خانمها وظیفه ارزشمند تری همچون مادری و همسرداری را نیز عهده دارهستند.

وی گفت: فرهنگ فاطمی، فرهنگ ارزشهای اسلامی و تلاش و مجاهدت برای حق و عدالت است و جامعه  اسلامی با الگوگیری از این مکتب به رشد و شکوفائی می رسد.

خطیب جمعه تربت حیدریه با اشاره به نقش حضرت زهرا(س) در دفاع از ولایت و تربیت فرزندان اظهار کرد: زنان جامعه اسلامی با افتخار به اینکه این بانوی بزرگ اسلام الگوی انان قرار گرفته باید با الهام از سبک زندگی، عفاف و حجاب، عبادت، ساده زیستی نقش بسزایی در آینده کشور ایفا کنند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت موشک‌ های شلیک شده به عین‌الاسد محصول دانایی نیروی انسانی کشور بود/به کسانی که خلع سلاح نیروهای مسلح را دنبال می کنند به چشم خائن نگاه کنید