بدون نظر
 
افتخاری دیگر برای ایران
سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد
تاریخ انتشار : ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ در ۹:۳۰ ق.ظ
 
حسن تفتیان تیزپای المپیکی تربت حیدریه شب گذشته در رقابتهای دوومیدانی دایموند لیگ پاریس در رشته دوی 100 متر با ثبت زمان 10.3 ثانیه ضمن برتری در این رقابتها جواز حضور در بازی های المپیک توکیو را کسب کرد.

به گزارش تابان تربت؛ سریعترین مردم ایران شب گذشته در رقابتهای دایموند لیگ پاریس با ثبت زمان 10.3 ثانیه جواز حضور در بازی های المپیک توکیو را کسب کرد.

حسن تفتیان که در اردوی تدارکاتی پاریس تحت نظر مربی فرانسوی خود با حضور در رقابتهای دایموند لیگ پاریس و در دوی 100 متر با ثبت زمان 10.3 ثانیه ضمن کسب عنوان برتری سهمیه حضور در بازیهای المپیک توکیو را کسب کرد.

پیش از این نخستین سهمیه دو ومیدانی جمهوری اسلامی ایران توسط احسان حدادی در ماده پرتاب دیسک در مسابقات دایموند لیگ قطر کسب شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود