بدون نظر
 
افتخاری دیگر برای ایران
سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد
تاریخ انتشار : ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ در ۹:۳۰ ق.ظ
 
حسن تفتیان تیزپای المپیکی تربت حیدریه شب گذشته در رقابتهای دوومیدانی دایموند لیگ پاریس در رشته دوی 100 متر با ثبت زمان 10.3 ثانیه ضمن برتری در این رقابتها جواز حضور در بازی های المپیک توکیو را کسب کرد.

به گزارش تابان تربت؛ سریعترین مردم ایران شب گذشته در رقابتهای دایموند لیگ پاریس با ثبت زمان 10.3 ثانیه جواز حضور در بازی های المپیک توکیو را کسب کرد.

حسن تفتیان که در اردوی تدارکاتی پاریس تحت نظر مربی فرانسوی خود با حضور در رقابتهای دایموند لیگ پاریس و در دوی 100 متر با ثبت زمان 10.3 ثانیه ضمن کسب عنوان برتری سهمیه حضور در بازیهای المپیک توکیو را کسب کرد.

پیش از این نخستین سهمیه دو ومیدانی جمهوری اسلامی ایران توسط احسان حدادی در ماده پرتاب دیسک در مسابقات دایموند لیگ قطر کسب شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۵ درصد تجهیزات صدا و سیما از داخل تامین می شود/۳ هزار نقطه کور در کشور شناسایی شده است اینفوگرافی/نظرات اعضای شورای شهر تربت حیدریه در خصوص شفافیت آرا مطالبه کنید تا با شفاف سازی، آرای مصلحتی آشکار شود انتقاد از عدم توجه به کنترل و پیشگیری از آسیب فضای مجازی/ امروز آسیب در خانه‌ها از طریق فضای مجازی بسیار خطرناک‌تر از محیط بیرون است رسالت اجتماعی روحانیت بُریدگی از جامعه نیست/طلبه باید خطوط و جریان های سیاسی جامعه و نظام بین الملل را بشناسد/روحیه انقلابی گری باید در حوزه های علمیه تقویت شود شفافیت، قربانی مصلحت اندیشی شورای شهر تربت حیدریه! کاهش تعهدات برجامی نباید دشمن را جسورتر کند/سیاست اروپایی ها با ایالات متحده هماهنگ است تیر نفاق بر پیکر بی جان دختر آبی آئین دسته بنی اسد با قدمت بیش از نیم قرن در تربت حیدریه+تصاویر پردیس سینمایی تربت حیدریه در شهرک ولی عصر(عج) ساخته می شود آئین نخل‌ گردانی عصر عاشورا در شهر کدکن برگزار شد+تصاویر