بدون نظر
 
سرپرست شهردار تربت حیدریه:
سرمایه گذار آداک باید نسبت به جمع آوری سازه اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد/تخلفات متعدد سرمایه گذار در مراجع قضایی در حال پیگیری است
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۴۰۰ در ۱:۰۱ ب.ظ
 
عظیمی سرپرست شهرداری تربت حیدریه در واکنش به انتشار گزارشی در خصوص تخلف ساخت و ساز یک مجتمع تجاری در هسته مرکزی این شهر اعلام کرد: سرمایه گذار آداک باید نسبت به جمع آوری سازه اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد

ابوالقاسم عظیمی، سپرست شهرداری تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، در واکنش به موضوع تخلف پاساژ آداک اعلام کرد: شهرداری تربت حیدریه در جهت حفظ منافع عمومی شهر و شهروندان موضوع مجتمع آداک را پیگیری و از طریق مراجع ذیصلاح تعیین تکلیف می کند.

وی تصریح کرد: از چندی پیش و با پیگیری های متعدد موضوع اتمام قرارداد سرمایه‌گذار مجتمع آداک مطرح شده و شهروندان خواستار شفاف سازی هستند.

عظیمی گفت: قراردادی در سال ۱۳۹۵ بین شهرداری و سرمایه گذار آداک به مدت ۵ سال منعقد شده که مهلت قانونی آن در ۱۷ آذر ماه امسال به اتمام می‌رسد.

سرپرست شهرداری تربت حیدریه افزود: در این قرارداد متولی باید جهت ساماندهی برخی کسب و کارها یک بازارچه موقت با سازه سبک اجرا می کرده که متاسفانه در اجرای آن تخلفات متعددی از سوی سرمایه گذار صورت گرفته و دستگاه نظارت شهرداری نیز به درستی به وظیفه خود عمل نکرده است.

عظیمی خاطر نشان کرد:  شهرداری از چندی پیش به متولی این مجتمع اخطارهای لازم را داده و از وی خواسته شده طبق قرارداد در موعد مقرر و طبق تعهد و بندی که در قراداد هم آمده نسبت به جمع آوری سازه این مجتمع اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد.

وی افزود: در حال حاضر شهرداری اخطار لازم در مورد اتمام مدت قرارداد را به سرمایه گذار داده و در صورتی که از سوی وی اقدامی صورت نگیرد طبق مقررات برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

عظیمی گفت: همچنین موضوع تخلفات متولی در خصوص عدم پرداخت اجورات سهم شهرداری به مراجع قضایی نیز اعلام و در حال پیگیری است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دیدار چهره به چهره و بدون واسطه با مردم پای میز خدمت/میز خدمت فرصتی برای پاسخگویی بدون واسطه مدیران به مطالبات مردم است سوء مدیریت‌های گذشته در حوزه اقتصاد بیشترین ضربه را حتی بیش از تحریم‌ها به حوزه تولید و صنعت وارد کرده است/حلقه مفقوده اقتصاد کشور استراتژی اقتصادی است مجموعه آبی سرپوشیده شهدای غواص بسیج تربت حیدریه سال آینده به بهره برداری می رسد شهدا اسوه های اخلاق ملت ایران هستند/مهمترین شاخصه شهدا اطاعت پذیری از ولی فقیه بود حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی قطعی است بیمارستان امام حسین علیه السلام قطب درمانی جنوب خراسان رضوی می‌شود تکریم خانواده معظم شهدا باید عملی باشد/واکسیناسیون یک واجب اجتماعی است دشمن در بستر فضای مجازی به دنبال القای یاس و ناامیدی در جامعه است/جوانان ظرفیت های شهرستان را به مردم معرفی کنند ایجاد ۵۰۰ هزار شغل برای جامعه هدف کمیته امداد در سال ۱۴۰۱ خارج شدن از لیست سیاه اولویت نخست فروش اراضی بافت فرسوده است خاشعی سیوکی سرپرست دانشگاه تربت حیدریه شد احداث سایت پردازش زباله در دومین زباله گاه بحرانی کشور معطل اعتبار است