بدون نظر
 
گفتگو/کارشناس مسائل سیاسی:
سخنان امام و رهبری نظام نصیحت نیست بلکه راهبرد و اصول انقلاب اسلامی است/بی اعتمادی به آمریکا یک نگاه راهبردی است
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۴۲ ب.ظ
 
کارشناس مسائل سیاسی گفت: انچه که از دیدگاه و سخنان امام راحل و مقام معظم رهبری در جامعه تبیین می شود تنها به نصیحت پدرانه ختم نمی شود بلکه اینها اصول و راهبرد انقلاب اسلامی ایران هستند.

مهدی محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت اظهار کرد: برخی آقایان در کشور جمهوری اسلامی ایران دچار توهم شده اند و سخنان امام و رهبری را تنها بعنوان نصیحت پدرانه برای خود قلمداد می کنند.

 

وی بیان کرد: اصل بی اعتمادی به آمریکا یک نگاه راهبردی و استراتژیک برای ملت ایران است و این رویکرد در طی ۳۶ سال گذشته از انقلاب هر روز چهره خود را نمایان تر می کند و مردم به وضوح بدعهدی ها و فرافکنی امریکائی ها را احساس می کنند.

 

محمدی به نگاه ویژه امام در این خصوص اشاره کرد و گفت: امام راحل از ابتدای نهضت انقلاب اسلامی با اعتقاد به وعده الهی و بر اساس تکلیف گرایی و بی اعتمادی به جبهه غربی صهیونیستی پا در عرصه میدان مبارزه با رژیم منحوس پهلوی نهاد و تا لحضه وفات از اصول خود کوتاه نیامد.

 

این استاد علوم سیاسی دانشگاه اذعان کرد: متاسفانه امروز برخی در کشور بی اعتمادی به آمریکا را توهم می دانند و معتقدند که دوران دشمنی با آمریکا به پایان رسیده و عصر ارتباط و همکاری است.

 

وی ادامه داد: ملت ایران هیچ مشکلی برای برقراری ارتباط با کشورهای دنیا ندارد اما چگونه می شود با کشوری رابطه بر قرار کنیم که دستش به خون دهها هزار مسلمان اعم از شیعه و سنی آلوده است و تمام بدبختی ها بشریت ریشه در جنایات دولتمردان این کشوردارد.

 

محمدی استقلال سیاسی و اقتصادی کشور را ضامن وحدت و همدلی مسئولان و مردم دانست و افزود: معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران بطور مستمر در دوران مبارزه و حکومت خود استقلال کشورهای اسلامی را در پرتو مقاومت مردم و وحدت و همدلی مسئولان قوا عنوان می کردند و هیچ نگاهی به بیرون کشور نداشتند.

 

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: در کشور افرادی قصد تحریف اصول امام راحل را دارند و با سخنانی به ظاهر زیبا مدعی همراهی و همگامی با ان بززگوار هستند، اما در واقع شخصیت امام را در ابعاد مختلف تحریف می کنند.

 

وی گفت: تمام اصول راهبردی امام در طول دوران نهضت انقلاب اسلامی و حکومت ایشان بطور مکرر در آرشیوهای صدا و سیما و رسانه ها موجود است و مردم با نگاهی گذار متوجه آرمانهای آن بزرگوار خواهند شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد