بدون نظر
 
گفتگو/امام جمعه تربت حیدریه:
سخت ترین رخنه فرهنگی دشمن ترویج بدحجابی و بی بند و باری در جامعه اسلامی است
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۳ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از سخت ترین رخنه های فرهنگی دشمن ترویج بد حجابی و بی بند و باری در جامعه اسلامی است تا بتواند جوانان را نسبت به ارزشهای دینی و اعتقادی سست و بی اراده نماید.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی شریعتی تبار در گفتگو با تابان تربت، افزود: با توجه به پیشرفت و تحولات کشور و اقتدار نظام در عرصه های مختلف جهانی، دشمنان در یک شبیخون فرهنگی در صدد شکست و فروپاشی نظام اسلامی ایران هستند.

 

شریعتی تبار اذعان کرد: دشمن برای پیشبرد اهداف خود مشغول رخنه های فرهنگی و اجتماعی است تا بتواند این کشور را از ریشه و از درون ساقط کند و می طلبد مسئولین و کارگزاران نظام با حساسیت بیشتری به مسائل فرهنگی نگاه کنند.

 

وی به روز ملی عفاف و حجاب اشاره کرد و بیان داشت: روز 21 تیرماه سال 1314 ایادی رضاخان قلدر با حمله به مسجد گوهرشاد و کشتار مردم و کشف حجاب لکه ننگینی بر تاریخ ایران گذاشت و به همین منظور هرسال این روز را روز ملی عفاف و حجاب نامیدند.

 

امام جمعه تربت حیدریه ادامه داد: جبهه استکبار در راستای فروپاشی نظام اسلامی ایران و پس از ناامیدی در جنگ و فتنه، شبیخون فرهنگی با رویکرد ترویج بدحجابی و بی بند و باری را دنبال می کند.

 

مدیر عامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی گفت: امروز یکی از سخت ترین رخنه های فرهنگی دشمن ترویج بد حجابی و بی بند و باری در جامعه اسلامی است تا بتواند جوانان را نسبت به ارزشهای دینی و اعتقادی سست و بی اراده نماید.

 

شریعتی تبار به ابزار این رخنه فرهنگی اشاره کرد و گفت: شبکه های مخرب ماهواره ای، سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی مهمترین ابزاری است که دشمن بصورت شبانه روز برای  تمام سنین جامعه برنامه ریزی مدونی کرده است.

 

وی تصریح کرد: عفاف و حجاب و مقابله با بدحجابی مطالبه عمومی ملت ایران است و دستگاههای مجری و بخصوص نیروی انتظامی و دستگاه قضا باید با قاطعیت با عوامل بدحجابی برخورد کنند.

 

مدیر عامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی افزود: رعایت عفاف و حجاب در ادارات، بانکها  و دستگاههای اجرایی باید از سوی مدیران بعنوان یک دستورالعمل در برنامه کاری قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد