بدون نظر
 
گفتگو/امام جمعه تربت حیدریه:
سخت ترین رخنه فرهنگی دشمن ترویج بدحجابی و بی بند و باری در جامعه اسلامی است
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۳ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: یکی از سخت ترین رخنه های فرهنگی دشمن ترویج بد حجابی و بی بند و باری در جامعه اسلامی است تا بتواند جوانان را نسبت به ارزشهای دینی و اعتقادی سست و بی اراده نماید.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی شریعتی تبار در گفتگو با تابان تربت، افزود: با توجه به پیشرفت و تحولات کشور و اقتدار نظام در عرصه های مختلف جهانی، دشمنان در یک شبیخون فرهنگی در صدد شکست و فروپاشی نظام اسلامی ایران هستند.

 

شریعتی تبار اذعان کرد: دشمن برای پیشبرد اهداف خود مشغول رخنه های فرهنگی و اجتماعی است تا بتواند این کشور را از ریشه و از درون ساقط کند و می طلبد مسئولین و کارگزاران نظام با حساسیت بیشتری به مسائل فرهنگی نگاه کنند.

 

وی به روز ملی عفاف و حجاب اشاره کرد و بیان داشت: روز 21 تیرماه سال 1314 ایادی رضاخان قلدر با حمله به مسجد گوهرشاد و کشتار مردم و کشف حجاب لکه ننگینی بر تاریخ ایران گذاشت و به همین منظور هرسال این روز را روز ملی عفاف و حجاب نامیدند.

 

امام جمعه تربت حیدریه ادامه داد: جبهه استکبار در راستای فروپاشی نظام اسلامی ایران و پس از ناامیدی در جنگ و فتنه، شبیخون فرهنگی با رویکرد ترویج بدحجابی و بی بند و باری را دنبال می کند.

 

مدیر عامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی گفت: امروز یکی از سخت ترین رخنه های فرهنگی دشمن ترویج بد حجابی و بی بند و باری در جامعه اسلامی است تا بتواند جوانان را نسبت به ارزشهای دینی و اعتقادی سست و بی اراده نماید.

 

شریعتی تبار به ابزار این رخنه فرهنگی اشاره کرد و گفت: شبکه های مخرب ماهواره ای، سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی مهمترین ابزاری است که دشمن بصورت شبانه روز برای  تمام سنین جامعه برنامه ریزی مدونی کرده است.

 

وی تصریح کرد: عفاف و حجاب و مقابله با بدحجابی مطالبه عمومی ملت ایران است و دستگاههای مجری و بخصوص نیروی انتظامی و دستگاه قضا باید با قاطعیت با عوامل بدحجابی برخورد کنند.

 

مدیر عامل بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی افزود: رعایت عفاف و حجاب در ادارات، بانکها  و دستگاههای اجرایی باید از سوی مدیران بعنوان یک دستورالعمل در برنامه کاری قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست چشم زعفرانکاران به خرید حمایتی روشن نیمی از رقبات بلاتکلیف منطقه تربت حیدریه تعیین تکلیف شد/ثبت ۱۳ وقف جدید در سال جاری اسکان و پذیرایی از ۸ هزار زائر پیاده امام رضا(علیه السلام) در تربت حیدریه