بدون نظر
 
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
سبد کالا در هشت فروشگاه تربت حیدریه توزیع می شود
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۴ ق.ظ
 
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه از آغاز توزیع سبد کالا بین اقشار کم در آمد جامعه در هشت فروشگاه زنجیره ای این شهرستان خبر داد.

علی اکبر اسماعیل پناه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت افزود: کارت تمام افرادیکه در مراحل قبل سبد کالا دریافت کردند شارژ شده و از این هفته با در دست داشتن کارت بانکی که یارانه نقدی دریافت می کنند، به فروشگاه‌های مشخص شده مراجعه و اقلام طرح را دریافت کنند.

 

وی گفت: نحوه دریافت سبد کالا تغییر کرده و کارت سرپرست خانوار بر اساس هر دو نفر 600 هزار ریال و از دو نفر به بالا نفری 100 هزار ریال شارژ شده و سرپرستان خانوار می توانند به دلخواه اقلام سبد کالای خود را انتخاب کنند.

 

اسماعیل پناه اذعان داشت: با توجه به اهمیت حفظ کرامت ملت و نظم در انجام امور، هشت فروشگاه زنجیره ای در سراسر شهرستان جهت توزیع سبد کالا به مردم خدمات ار ائه می کنند.

 

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: مردم با صبر و حوصله و در یک بازه زمانی مناسب به فروشگاهها مراجعه کنند تا از ازدحام جمعیت و برقراری صفهای طولانی جلوگیری شود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است