بدون نظر
 
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
سبد کالا در هشت فروشگاه تربت حیدریه توزیع می شود
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۴ ق.ظ
 
مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه از آغاز توزیع سبد کالا بین اقشار کم در آمد جامعه در هشت فروشگاه زنجیره ای این شهرستان خبر داد.

علی اکبر اسماعیل پناه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت افزود: کارت تمام افرادیکه در مراحل قبل سبد کالا دریافت کردند شارژ شده و از این هفته با در دست داشتن کارت بانکی که یارانه نقدی دریافت می کنند، به فروشگاه‌های مشخص شده مراجعه و اقلام طرح را دریافت کنند.

 

وی گفت: نحوه دریافت سبد کالا تغییر کرده و کارت سرپرست خانوار بر اساس هر دو نفر 600 هزار ریال و از دو نفر به بالا نفری 100 هزار ریال شارژ شده و سرپرستان خانوار می توانند به دلخواه اقلام سبد کالای خود را انتخاب کنند.

 

اسماعیل پناه اذعان داشت: با توجه به اهمیت حفظ کرامت ملت و نظم در انجام امور، هشت فروشگاه زنجیره ای در سراسر شهرستان جهت توزیع سبد کالا به مردم خدمات ار ائه می کنند.

 

مدیر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: مردم با صبر و حوصله و در یک بازه زمانی مناسب به فروشگاهها مراجعه کنند تا از ازدحام جمعیت و برقراری صفهای طولانی جلوگیری شود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود