بدون نظر
 
نایب رییس مجلس شورای اسلامی:
سایت مسکن مهر تربت حیدریه تا یکماه آینده تحویل شهرداری می شود
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۶:۵۴ ب.ظ
 
علی نیکزاد گفت: نخستین مشکل سایت مسکن مهر مشخص نبودن متولی آن است و قرار شد تا یکماه آینده با تحویل زمین به شهرداری، متولی آن شهردار تربت حیدریه باشد.

به گزارش تابان تربت؛ علی نیکزاد، نایب رییس مجلس شورای اسلامی عصر امروز در حاشیه بازدید از پروژه های مسکن مهر و بیمارستان 272 تختخوابی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه بعد از استنقرار دولت از  امورات مسکن مهر غفلت و هیچ پیگیری انجام نشد، اما دردولت دوازدهم با روی کار آمدن وزیر جدید راه و شهرسازی  مباحث و مشکلات مسکن مهر در حال پیگیری است.

وی تصریح کرد: نخستین مشکل سایت مسکن مهر مشخص نبودن متولی آن است و قرار شد تا یکماه آینده با تحویل زمین به شهرداری، متولی آن شهردار تربت حیدریه باشد.

نیکزاد به مباحث مطرح شده از وی شهروندان در خصوص  احداث مسجد، پارک و مدرسه اشاره کرد و افزود: مقرر شده تا بالغ بر2 میلیارد تومان برای این سه پروژه اختصاص بدهند و همچنین برای دیگر نواقصات سایت مسکن مهر مقرر شد تا یک میلیارد تومان جداگانه اختصاص یابد.

نائب رییس مجلس شورای اسلامی به مبحث تجاری شدن برخی نقاط مسکن مهر اشاره کرد و گفت: با هماهنگی مدیر کل راه وئ شهرسازی قرار شد پروژه تجاری بصورت مشارکتی زمین از دولت و ساخت از طریق پیمانکار انجام شود.

وی در خصوص پروژه نیمه تمام بیمارستان 272 تختخوابی امام حسین علیه السلام گفت: مقرر شده این بیمارستان از ابتدای مهرماه طبقه به طبقه تحویل دانشگاه علوم پزشکی بشود و با توجه به اینکه کادر و پرسنل آن تکمیل  شده،  تا آخر آبان امسال تمام بیمارستان از طریق وزارت راه و شهرسازی تکمیل و از اواخرآذرماه بیماران پذیرش شوند.

نیکزاد در خصوص طرح های دو فوریتی مالیات بر خانه های خالی و قیر رایگان اظهار داشت: در طرح دو فوریتی مالیات بر خانه های خالی  و قیر رایگان ایراداتی توسط شورای نگهبان به طرح ها وارد شده که این ایرادات در حال رفع و در جلسات هفته آینده مجلس شورای اسلامی پیگیری می شود.

علی نیکزاد نائب رییس مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه به منطقه تربت حیدریه بعد از بازدید از پروژه های مسکن مهر و بیمارستان امام حسین علیه السلام در جمع زعفرانکاران شهرستان زاوه حضور خواهد یافت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سازمان بورس، مقصر اصلی روند فعلی این بازار است/مکانیزم ماشه آمریکا جنگ روانی است ضرورت رفع موانع قانونی بر سر راه مشکلات ساخت و ساز در شهرهای کوچک انتقاد رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی از قوانین ۶۰ سال گذشته شهرداری‌ها جهش تولید حوزه کشاورزی کدکن با افزایش سطح کشت گلخانه ای پناهجویان نهضت آزادی و ترور شخصیت پناهیان/ترور دیده بان های انقلاب، شیوه تاریخی منافقین آغاز عملیات اجرایی طرح دوبانده شدن محور تربت حیدریه به رشتخوار بیش از ۱۴ هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در جلگه رخ تربت حیدریه خریداری شد نامه فعالان فضای مجازی به مجلس درباره کارنامه پراشکال وزیر ارتباطات در حوزه فضای مجازی مردم تربت حیدریه از نبود مهندس ناظر گلایه‌مند هستند ۴۱ درصد جامعه هدف روستایی تربت حیدریه تحت پوشش بیمه هستند اهانت به ساحت مقدس رسول خدا از سیاست‌های اسلام ستیزیانه غرب است پلمپ ۴۸ حلقه چاه غیر مجاز در تربت حیدریه