بدون نظر
 
نایب رییس مجلس شورای اسلامی:
سایت مسکن مهر تربت حیدریه تا یکماه آینده تحویل شهرداری می شود
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ در ۶:۵۴ ب.ظ
 
علی نیکزاد گفت: نخستین مشکل سایت مسکن مهر مشخص نبودن متولی آن است و قرار شد تا یکماه آینده با تحویل زمین به شهرداری، متولی آن شهردار تربت حیدریه باشد.

به گزارش تابان تربت؛ علی نیکزاد، نایب رییس مجلس شورای اسلامی عصر امروز در حاشیه بازدید از پروژه های مسکن مهر و بیمارستان 272 تختخوابی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه بعد از استنقرار دولت از  امورات مسکن مهر غفلت و هیچ پیگیری انجام نشد، اما دردولت دوازدهم با روی کار آمدن وزیر جدید راه و شهرسازی  مباحث و مشکلات مسکن مهر در حال پیگیری است.

وی تصریح کرد: نخستین مشکل سایت مسکن مهر مشخص نبودن متولی آن است و قرار شد تا یکماه آینده با تحویل زمین به شهرداری، متولی آن شهردار تربت حیدریه باشد.

نیکزاد به مباحث مطرح شده از وی شهروندان در خصوص  احداث مسجد، پارک و مدرسه اشاره کرد و افزود: مقرر شده تا بالغ بر2 میلیارد تومان برای این سه پروژه اختصاص بدهند و همچنین برای دیگر نواقصات سایت مسکن مهر مقرر شد تا یک میلیارد تومان جداگانه اختصاص یابد.

نائب رییس مجلس شورای اسلامی به مبحث تجاری شدن برخی نقاط مسکن مهر اشاره کرد و گفت: با هماهنگی مدیر کل راه وئ شهرسازی قرار شد پروژه تجاری بصورت مشارکتی زمین از دولت و ساخت از طریق پیمانکار انجام شود.

وی در خصوص پروژه نیمه تمام بیمارستان 272 تختخوابی امام حسین علیه السلام گفت: مقرر شده این بیمارستان از ابتدای مهرماه طبقه به طبقه تحویل دانشگاه علوم پزشکی بشود و با توجه به اینکه کادر و پرسنل آن تکمیل  شده،  تا آخر آبان امسال تمام بیمارستان از طریق وزارت راه و شهرسازی تکمیل و از اواخرآذرماه بیماران پذیرش شوند.

نیکزاد در خصوص طرح های دو فوریتی مالیات بر خانه های خالی و قیر رایگان اظهار داشت: در طرح دو فوریتی مالیات بر خانه های خالی  و قیر رایگان ایراداتی توسط شورای نگهبان به طرح ها وارد شده که این ایرادات در حال رفع و در جلسات هفته آینده مجلس شورای اسلامی پیگیری می شود.

علی نیکزاد نائب رییس مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه به منطقه تربت حیدریه بعد از بازدید از پروژه های مسکن مهر و بیمارستان امام حسین علیه السلام در جمع زعفرانکاران شهرستان زاوه حضور خواهد یافت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۳ هزار نفر از دانش آموزان منطقه تربت حیدریه به برنامه شاد دسترسی ندارند بند زنی دولت به مسکن‌های فرسوده مهر برای تبدیل به مسکن ملی!/ متقاضیان با ۴۰ میلیون هوا خریدند/ تعویق زمان اتمام پروژه ملی مسکن به ضرر مردم است نارضایتی شهروندان تربت حیدریه از وضعیت نامناسب آسفالت معابر شهری بزرگترین مجتمع بین راهی شرق کشور در انتظار صدور مجوز و تغییر کاربری استکبار ستیزی و ولایت محوری از شاخصه های مهم اسلام ناب محمدی صلی الله است کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه در گیر و دار بروکراسی های اداری توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه ما مسئول تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها هستیم نه تامین بازار تمرکز دولت آمریکا همچنان بر ایران، اسلام و خاورمیانه است بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد