بدون نظر
 
با حضور خانواده شهید؛
سالن ورزشی چند منظوره شهید تقی زاده در تربت حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ در ۹:۳۱ ق.ظ
 
سالن ورزشی چند منظوره شهید غلامرضا تقی زاده با حضور خانواده این شهید والامقام و تنی چند از مسوولان در محل تیپ ۱۷۷ متحرک هجومی شهید محمد جعفر نصر اصفهانی ارتش در تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

سرهنگ ضرقام مرادی فرمانده تیپ ۱۷۷ شهید نصر اصفهانی در حاشیه افتتاح این سالن به خبرنگار تابان تربت، گفت: این سالن ورزشی چند منظوره از زمان نخستین سفر ریاست جمهوری نهم کلنگ زنی شده بود که در مدت ۱۴ سال و بدلیل کمبود اعتبارات نیز ابتر مانده بود.

وی با بیان اینکه برای تکمیل این سالن چند منظوره ۳ میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات نیروی زمینی ارتش هزینه شده، افزود: با رایزنی های انجام گرفته بین قرارگاه منطقه ای شمالشرق و همچنین فرماندهی نیروی زمینی ارتش امروز شاهد افتتاح این سالن هستیم.

مرادی اظهار کرد: این سالن در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع در محل کوی سازمانی ارتش و برای احداث آن حدود ۱۰ میلیارد ریال نیز هزینه شده است.

فرمانده تیپ شهید نصر اصفهانی، هدف از احداث این سالن ورزشی را تولید نشاط و سلامتی و ارتقای فضای ورزشی برای کارکنان و خانواده تیپ ارتش عنوان کرد و افزود: در کنار غیورمردان ارتش سایر شهروندان نیز می توانند از این سالن ورزشی چند منظوره استفاده کنند.

وی در خصوص نامگذاری سالن بنام شهید تقی زاده، گفت: شهید غلامرضا تقی زاده متولد ۱۳۴۸ در روستای همت اباد شهرستان باخرز بود که پس از حضور بسیجی وار در جبهه ها وارد دانشگاه افسری امام علی علیه السلام می شود و در سال ۷۴ نیز با فارغ التحصیلی از این دانشگاه به خدمت تیپ ۱۷۷ ارتش در می آید و بعد از یکسال برای ادامه خدمت خود به جنوب غربی کشور اعزام که در هنگام برگشت در سانحه هوایی به درجه رفیع شهادت نائل می آید.

تیپ مستقل پیاده 177 متحرک هجومی شهید محمد جعفر نصر اصفهانی مستقر در تربت حیدریه در خرداد ماه سال 90 از لشکر 77 پیروز ثامن الائمه (ع) خراسان جدا شده و ماموریت خود را به صورت مستقل انجام می دهد.

این یگان نظامی تاکنون هزار و 520 شهید و بالغ بر سه هزار جانبار تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دسترنج یک ساله زعفرانکاران دست مایه دلال بازی ها ۲ هزار تخت به ظرفیت مراکز بستری و مراقبت های ویژه کشور اضافه می شود افتتاح باشگاه سوار کاری در تربت حیدریه نمایشگاه مشترک دستاوردهای نیروی انتظامی و میراث فرهنگی در تربت حیدریه افتتاح شد ظرفیت بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نهم دی تربت حیدریه تکمیل شده است فضای مجازی بلای جان کتابخوانی شده/ شاید یکی دو سال دیگر با تریلی کتاب به شهرها سفر کنم برداشت زعفران از اراضی زعفران خیز خراسان رضوی آغاز شد هیچ تغییری در سهمیه و نرخ آرد نانوایی های دولتی و نیمه دولتی اعمال نشده است امنیت زیر بنای توسعه و پیشرفت جامعه است/نیروهای مسلح در اوج اقتدار و بازدارندگی قرار دارند نمک روی دل مجروح مردم نپاشید افزایش ۷ درصدی جرایم مالی و اقتصادی فضای مجازی در تربت حیدریه/کاهش ۴۴ درصدی تصادفات منجر به فوت راه اندازی بزرگترین بازار فروش طلای سرخ کشور در تربت حیدریه