بدون نظر
 
با حضور خانواده شهید؛
سالن ورزشی چند منظوره شهید تقی زاده در تربت حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ در ۹:۳۱ ق.ظ
 
سالن ورزشی چند منظوره شهید غلامرضا تقی زاده با حضور خانواده این شهید والامقام و تنی چند از مسوولان در محل تیپ ۱۷۷ متحرک هجومی شهید محمد جعفر نصر اصفهانی ارتش در تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

سرهنگ ضرقام مرادی فرمانده تیپ ۱۷۷ شهید نصر اصفهانی در حاشیه افتتاح این سالن به خبرنگار تابان تربت، گفت: این سالن ورزشی چند منظوره از زمان نخستین سفر ریاست جمهوری نهم کلنگ زنی شده بود که در مدت ۱۴ سال و بدلیل کمبود اعتبارات نیز ابتر مانده بود.

وی با بیان اینکه برای تکمیل این سالن چند منظوره ۳ میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات نیروی زمینی ارتش هزینه شده، افزود: با رایزنی های انجام گرفته بین قرارگاه منطقه ای شمالشرق و همچنین فرماندهی نیروی زمینی ارتش امروز شاهد افتتاح این سالن هستیم.

مرادی اظهار کرد: این سالن در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع در محل کوی سازمانی ارتش و برای احداث آن حدود ۱۰ میلیارد ریال نیز هزینه شده است.

فرمانده تیپ شهید نصر اصفهانی، هدف از احداث این سالن ورزشی را تولید نشاط و سلامتی و ارتقای فضای ورزشی برای کارکنان و خانواده تیپ ارتش عنوان کرد و افزود: در کنار غیورمردان ارتش سایر شهروندان نیز می توانند از این سالن ورزشی چند منظوره استفاده کنند.

وی در خصوص نامگذاری سالن بنام شهید تقی زاده، گفت: شهید غلامرضا تقی زاده متولد ۱۳۴۸ در روستای همت اباد شهرستان باخرز بود که پس از حضور بسیجی وار در جبهه ها وارد دانشگاه افسری امام علی علیه السلام می شود و در سال ۷۴ نیز با فارغ التحصیلی از این دانشگاه به خدمت تیپ ۱۷۷ ارتش در می آید و بعد از یکسال برای ادامه خدمت خود به جنوب غربی کشور اعزام که در هنگام برگشت در سانحه هوایی به درجه رفیع شهادت نائل می آید.

تیپ مستقل پیاده 177 متحرک هجومی شهید محمد جعفر نصر اصفهانی مستقر در تربت حیدریه در خرداد ماه سال 90 از لشکر 77 پیروز ثامن الائمه (ع) خراسان جدا شده و ماموریت خود را به صورت مستقل انجام می دهد.

این یگان نظامی تاکنون هزار و 520 شهید و بالغ بر سه هزار جانبار تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ