بدون نظر
 
با حضور خیرین و مسئولان محلی؛
سالن ورزشی خیرساز در تربت حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
سال ورزشی سرپوشیده و خیر ساز بابک مروج تربتی ظهر امروز با حضور جمعی از خیرین و مسئولان محلی و استانی در محل پارک جنگلی پیشکوه تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛  مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه در آیین افتتاح این سالن ورزشی اظهار کرد: این سالن توسط مهدی مروج تربتی ساخته شده و یکی از هشت طرح بزرگ ورزشی در استان است که 2 باب آن در تربت حیدریه بنا شده است.

محمد رضا قرایی تصریح کرد: این سالن ورزشی در زمینی به مساحت هزار و ۷۰۰ مترمربع بنا شده و برای ساخت آن نزدیک به ۵۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی افزود: این سالن ورزشی نیز مانند دیگر سالن های ورزشی مطابق با استانداردهای بین المللی ورزشی بنا شد و مسوولان تربیت بدنی تربت حیدریه می توانند از این پس میزبان مسابقات داخل سالن کشوری نیز باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز با بیان اینکه یکی از شاخصه های توسعه در جوامع کنونی، وضعیت سلامت و بهداشت می باشد، کمیت و کیفیت اماکن ورزشی در تقویت و توسعه این شاخصه ها مهم تلقی می شوند.

خدابنده افزود: اکنون در این استان سرانه اماکن ورزشی به لطف افراد خیری چون آقای مروج تربتی نزدیک به 14 سانتیمتر رسیده و این در حالی است که 28 سال ورزشی و 27 استخر در حال ساخت داریم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه