بدون نظر
 
با حضور خیرین و مسئولان محلی؛
سالن ورزشی خیرساز در تربت حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
سال ورزشی سرپوشیده و خیر ساز بابک مروج تربتی ظهر امروز با حضور جمعی از خیرین و مسئولان محلی و استانی در محل پارک جنگلی پیشکوه تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛  مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه در آیین افتتاح این سالن ورزشی اظهار کرد: این سالن توسط مهدی مروج تربتی ساخته شده و یکی از هشت طرح بزرگ ورزشی در استان است که 2 باب آن در تربت حیدریه بنا شده است.

محمد رضا قرایی تصریح کرد: این سالن ورزشی در زمینی به مساحت هزار و ۷۰۰ مترمربع بنا شده و برای ساخت آن نزدیک به ۵۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی افزود: این سالن ورزشی نیز مانند دیگر سالن های ورزشی مطابق با استانداردهای بین المللی ورزشی بنا شد و مسوولان تربیت بدنی تربت حیدریه می توانند از این پس میزبان مسابقات داخل سالن کشوری نیز باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز با بیان اینکه یکی از شاخصه های توسعه در جوامع کنونی، وضعیت سلامت و بهداشت می باشد، کمیت و کیفیت اماکن ورزشی در تقویت و توسعه این شاخصه ها مهم تلقی می شوند.

خدابنده افزود: اکنون در این استان سرانه اماکن ورزشی به لطف افراد خیری چون آقای مروج تربتی نزدیک به 14 سانتیمتر رسیده و این در حالی است که 28 سال ورزشی و 27 استخر در حال ساخت داریم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
استکبار ستیزی و ولایت محوری از شاخصه های مهم اسلام ناب محمدی صلی الله است کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه در گیر و دار بروکراسی های اداری توزیع ۸ هزار بسته کمک معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه ما مسئول تنظیم بازار و تعدیل قیمت ها هستیم نه تامین بازار تمرکز دولت آمریکا همچنان بر ایران، اسلام و خاورمیانه است/اسرائیل پادگان نظامی ایالات متحده در منطقه است بازگشایی آب انبار تاریخی شیرچهارسوق روح تازه‌ای به شهر تربت حیدریه دمید تولید ۱۲۰۰ تن وش پنبه در تربت حیدریه خنثی سازی تحریم ها باید اولویت نخست مسوولان باشد شهردار و اعضای شورا وارد بازی های رسانه ای عده ای خاص نشوند/پاسخ به مطالبات مردم با حضور خبرنگاران قرارگاه ولایت در تربت‌ حیدریه راه اندازی شد رشد ۱۵ درصدی کمک های مردمی خراسان رضوی به ستاد بازسازی عتبات عالیات مجموعه فرهنگی تاریخی شیخ حیدر کدکنی ساماندهی می شود