بدون نظر
 
با حضور خیرین و مسئولان محلی؛
سالن ورزشی خیرساز در تربت حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
سال ورزشی سرپوشیده و خیر ساز بابک مروج تربتی ظهر امروز با حضور جمعی از خیرین و مسئولان محلی و استانی در محل پارک جنگلی پیشکوه تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛  مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه در آیین افتتاح این سالن ورزشی اظهار کرد: این سالن توسط مهدی مروج تربتی ساخته شده و یکی از هشت طرح بزرگ ورزشی در استان است که 2 باب آن در تربت حیدریه بنا شده است.

محمد رضا قرایی تصریح کرد: این سالن ورزشی در زمینی به مساحت هزار و ۷۰۰ مترمربع بنا شده و برای ساخت آن نزدیک به ۵۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی افزود: این سالن ورزشی نیز مانند دیگر سالن های ورزشی مطابق با استانداردهای بین المللی ورزشی بنا شد و مسوولان تربیت بدنی تربت حیدریه می توانند از این پس میزبان مسابقات داخل سالن کشوری نیز باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز با بیان اینکه یکی از شاخصه های توسعه در جوامع کنونی، وضعیت سلامت و بهداشت می باشد، کمیت و کیفیت اماکن ورزشی در تقویت و توسعه این شاخصه ها مهم تلقی می شوند.

خدابنده افزود: اکنون در این استان سرانه اماکن ورزشی به لطف افراد خیری چون آقای مروج تربتی نزدیک به 14 سانتیمتر رسیده و این در حالی است که 28 سال ورزشی و 27 استخر در حال ساخت داریم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد