بدون نظر
 
با حضور خیرین و مسئولان محلی؛
سالن ورزشی خیرساز در تربت حیدریه به بهره برداری رسید
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۳۹۸ در ۲:۰۱ ب.ظ
 
سال ورزشی سرپوشیده و خیر ساز بابک مروج تربتی ظهر امروز با حضور جمعی از خیرین و مسئولان محلی و استانی در محل پارک جنگلی پیشکوه تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛  مدیر آموزش و پرورش تربت حیدریه در آیین افتتاح این سالن ورزشی اظهار کرد: این سالن توسط مهدی مروج تربتی ساخته شده و یکی از هشت طرح بزرگ ورزشی در استان است که 2 باب آن در تربت حیدریه بنا شده است.

محمد رضا قرایی تصریح کرد: این سالن ورزشی در زمینی به مساحت هزار و ۷۰۰ مترمربع بنا شده و برای ساخت آن نزدیک به ۵۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی افزود: این سالن ورزشی نیز مانند دیگر سالن های ورزشی مطابق با استانداردهای بین المللی ورزشی بنا شد و مسوولان تربیت بدنی تربت حیدریه می توانند از این پس میزبان مسابقات داخل سالن کشوری نیز باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز با بیان اینکه یکی از شاخصه های توسعه در جوامع کنونی، وضعیت سلامت و بهداشت می باشد، کمیت و کیفیت اماکن ورزشی در تقویت و توسعه این شاخصه ها مهم تلقی می شوند.

خدابنده افزود: اکنون در این استان سرانه اماکن ورزشی به لطف افراد خیری چون آقای مروج تربتی نزدیک به 14 سانتیمتر رسیده و این در حالی است که 28 سال ورزشی و 27 استخر در حال ساخت داریم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است تابستان با بوی نامطبوع تصفیه خانه فاضلاب/مردم پائین ولایت تربت حیدریه همچنان ناراضی/مدیرعامل آبفا: بوی نامطبوع مربوط به انتقال لجن است و تا ۲ ماه آینده مشکل برطرف می شود استخر کشاورزی دو نوجوان تربت حیدریه را به کام مرگ کشاند