بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
زیر ساخت های فرهنگی و هنری متناسب با ظرفیت های موجود نیست
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۴ ق.ظ
 
فرماندار تربت حیدریه گفت: زیرساخت های فرهنگی، هنری و ورزشی شهرستان متناسب با ظرفیت بالای استعدادهای مردم این منطقه نیست، اما با همه این کمبودها، تربت حیدریه مشاهیر بسیاری در حوزه های مختلف دارد.

به گزارش تابان تربت، علی رستمی صبح امروز در جمع هنرمندان و شاعران خطه تربت حیدریه با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و هنری این منطقه اظهار کرد: هنرمندان و فعالان عرصه هنر متاسفانه در این منطقه با کمترین امکانات فعالیت می کنند.

 

 

وی افزود: توزیع امکانات و زیرساخت های فرهنگی، هنری و ورزشی در شهرستان متناسب با نیاز مردم نیست و رونق این فعالیت ها در مناطق مختلف و ارتقای شاخص های فرهنگی، نیازمند توزیع عادلانه امکانات این عرصه است.

 

فرماندار تربت حیدریه با اشاره به محدودیت های زیرساختی در حوزه فرهنگی و هنری ادامه داد: نبود سالن اجرای برنامه های هنری و نمایشی، سینما و زیرساخت های کتابخانه ای مناسب از جمله چالش های پیش روی فعالان فرهنگی و هنری است.

 

رستمی با بیان اینکه سرمایه گذاری در حوزه فرهنگی و هنری به رشد جامعه منجر می شود، گفت: فرهنگ سازی و انجام فعالیت های فرهنگی و هنری برای ارتقای فرهنگ و آموزش بیش از سایر عرصه ها موثر و منجر به بازدهی بیشتر و اثر بخش خواهد شد.

 

 

وی  تاکید کرد: از طرح های فرهنگی و هنری این شهرستان قطعا حمایت خواهد شد و قطعا با اجرای این طرح و برنامه ها به فرهنگ سازی و کاهش آسیب های اجتماعی و شور و نشاط اجتماعی  کمک و اتفاقات و رخدادهای مهم در این حوزه رقم خواهد خورد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست