بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
زیر ساخت های فرهنگی و هنری متناسب با ظرفیت های موجود نیست
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۴ ق.ظ
 
فرماندار تربت حیدریه گفت: زیرساخت های فرهنگی، هنری و ورزشی شهرستان متناسب با ظرفیت بالای استعدادهای مردم این منطقه نیست، اما با همه این کمبودها، تربت حیدریه مشاهیر بسیاری در حوزه های مختلف دارد.

به گزارش تابان تربت، علی رستمی صبح امروز در جمع هنرمندان و شاعران خطه تربت حیدریه با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و هنری این منطقه اظهار کرد: هنرمندان و فعالان عرصه هنر متاسفانه در این منطقه با کمترین امکانات فعالیت می کنند.

 

 

وی افزود: توزیع امکانات و زیرساخت های فرهنگی، هنری و ورزشی در شهرستان متناسب با نیاز مردم نیست و رونق این فعالیت ها در مناطق مختلف و ارتقای شاخص های فرهنگی، نیازمند توزیع عادلانه امکانات این عرصه است.

 

فرماندار تربت حیدریه با اشاره به محدودیت های زیرساختی در حوزه فرهنگی و هنری ادامه داد: نبود سالن اجرای برنامه های هنری و نمایشی، سینما و زیرساخت های کتابخانه ای مناسب از جمله چالش های پیش روی فعالان فرهنگی و هنری است.

 

رستمی با بیان اینکه سرمایه گذاری در حوزه فرهنگی و هنری به رشد جامعه منجر می شود، گفت: فرهنگ سازی و انجام فعالیت های فرهنگی و هنری برای ارتقای فرهنگ و آموزش بیش از سایر عرصه ها موثر و منجر به بازدهی بیشتر و اثر بخش خواهد شد.

 

 

وی  تاکید کرد: از طرح های فرهنگی و هنری این شهرستان قطعا حمایت خواهد شد و قطعا با اجرای این طرح و برنامه ها به فرهنگ سازی و کاهش آسیب های اجتماعی و شور و نشاط اجتماعی  کمک و اتفاقات و رخدادهای مهم در این حوزه رقم خواهد خورد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز دوره باز آموزی طرح نوروزی جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه بالغ بر چهار هزار نجاتگر در طرح نوروزی خراسان رضوی حضور دارند فعالیت های ستاد خدمات سفر بر قابلیت های گردشگری روستایی متمرکز شده است حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد اقتدار امروز جبهه مقاومت مرهون بصیرت امت اسلامی و خون مطهر شهداست/مادران شهدا پرچمداران معرفت و بصیرت مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن بود/نظام باید راهبرد دفاعی خود را به استراتژی پیشگیرانه تغییر دهد/بیانیه گام دوم انقلاب رهبری راهبردی عملیاتی نسبت به آینده انقلاب است آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است دست های آلوده آمریکا و همپیمانانش در حمله تروریستی شرق کشور دخیل است/داعیه داران مبارزه با تروریسم میزبان تروریست ها هستند بزرگترین واحدفراوری زعفران خاورمیانه در تربت حیدریه بلااستفاده مانده است