بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
زیر ساخت های فرهنگی و هنری متناسب با ظرفیت های موجود نیست
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۴ ق.ظ
 
فرماندار تربت حیدریه گفت: زیرساخت های فرهنگی، هنری و ورزشی شهرستان متناسب با ظرفیت بالای استعدادهای مردم این منطقه نیست، اما با همه این کمبودها، تربت حیدریه مشاهیر بسیاری در حوزه های مختلف دارد.

به گزارش تابان تربت، علی رستمی صبح امروز در جمع هنرمندان و شاعران خطه تربت حیدریه با اشاره به ظرفیت های فرهنگی و هنری این منطقه اظهار کرد: هنرمندان و فعالان عرصه هنر متاسفانه در این منطقه با کمترین امکانات فعالیت می کنند.

 

 

وی افزود: توزیع امکانات و زیرساخت های فرهنگی، هنری و ورزشی در شهرستان متناسب با نیاز مردم نیست و رونق این فعالیت ها در مناطق مختلف و ارتقای شاخص های فرهنگی، نیازمند توزیع عادلانه امکانات این عرصه است.

 

فرماندار تربت حیدریه با اشاره به محدودیت های زیرساختی در حوزه فرهنگی و هنری ادامه داد: نبود سالن اجرای برنامه های هنری و نمایشی، سینما و زیرساخت های کتابخانه ای مناسب از جمله چالش های پیش روی فعالان فرهنگی و هنری است.

 

رستمی با بیان اینکه سرمایه گذاری در حوزه فرهنگی و هنری به رشد جامعه منجر می شود، گفت: فرهنگ سازی و انجام فعالیت های فرهنگی و هنری برای ارتقای فرهنگ و آموزش بیش از سایر عرصه ها موثر و منجر به بازدهی بیشتر و اثر بخش خواهد شد.

 

 

وی  تاکید کرد: از طرح های فرهنگی و هنری این شهرستان قطعا حمایت خواهد شد و قطعا با اجرای این طرح و برنامه ها به فرهنگ سازی و کاهش آسیب های اجتماعی و شور و نشاط اجتماعی  کمک و اتفاقات و رخدادهای مهم در این حوزه رقم خواهد خورد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد اما و اگرهای ساخت پردیس سینمایی در باغملی تربت حیدریه /تربتی ها صاحب پردیس سینمایی می شوند؟