بدون نظر
 
مسئول کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش رخ:
زمین های بایر بخش رخ تربت حیدریه به واحدهای تولید قارچ تبدیل شد
تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۱ ق.ظ
 
غلامرضا نیری گفت: زمین های بلا استفاده روستایی در بخش رخ تربت حیدریه به واحدهای تولیدی قارچ تبدیل شده است.

غلامرضا نیری، رییس کمیته امداد جلگه رخ تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، با بیان اینکه زمین های بایر این بخش به واحد های تولید قارچ تبدیل شده، اظهار داشت: تاکنون تعداد 4 واحد با سرمایه گذاری 110 میلیون تومان با اشتغال زایی 8 نفر بصورت مستقیم در این بخش فعالیت می کنند.

وی افزود: از این تعداد سه طرح در روستای سرهنگ و یک طرح در روستای سربالا مشغول فعالیت می باشند.

مسئول کمیته امداد بخش رخ ادامه داد: این واحدها توانایی تولید روزانه بیش از 40 کیلو قارچ را دارند که توسط کمیته امداد و همت مددجویان تحت پوشش این نهاد مورد بهره برداری قرار گرفته اند.

نیری بیان کرد: هدف ما کمک به واحدهای تولیدی است که به دلیل نداشتن منابع مالی دچار مشکل شدند که از طریق منابع مالی وکمک های دیگر این واحدها را راه اندازی می کنیم.

وی تصریح کرد: همچنین 4 گلخانه مربوط به مددجویان کمیته امداد در روستای گرماب این بخش راه اندازی شده که این 4 طرح با هزینه ای بالغ بر 180میلیون تومان وبا اشتغالزایی 8 نفر به طور مستقیم به بهره برداری و مشغول بکار هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رزمایش کمکهای مومنانه ارتش در تربت حیدریه و منطقه مرزی شرق کشور حمایت ویژه از دانش آموزان محروم با هدف تحصیل در هنرستانها کشف اشیای تاریخی در روستای بُرس کدکن استقبال والدین دانش آموزان از مِنوی مدارس مسجد محور نگاه به شان معلم باید متحول شود کشف ۱۲۰ قلم کالای آرایشی قاچاق در تربت حیدریه امدادرسانی هلال‌احمر به بیش از ۳۰ نفر در پی بارش باران در تربت‌ حیدریه خسارت ۱۸ میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی و دامپروری تربت حیدریه احتمال وقوع سیل در تربت حیدریه طی ۲۴ ساعت آینده وجود دارد پارسال ۱۶ وقف جدید در تربت‌ حیدریه به ثبت رسید خسارت سیل به دام ها و مزارع کشاورزی تربت حیدریه افتتاح دو مرکز کارآفرینی در بخش رخ تربت حیدریه