بدون نظر
 
لحظاتی پیش:
زمین لرزه مردم شهرستان های تربت حیدریه و کاشمر را غافلگیر کرد
تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۲:۵۴ ق.ظ
 
مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد؛ زلزله ای به بزرگی 5/3 ریشتر لحظاتی پیش شهرستان های کاشمر و تربت حیدریه در جنوب خراسان رضوی را لرزاند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، این زمین لرزه ساعت یک و 58 دقیقه و 31 ثانیه بامداد امروز در عمق 10 کیلومتری زمین روی داده است.

 

موقعیت این زمین لرزه 35/324 درجه شمالی 58/403 درجه شرقی در عمق 10 کیلومتری زمین و مرکز ان شهر کاشمر در جنوب خراسان رضوی ثبت شده است.

 

این زمین لرزه خوشبختانه خسارتی در بر نداشت.

 

شدت زمین لرزه در حدی بود که مردم تربت حیدریه هنوز در کوچه ها و خیابانها به سر می برند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد