بدون نظر
 
رئیس شورای شهر تربت حیدریه:
زمین در حال احداث خیابان کاشانی متعلق به اوقاف است
تاریخ انتشار : ۲۰ آذر ۱۳۹۵ در ۸:۴۳ ق.ظ
 
رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه در واکنش به اعتراضات مکرر شهروندان مبنی بر تغییر کاربری پارکینگ شهرداری در کوچه پاساژ دالان واقع در خیابان کاشانی گفت: این زمین متعلق به اداره اوقاف می باشد که به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شده است.

نادر سلیمانی رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: زمین  در حال احداث واقع در کوچه پاساژ دالان تا قبل از این در تملک شهرداری بوده که پس از ارائه مستندات توسط متولیان اوقاف و امور خیریه و بررسی موضوع در جلسات متعدد شورای شهر، ملک به نهاد مربوطه واگذار شده است.

 

وی افزود: این زمین هم اکنون توسط متولیان اوقاف به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شده و با توجه به اخذ مجوزهای لازم از نهادهای قانونی قصد احداث بازار چند منظوره را نیز دارد.

 

سلیمانی خاطر نشان کرد: در هفدهمین جلسه شورای شهر تاریخ 9/3/95 مقرر شد با توجه به اعلام عدم تعهد شهرداری نسبت به زمین مربوطه با تغییر بهره برداری موقت زمین ملکی اداره اوقاف از مسکونی تراکم زیاد به تجاری به مدت یکسال موافقت شده، البته منوط به اینکه شهرداری از مقامات مربوطه در استانداری خراسان رضوی در خصوص اینگونه اراضی در سطح شهر استعلام کند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه اذعان کرد: تمام استعلام های قانونی و مجوزات لازم توسط سرمایه گذار بخش خصوصی جهت ایجاد بازارچه چند منظوره اخذ شده است.

 

حجت الاسلام لطفی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه تربت حیدریه در این خصوص اظهار کرد: زمین مذکور از پلاک اداره اوقاف می باشد و طبق برنامه جدید اداره کل اینگونه زمین ها با قابلیت های بالا به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار می شود.

 

چندی پیش کاربران شبکه های اجتماعی در فضای مجازی با اعتراض به اینکه احداث پارکینگ طبقاتی در خیابان پرتردد آیت الله کاشانی حتی از نان شب هم واجب تراست نسب به تغییر کاربری این زمین معترض بودند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ آموزشی درمانی امام حسین علیه السلام تولید داخل است تمرین مقابله با زلزله آسیب را کاهش می‌دهد پرداخت حقوق معوق پرسنل شهرداری تربت حیدریه/برای اداره امورات جاری باید روزانه ۱۷۰ میلیون تومان درآمد داشته باشیم سفرهای استانی دولت شیوه صحیح حکمرانی اسلامی است اهداف انقلاب اسلامی از ضروریات جهاد تبیین است نخبگان توان رفع تمامی مشکلات کشور را دارند حدود ۱۵۰۰ شهروند مه ولاتی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند جولان دلالان در سایه چشم انتظاری زعفرانکاران خراسان رضوی/معاون وزیر جهاد؛ هرگونه دخالتی منجر به ضرر زعفرانکاران با ورود دولت همراه خواهد شد علمی که در بسیج تعلیم می شود همراه با عمل است شوراها اقتصاد و اشتغال را راهبرد اصلی برنامه های خود قرار دهند اراده بسیج برای تشکیل تمدن اسلامی/دیپلماسی ایران باید بر اساس تعامل قدرتمندانه باشد سرمایه گذار آداک باید نسبت به جمع آوری سازه اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد/تخلفات متعدد سرمایه گذار در مراجع قضایی در حال پیگیری است