بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه عنوان کرد؛
زعفران را دست آویز فعالیت های انتخاباتی نکنید
تاریخ انتشار : ۰۱ آبان ۱۳۹۸ در ۵:۳۰ ب.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار شهرستان تربت حیدریه با تاکید بر اینکه نباید محصول زعفران را دست آویز کار انتخاباتی کرد، افزود: هر اظهار نظر غیر کارشناسی و غیر مسئولانه در هر مقامی به بحث زعفران ضرر می رساند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی، فرماندار تربت حیدریه عصر امروز در نشست شورای اداری تربت حیدریه گرامیداشت شهیدان سید حسن و حسین فرزندزاده اعلمی، اظهار داشت: زعفران یک محصول ملی نیست و معادلات تاثیرگذار بر قیمت گذاری آن پیچیدگی هایی دارد که این محصول را امروزه بین المللی کرده است.

وی تصریح کرد: بعضی وقت ها در فضای مجازی می بینیم که برخی مشکلات زعفران را منتصب به مدیران محلی و منطقه ای می دانند و مثال هایی می زنند، حالا ممکن است دکتری اقتصاد هم داشته باشند و با مقاصد انتخاباتی این حرفها را بگویند، اما این نکات علمی نیست و کاربردی ندارد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان تربت حیدریه با تاکید بر اینکه نباید محصول زعفران را دست آویز کار انتخاباتی کرد، افزود: هر اظهار نظر غیر کارشناسی و غیر مسئولانه در هر مقامی به زعفران ضرر می رساند.

آغاز خرید توافقی زعفران در منطقه تربت حیدریه

رستمی در تشریح طرح خرید توافقی زعفران توسط دولت طی روزهای آینده گفت: دولت مکانیزم هایی برای خرید توافقی زعفران را طراحی و کار عملیاتی را تا چند روز دیگر آغاز می کند.

وی بیان کرد: انتظار من آن است همچنان باید فضای نقد و انتقاد پویاتر از گذشته باشد و از اصحاب رسانه می خواهم که فضای رسانه ای شهرستان نقادانه تر و برنده تر نسبت به عملکرد دستگاه های اجرایی باشند، زیرا به هیچ عنوان شهرستانی ملاحظه کار و آرام نمی خواهیم و ما مبلغ و منشر نقد و نقادی هستیم.

فرماندار تربت حیدریه خاطر نشان کرد: حتی من گاهی می گویم نقد منصفانه معنا ندارد و اگر نقد غیر منصفانه هم باشد باید بپذیریم، زیرا مشکل از ماست که هنوز نتوانستیم بدنه نخبگانی، مطبوعاتی شهر را قانع کنیم و اطلاع کافی به آنها نداده ایم که مشخص شود انتقادها غیر منصفانه است.

رستمی تاکید کرد: رسانه ها ارکان توسعه در شهرستان هستند و باید قدر و منزلت آنها را بدانیم، اما سوال اینجاست که آیا تاکنون هیچ کار درستی در این چهار سال صورت نگرفته که در بعضی فضاها گاهی تخریب، حاشا و انکار کردن دیده می شود.

وی با بیان اینکه باید رسانه ها تلاش کنند تا مسایل کارکرد انتخاباتی نداشته باشد، افزود: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات، التهاب آفرینی و ورود زودهنگام به فضای انتخاباتی به نفع توسعه شهرستان نیست.

مدیران ادارات سخنگوی نظام هستند

فرماندار تربت حیدریه از اعتماد بسیار خوب بین بخش خصوصی و دولت که اخیرا اتفاق افتاده ابراز رضایت کرد و گفت: همه دستگاههای دولتی در تلاش هستند تا در یک فضای آرام مقدمات توسعه شهرستان را بیش از پیش فراهم آورند.

رستمی ادامه داد: انتظار داریم در شرایط کنونی مدیران ادارات هر کدام سخنگویان نظام باشند، من قبول ندارم که فقط فرماندار و استاندار نماینده دولت مستقر است، بلکه با توجه به نظر صریح مقام معظم رهبری فرمانداران در قامت نمایندگان نظام باید ظاهر شوند.

وی خاطر نشان کرد: فرماندار فقط نماینده دولت نیست، بلکه ما باید تلاش کنیم تا فرماندار در قامت نماینده نظام ظاهر بشود و با ماموریتی که از دولت برگزیده ملت داریم، بتوانیم با اعمال سیاست ها و اجرای درست آن معدل کارایی و کارآمدی نظام را بالا ببریم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای