بدون نظر
 
در نهمین روز از دهه کرامت؛
رکاب زنان بشرویه ای وارد شهر تربت حیدریه شدند
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۲ ب.ظ
 
کاروان 19 نفره دوچرخه سواری «تور ثامن» از شهرستان بشرویه خراسان جنوبی که قصد زیارت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) رادارند، صبح امروز وارد شهر تربت حیدریه شدند.

محمد گنج بخش سرپرست این کاروان در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: این کاروان ۱۹ نفره برای نهمین سال متوالی مسیر ۴۵۰ کیلومتری بشرویه در خراسان جنوبی تا مشهد الرضا(ع) را با دوچرخه طی مسافت می کنند.

 

وی تصریح کرد: روز چهارشنبه ۲۰ مردادماه آغاز حرکت رکاب زنان بوده و طبق برنامه ریزی که از قبل انجام شده رکابزنان غروب فردا همزمان با شب ولادت حضرت ثامن الحجج(ع) وارد مشهد مقدس می شوند.

 

گنج بخش گفت: ستاد اسکان و محل های استراحت آنها در مسیر راه هماهنگ شده و مشکل خاصی وجود ندارد.

 

وی اذعان کرد: امروز را در تربت حیدریه به استراحت می پردازیم و فردا ۱۴۹ کیلومتر مسیر باقیمانده را بمدت یک روز رکاب می زنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از تبار «دجال» سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند