بدون نظر
 
در نهمین روز از دهه کرامت؛
رکاب زنان بشرویه ای وارد شهر تربت حیدریه شدند
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۴۲ ب.ظ
 
کاروان 19 نفره دوچرخه سواری «تور ثامن» از شهرستان بشرویه خراسان جنوبی که قصد زیارت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) رادارند، صبح امروز وارد شهر تربت حیدریه شدند.

محمد گنج بخش سرپرست این کاروان در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: این کاروان ۱۹ نفره برای نهمین سال متوالی مسیر ۴۵۰ کیلومتری بشرویه در خراسان جنوبی تا مشهد الرضا(ع) را با دوچرخه طی مسافت می کنند.

 

وی تصریح کرد: روز چهارشنبه ۲۰ مردادماه آغاز حرکت رکاب زنان بوده و طبق برنامه ریزی که از قبل انجام شده رکابزنان غروب فردا همزمان با شب ولادت حضرت ثامن الحجج(ع) وارد مشهد مقدس می شوند.

 

گنج بخش گفت: ستاد اسکان و محل های استراحت آنها در مسیر راه هماهنگ شده و مشکل خاصی وجود ندارد.

 

وی اذعان کرد: امروز را در تربت حیدریه به استراحت می پردازیم و فردا ۱۴۹ کیلومتر مسیر باقیمانده را بمدت یک روز رکاب می زنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
وحدت حوزه و دانشگاه باید بر مدار اخلاق و دین باشد زعفران طلای سرخ یا بلای جان مردم خراسان مسئولین؛ معلولین را دریابید! هشدارهای رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت و همگرایی نیروهای وفادار به انقلاب است/عده ای منافقانه سعی به القای بن بست در کشور را دارتد هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است نگاه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر ضعیف است سرانه فضای آموزشی در خراسان رضوی ۳/۴ متر مربع است بهره برداری از ۴ پروژه آموزشی خیر ساز در تربت حیدریه جنبش دانشجویی، ضداستکباری و طرفدار عدالت خواهی است/شناخت فتنه و اصحاب فتنه و مطالبه گری از شاخصه های تشکل های دانشجویی است آیت الله مروج تربتی در توسعه علوم دینی و تقویت حوزه های علمیه نقش بسزایی داشت تخلف در شهرداری تربت حیدریه ۵ هزار معلول از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند/اماکن عمومی برای معلولان مناسب سازی نشده است