بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه:
رژیم آمریکا بزرگترین تروریست دولتی است/آمریکا در تسخیر خاکریز جبهه مقاومت ناکام ماند
تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۵ ق.ظ
 
فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه گفت: نگاهی به تاریخ 200 ساله آمریکا بیانگر این موضوع است که رژیم ایالات متحده بزرگترین حامی تروریست ها بوده و در هر گوشه ای از دنیا که خونی ریخته می شود دست پلید سیاستمداران آمریکائی و هم پیمانانش نیزآشکار است.

سرهنگ پاسدار علی نیک یاد در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: به فرموده امام معصوم(علیه السلام) خدا را شاکریم که دشمنان ما را از احمق ها قرار داده، چرا که بعد از اعلام این موضوع حمایت همه جانبه اقشار مختلف مردم، احزاب و گروههای سیاسی، دولت، مجلس از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز بیش از گذشته شده است.

 

وی تصریح کرد: رییس جمهور سفیه آمریکا، نهاد برخاسته از متن مردم و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران یعنی سپاه پاسداران را در لیست گروههای تروریستی قرار داده و این در حالی است که ایالات متحده بعنوان بزرگترین تروریست دولتی در تاریخ بشریت تاکنون از گروههای تروریستی حمایت تسلیحاتی، مالی و اطلاعاتی کرده است.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه خاطر نشان کرد: نگاهی به تاریخ ۲۰۰ ساله آمریکا بیانگر این موضوع است که رژیم ایالات متحده بزرگترین حامی تروریست ها بوده و در هر گوشه ای از دنیا خونی که ریخته می شود دست پلید سیاستمداران آمریکائی و هم پیمانانش نیزآشکار است.

 

وی به تشریح اجمالی برخی از جنایتهای آمریکا پرداخت و افزود: کودتای نظامی ۲۸ مرداد ۳۲، کودتای ۲۱ بهمن ۵۷، کودتای نظامی ۱۹ تیر ۵۹ و کودتای تروریستی ۴ آبان ۵۹ و همچنین بزرگترین کودتای اطلاعاتی، امنیتی و سیاسی (مخملی) سال ۱۳۸۸ آن هم فقط در طول ۴۰ سال در ایران چهره پلید و شیطان صفت آمریکا را برای همه گروهها و احزاب سیاسی و اقشار مختلف مردم نشان داده است.

 

نیک یاد اضافه کرد: در پیوند با این موضوع باید به جنایت های تاریخ انقلاب توسط سیاستمداران ایالات متحده اشاره کرد که  کشتار دانشجویان ایرانی در ۱۶ آذر ۳۲، تحمیل قانون کاپیتولاسیون در سال ۴۲ و حمایت از فرقه های ضاله بهائیت، وهابیت و سلفی تکفیری داعش و جبهه النصره بخشی از این جنایتهاست.

 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه اظهار کرد: از بعد پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز آمریکا لحظه ای از فکر انحراف و فروپاشی نظام اسلامی غفلت نکرده و از ترور شخصیت های برجسته نظام توسط عوامل مزدورش یعنی منافقین گرفته تا تحمیل ۸ سال جنگ تحمیلی و همچنین فتنه های متعدد و تحریم ها و تهدیدات همه بیانگر دشمنی آمریکا با ملت و کشور ایران است.

 

آمریکا در ستخیر خاکریز جبهه مقاومت ناکام ماند

فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه گفت: در یک دهه اخیر نیز آمریکا با کمک همپیمانان منطقه ای و فرامنطقه ای خود با بوجود آوردن پدیده تروریستی داعش که سالها قبل برای آن برنامه ریزی مالی، اطلاعاتی و لجستیکی کرده بودند قصد تسخیر خاکریز جبهه مقاومت را داشت که با درایت نیروهای مردمی بسیج جهان اسلام و سپاه قدس و تقدیم هزاران شهید مدافع حرم این توطئه نظام سلطه هم راه به جائی نبرد.

 

وی بیان کرئد: مبارزه با گروههای تکفیری و داعش در یک دهه گذشته باعث وحدت و همچنین اتحاد بسیج عمومی جهان اسلام شده و امروز زنجیره مقاومت مستحکم تر از گذشته در مرزهای رژیم غاصب صهیونیستی مستقر است تا به فضل الهی که در قرآن وعده پیروزی بر کفار و مشرکین داده شده می رود تا این غده سرطانی را از دامن جهان اسلام برچیند.

 

نیک یاد در بخشی دیگر به جنایت های فرا منطقه ای آمریکا در جهان اشاره کرد و افزود: کشتار وحشیانه مردم بی گناه هیروشیما و ناکازاکی در ژاپن، جنگ ویئتام، عراق و افعانستان، مقابله و کشتار انقلابیون السالوادور در ۱۹۸۱، کمک به جنگ در کشور نیکاراگوئه در سال ۱۹۸۱، حمله نیروی هوایی آمریکا به پایگاههای نظامی لیبی در ۱۹۸۶، سرکوب مخالفان دولت سومالی در ۱۹۹۲ و همچنین نسل کشی مسلمانان در شبه جزیره  بالکان یوپزه در بوسنی و هرزگوین ر ا می توان بخشی از این جنایت ها نام برد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد رژیم آمریکا بزرگترین تروریست دولتی است/آمریکا در تسخیر خاکریز جبهه مقاومت ناکام ماند سپاه مظهر اقتدار حهان اسلام است/تفکر سپاه و بسیج بر محور مقاومت سایه انداخته است آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است/سپاه نیروی مردمی و بر آمده از قانون اساسی است