بدون نظر
 
در سالروز نیروی زمینی ارتش:
رژه یگانهای نمونه ارتش در تربت حیدریه برگزار شد+تصاویر
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۵ ب.ظ
 
در سالروز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران یگان های نمونه تیپ مستقل 177 پیاده شهید محمد جعفر نصر اصفهانی مستقر در تربت حیدریه با حضور مسئولین، شورای تامین و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مراسم سان و رژه را برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت حیدریه در این مراسم که صبح شنبه در تقاطع بازار روز تربت حیدریه برگزار شد طی سخنانی اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران نشان داده که سرپناه مظلومان عالم و نیروی بازدارنده دفاعی است که اگر تعرضی به این مرز و بوم صورت گیرد جوابی قاطعانه و دندان شکن خواهد داد.

 

خسن فتحی نیا افزود: بنیه دفاعی کشور در دنیا مثال زدنی است و امروز از بهترین موقعیت و منزلت در جهان برخورداریم و  باید این عرصه تیز تقویت و ارتقا یابد.

 

فرماندار تربت حیدریه گفت: اگر امروز دستگاه دیپلماسی کشور در قلب اردوگاه پر تعداد دشمن با جسارت و دست پر حاضر شده بخشی از آن به توان دفاعی و نظامی نیروهای مسلح بر می گردد.

 

اجرای حرکات نمایشی و رزمی پر نشاط  بخشی از برنامه های رژه یگانهای نمونه تیپ 177 ارتش تربت حیدریه بود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود