بدون نظر
 
یادداشت/
روستائیانی که روح استکباری شاهان و اربابان را به خاک مذلت کشاندند، این توان را دارند که با اشرافی گری و ثروت اندوزی مبارزه کنند/عوام هایی در لباس خواص، درد امروز انقلاب اسلامی
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۲ ق.ظ
 
انقلابی که در حقیقت از جمع روستائیان به شهرها منتقل شد وروح استکباری شاهان واربابان را به خاک مذلت کشاند این توان را دارد که روح اشراف گری وثروت اندوزی وفرصت طلبی رادر هر عصر و زمانه به خاک مذلت بکشاند.

به گزارش تابان تربت، رهبرمعظم انقلاب همواره سعی می کنند تا جلوی انحراف در خط اصیل انقلاب ونظام را بگیرند و به همین جهت در سالروز ارتحال امام راحل بحث انحراف از خط امام را گوشزد فرمودند.

 

علیرغم این که متاسفانه می بینیم افرادی که خود را همه کاره انقلاب ونظام تصور می کنندوحتی نظریات امام را برگرفته از نتایج مشورتهای با خودشان تلقی می کنند، بعد از رحلت ایشان از امام چهره ای دیگر ساخته وکارشان به جایی رسیده که به مردمی که همواره مورد احترام امام بود اهانت کنند.

 

شاگردان مکتب این مدعیان، در طول این چند سال از هیچ گونه بی احترامی به مردم محروم ومستضعف خصوصا روستائیان فروگذار نکرده وخود را طیف سطح بالای جامعه تصور کرده وحتی اجازه اظهار نظر هم به سایر آحاد مردم را نمی دهند.

 

این رفاه طلبان و هم پیاله هایشان همواره ازلحاظ سیاسی، اقتصادی، تجاری، اجتماعی وفرهنگی به سطح بالایی رسیده، لذا فرزندان وخانواده های اینان عموما وخصوصا در غرب تحصیل کرده وخوشگذرانی هایشان در شمال وجنوب زبانزد بوده و هیچگونه احترام و مقامی برای دیگران قائل نیستند.

 

این انحراف صریح از خط امام است، زیرا که امام همراه با کوخ نشینان و روستائیان بود وچنین مردمی رابا فکر خود همراه می کرد.

 

انقلابی که در حقیقت از جمع روستائیان به شهرها منتقل شد وروح استکباری شاهان واربابان را به خاک مذلت کشاند این توان را دارد که روح اشراف گری وثروت اندوزی وفرصت طلبی رادر هر عصر و زمانه به خاک مذلت بکشاند.

 

این احساس خطری است که برخی افراد از آن هراس دارند و لذا سعی می کنند روح تفکر و بصیرت ودشمن شناسی را به هرشکلی که شده از طبقه روستا نشینی وکوخ نشینی بگیرند.

 

تاریخ شهادت می دهد که خطر اشراف گری و ثروت اندوزی وقدرت طلبی روبه فناست واین خط بالنده گی امام و رهبری نظام که همان خط حمایت ازروستائیان وضعفا می باشد همیشه بر کشورحاکم خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است