بدون نظر
 
یادداشت/
روستائیانی که روح استکباری شاهان و اربابان را به خاک مذلت کشاندند، این توان را دارند که با اشرافی گری و ثروت اندوزی مبارزه کنند/عوام هایی در لباس خواص، درد امروز انقلاب اسلامی
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۲ ق.ظ
 
انقلابی که در حقیقت از جمع روستائیان به شهرها منتقل شد وروح استکباری شاهان واربابان را به خاک مذلت کشاند این توان را دارد که روح اشراف گری وثروت اندوزی وفرصت طلبی رادر هر عصر و زمانه به خاک مذلت بکشاند.

به گزارش تابان تربت، رهبرمعظم انقلاب همواره سعی می کنند تا جلوی انحراف در خط اصیل انقلاب ونظام را بگیرند و به همین جهت در سالروز ارتحال امام راحل بحث انحراف از خط امام را گوشزد فرمودند.

 

علیرغم این که متاسفانه می بینیم افرادی که خود را همه کاره انقلاب ونظام تصور می کنندوحتی نظریات امام را برگرفته از نتایج مشورتهای با خودشان تلقی می کنند، بعد از رحلت ایشان از امام چهره ای دیگر ساخته وکارشان به جایی رسیده که به مردمی که همواره مورد احترام امام بود اهانت کنند.

 

شاگردان مکتب این مدعیان، در طول این چند سال از هیچ گونه بی احترامی به مردم محروم ومستضعف خصوصا روستائیان فروگذار نکرده وخود را طیف سطح بالای جامعه تصور کرده وحتی اجازه اظهار نظر هم به سایر آحاد مردم را نمی دهند.

 

این رفاه طلبان و هم پیاله هایشان همواره ازلحاظ سیاسی، اقتصادی، تجاری، اجتماعی وفرهنگی به سطح بالایی رسیده، لذا فرزندان وخانواده های اینان عموما وخصوصا در غرب تحصیل کرده وخوشگذرانی هایشان در شمال وجنوب زبانزد بوده و هیچگونه احترام و مقامی برای دیگران قائل نیستند.

 

این انحراف صریح از خط امام است، زیرا که امام همراه با کوخ نشینان و روستائیان بود وچنین مردمی رابا فکر خود همراه می کرد.

 

انقلابی که در حقیقت از جمع روستائیان به شهرها منتقل شد وروح استکباری شاهان واربابان را به خاک مذلت کشاند این توان را دارد که روح اشراف گری وثروت اندوزی وفرصت طلبی رادر هر عصر و زمانه به خاک مذلت بکشاند.

 

این احساس خطری است که برخی افراد از آن هراس دارند و لذا سعی می کنند روح تفکر و بصیرت ودشمن شناسی را به هرشکلی که شده از طبقه روستا نشینی وکوخ نشینی بگیرند.

 

تاریخ شهادت می دهد که خطر اشراف گری و ثروت اندوزی وقدرت طلبی روبه فناست واین خط بالنده گی امام و رهبری نظام که همان خط حمایت ازروستائیان وضعفا می باشد همیشه بر کشورحاکم خواهد بود.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود افشای همکاری فرح پهلوی با رژیم صدام برای بمباران شهرهای ایران تجدید میثاق مدافعان ولایت با مدافعان سلامت اجرای ۹۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در تربت حیدریه