بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
روز جهانی قدس لیله القدر سیاسی مسلمانان جهان است
تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۴ در ۷:۲۸ ب.ظ
 
خطیب جمعه تربت حیدریه گفت: مسلمانان جهان اسلام در راهپیمائی روز جهانی قدس به تکلیف شرعی، سیاسی، اجتماعی و عقلی خود عمل می کنند.

حجت الاسلام مهدی شریعتی تبار در گفتگو با تابان تربت، افزود: حضور آحاد امت اسلامی در راهپیمائی روز قدس عمل به دستور قرآن و امیر المومنین(ع) و لبیک به ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی(ره) است.

 

وی بیان کرد: همه مسلمانان دراین روز و در سایه وحدت و همدلی فریاد تظلم خواهی را سر می دهند و در دفاع از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین در همایشی با شکوه به صحنه می آیند.

 

شریعتی تبار به حدیثی از حضرت علی(ع) اشاره کرد و گفت: امام علی(ع) در یکی از آخرین وصیتهای خود فرمودند: مسلمانان و شیعیان با ظالم دشمن و یاور مظلوم باشند و همین روایت برای امت اسلامی کافی است تا در انسجامی مثال زدنی با شعار مرگ براسرائیل بار دیگر انزجار خود را از این غده سرطانی جهان اسلام اعلام دارند.

 

امام جمعه تربت حیدریه اظهار داشت: امروز مصداق کامل ستمگر اسرائیل و آمریکا و ال سعود و نمونه بارز مظلوم، مردم بی دفاع غزه و یمن هستند که زیر بمباران جنگنده ها به خاک و خون کشیده می شوند.

 

شریعتی تبار تصریح کرد: روز جهانی قدس لیله القدر سیاسی مسلمانان جهان اسلام است و هر کس که در ماه رمضان روزه بدارد و نسبت به این روز بی تفاوت باشد به طور حتم رمضان را درک نکرده است.

 

راهپیمائی روز جهانی قدس در تربت حیدریه از ساعت 10/30 دقیقه فردا از محل میدان شهدا به سمت میدان مرکزی برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است