بدون نظر
 
معاون سابق امور بین‌الملل حوزه علمیه قم:
روحانیون در تحقق گام دوم انقلاب پیشتاز باشند
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۳:۰۵ ب.ظ
 
حجت الاسلام زمانی گفت: ضرورت دارد تا روحانیون در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی که اصول آن توسط مقام معم رهبری، تبیین شده است، پیشتاز باشند.

به گزارش تابان تربت: حجت‌الاسلام حسن زمانی صبح امروز در جمع طلاب و روحانیون تربت‌حیدریه افزود: نخستین وظیفه روحانیون آن است تا ابعاد اسلامیت نظام جمهوی اسلامی و اینکه این نظام نسبت به نهضت‌های اسلامی مشابه در داخل و انقلاب‌های خارج کشور موفق‌تر بوده است.

وی گفت: از این روی لازم است تا دستاوردهای این نظام اسلامی در سراسر جهان معرفی و تبیین شود، لذا اهمیت این موضوع زمانی بیشتر مشخص می شود که همگان بدانند امروز زمینه معرفی و ترویج اصول انقلاب‌اسلامی در سراسر جهان و به خصوص کشورهای اسلامی فراهم و مشتاقان زیادی آماده الگوگیری از اصول نظام اسلامی ما هستند.

حجت الاسلام زمانی گفت: ضرورت دارد تا روحانیون در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی که اصول آن توسط مقام معم رهبری، تبیین شده است، پیشتاز باشند.

وی با بیان اینکه حمایت از محرومان از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: شما روحانیون در معرفی کمیته امداد به عنوان یک نهاد حمایتی باید تلاش بیشتری کنید تا جهانیان بدانند این نهاد انقلابی اکنون بالغ بر پنج میلیون نفر را تحت پوشش دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است