بدون نظر
 
معاون سابق امور بین‌الملل حوزه علمیه قم:
روحانیون در تحقق گام دوم انقلاب پیشتاز باشند
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۳:۰۵ ب.ظ
 
حجت الاسلام زمانی گفت: ضرورت دارد تا روحانیون در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی که اصول آن توسط مقام معم رهبری، تبیین شده است، پیشتاز باشند.

به گزارش تابان تربت: حجت‌الاسلام حسن زمانی صبح امروز در جمع طلاب و روحانیون تربت‌حیدریه افزود: نخستین وظیفه روحانیون آن است تا ابعاد اسلامیت نظام جمهوی اسلامی و اینکه این نظام نسبت به نهضت‌های اسلامی مشابه در داخل و انقلاب‌های خارج کشور موفق‌تر بوده است.

وی گفت: از این روی لازم است تا دستاوردهای این نظام اسلامی در سراسر جهان معرفی و تبیین شود، لذا اهمیت این موضوع زمانی بیشتر مشخص می شود که همگان بدانند امروز زمینه معرفی و ترویج اصول انقلاب‌اسلامی در سراسر جهان و به خصوص کشورهای اسلامی فراهم و مشتاقان زیادی آماده الگوگیری از اصول نظام اسلامی ما هستند.

حجت الاسلام زمانی گفت: ضرورت دارد تا روحانیون در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی که اصول آن توسط مقام معم رهبری، تبیین شده است، پیشتاز باشند.

وی با بیان اینکه حمایت از محرومان از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: شما روحانیون در معرفی کمیته امداد به عنوان یک نهاد حمایتی باید تلاش بیشتری کنید تا جهانیان بدانند این نهاد انقلابی اکنون بالغ بر پنج میلیون نفر را تحت پوشش دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث