بدون نظر
 
معاون سابق امور بین‌الملل حوزه علمیه قم:
روحانیون در تحقق گام دوم انقلاب پیشتاز باشند
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۳:۰۵ ب.ظ
 
حجت الاسلام زمانی گفت: ضرورت دارد تا روحانیون در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی که اصول آن توسط مقام معم رهبری، تبیین شده است، پیشتاز باشند.

به گزارش تابان تربت: حجت‌الاسلام حسن زمانی صبح امروز در جمع طلاب و روحانیون تربت‌حیدریه افزود: نخستین وظیفه روحانیون آن است تا ابعاد اسلامیت نظام جمهوی اسلامی و اینکه این نظام نسبت به نهضت‌های اسلامی مشابه در داخل و انقلاب‌های خارج کشور موفق‌تر بوده است.

وی گفت: از این روی لازم است تا دستاوردهای این نظام اسلامی در سراسر جهان معرفی و تبیین شود، لذا اهمیت این موضوع زمانی بیشتر مشخص می شود که همگان بدانند امروز زمینه معرفی و ترویج اصول انقلاب‌اسلامی در سراسر جهان و به خصوص کشورهای اسلامی فراهم و مشتاقان زیادی آماده الگوگیری از اصول نظام اسلامی ما هستند.

حجت الاسلام زمانی گفت: ضرورت دارد تا روحانیون در تحقق گام دوم انقلاب اسلامی که اصول آن توسط مقام معم رهبری، تبیین شده است، پیشتاز باشند.

وی با بیان اینکه حمایت از محرومان از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است، گفت: شما روحانیون در معرفی کمیته امداد به عنوان یک نهاد حمایتی باید تلاش بیشتری کنید تا جهانیان بدانند این نهاد انقلابی اکنون بالغ بر پنج میلیون نفر را تحت پوشش دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد