بدون نظر
 
حاشیه های استعفای شهردار تربت حیدریه
روایت های متناقض یک استعفا!
تاریخ انتشار : ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ در ۹:۳۳ ق.ظ
 
در حالی که شهردار تربت حیدریه صبح روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران از ارائه استعفای خود به شورای شهر خبر داده، اما اعضای شورا از این استعفا اظهار بی اطلاعی کرده و می گویند شهردار به مرخصی رفته است.

به گزارش تابان تربت، در حالی که محمد صادق مجتهدی، شهردار تربت حیدریه در یک گفتگوی خبری پیرامون اخبار رسیده مبنی بر استعفایش، این خبر را تایید کرده و  استعفای خود را تحویل شورای اسلامی پنجم شهر داده اما اعضای شورا از این استعفا اظهار بی اطلاعی کرده و می گویند شهردار به مرخصی رفته است.

رمضانپور نایب رئیس شورای شهر در این خصوص می افزاید: تاکنون نامه ای به دفتر شورا در خصوص استعفای شهردار نیامده و شاید نامه خود را به ریاست شورا تحویل داده اند.

سید مهدی وقفی رئیس شورای شهر تربت حیدریه با اعلام اینکه هنوز نامه ای در دبیرخانه شورای شهر در این خصوص ثبت نشده، افزود: شهردار به مرخصی یک هفته ای رفته و هیچ نامه ای مبنی بر اعلام استعفایش ثبت نشده است.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مبنی بر موافقت شورا با استعفای شهردار‌ گفت: این زمان اصلا وقت مناسبی برای استعفای آقای شهردار نیست و برای پیگیری امورات مهمی‌ مثل بافت فرسوده نیاز به حضور وی در سمت شهردار وجود دارد.

وقفی خاطر نشان کرد: در اولین جلسه اعضایشورا در این خصوص تصمیم گیری خواهند کرد.

در‌ ادامه تناقض های موجود بین گفته شهردار و اعضای شورای شهر تربت حیدریه، بار دیگر با گفتگو با شهردار تربت حیدریه از او علت استعفایش را سوال کردیم و مجتهدی ضمن تایید مجدد اینکه نامه استعفایش را به شورا تحویل داده می‌افزاید: فعلا در مورد علت استعفایم چیزی نمی‌گویم و بعدا با شما صحبت خواهم کرد.

نادر سلیمانی عضو دیگر شورای شهر پنجم تربت حیدریه بیان داشت: نامه ای هنوز ما ندیده ایم و در تماسی که امروز با شهردار داشتم وی گفت که به مرخصی رفته و بعد از آمدن تصمیم دارد تا از شهرداری برود.

وی می افزاید: شهردار گفته نامه را به ریاست شورا تحویل داده است.

سلیمانی ادامه می دهد: البته شایعاتی به نقل از شهردار تاکنون بوده که وی قصد کناره گیری از شهرداری را فارغ از هر نتیجه ای پس از انتخابات مجلس شورای اسلامی از‌ پیش داشته است.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مبنی بر اینکه نظر شخصی این عضو شورا برای رفتن یا ماندن شهردار چیست؟ می‌ افزاید: معمولا آقای مجتهدی وقتی تصمیمی را می گیرد به هر قیمتی که شده آن را انجام خواهد داد و اصرار بر ماندن وی خیلی مناسب نخواهد بود.

سیلمانی خاطر نشان می‌کند: شهردار باید عاشق کارش باشد و اگر نباشد ضرر ماندنش بیشتر از نماندنش است.

وی موضوع استیضاح شهردار را در چند ماه گذشته توسط شورا تکذیب می‌کند.

عضو دیگر شورای شهر تربت حیدریه از اینکه خبر استعفای شهردار را از طریق رسانه های‌ محلی در فضای مجازی متوجه شده گله مند است.

احمد وطن دوست گفت: با پیگیری هایی که داشته ام آقای شهردار نامه استعفایش را عصر‌شنبه ساعت ۱۸ توسط رییس دفترش به شورای شهر تحویل داده است.

این درحالی است که سه عضو دیگر در گفتگو با خبرنگار ما از نامه خبری ندارند!

وطن دوست در خصوص نظرش مبنی بر قبولی استعفا و یا رد آن می افزاید: شهردار باید ابتدا به جلسه شورا بیاید و علت این تصمیم را بیان کند و همچنین وی باید در مورد مواردی از قبیل بافت فرسود و اوراق مشارکت توضیح دهد.

وی خاطر نشان می‌کند: شهردار اگر تصمیم به کناره گیری داشت چرا دو یا سه ماه پیش به این نتیجه نرسیده است؟

وطندوست افزود: از رد این موضوع توسط برخی، تعجب می‌کنم و باید بگویم قبلا تصمیم به استیضاح شهردار داشته ایم اما براساس مصلحت این تصمیم را اعلام نکرده ایم.

این عضو شورا خاطر نشان می کند: ما سه ماه پیش به دوستان خود در شورا گفتیم که اگر قرار است از شهردار دعوت شود برای پاسخ به سئوالات شورا این اتفاق بیافتد نه حالا که ابتدای اسفند است ما با استعفای‌ شهردار رو برو شده ایم که اصلا وقت مناسبی نیست.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد قرارگاه رهایی و نجات در تربت حیدریه تشکیل شد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد