بدون نظر
 
مربی تیم ملی:
رقابتهای لیگ مناطق فوتبال فرصت مناسبی برای استعدادیابی و کادرسازی است
تاریخ انتشار : ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۱:۰۶ ق.ظ
 
مربی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران گفت: برپایی رقابت های لیگ مناطق از حیث فنی، فرصت مناسب و با ارزشی برای استعدادیابی و کادرسازی فوتبال ایران است.

محمد بابایی صبح امروز در حاشیه انجام رقابت های فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال لیگ مناطق کشور در تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: این بدان خاطر است که علاقه مندان به حضور در لیگ های حرفه ای در چنین فضاهایی تمام آنچه که از حیث دانش، بنیه و تجربه فنی دارند، در معرض قضاوت و ارزیابی قرار می دهند.

 

وی با بیان اینکه از این حیث کارشناسانی هم که از سوی فدراسیون فوتبال برای استعدادیابی برگزیده شده اند، غالبا بهترین را انتخاب می کنند، گفت: از سوی دیگر وضعیت فنی و میزان استاندارد بودن زمین بازی هم می تواند کمک خوبی در به منصه ظهور رساندن استعدادهای ورزشی باشد و چمن ورزشگاه آزادی تربت حیدریه از این حیث دارا بودن معیارهای استاندارد، در سطح استان بی نظیر است.

 

رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ زیر ۱۷ سال منطقه ۶ کشور از ۲۷ بهمن با حضور پنج تیم شریعت تربت حیدریه، عالی حرفه ای مشهد، مس کرمان، پیروزی ساری و رایحه سمنان آغاز شده بود که در پایان این مسابقات تیم های پیروزی ساری و عالی حرفه ای مشهد به مرحله بعد رقابتها صعود کردند.

 

ورزشگاه پنج هزار نفری تربت حیدریه دیما امسال با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح و این نخستین میزبانی کشوری این ورزشگاه ۱۱ هکتاری می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی