بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
رعایت مسایل بهداشتی مورد تاکید متخصصان شرعا الزامی است
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ در ۱:۴۶ ب.ظ
 
حجت الاسلام عصمتی با تاکید بر اینکه آنچه متخصصان بهداشتی بر آن الزام و اصرار دارند باید رعایت شود، افزود: رعایت این گونه مسایل شرعا الزامی و واجب است‌.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در نخستین آئین نماز عبادی سیاسی جمعه تربت حیدریه در سال ۹۹ اظهار کرد: رعایت در صفوف نماز جمعه و جماعات و برگزاری عبادات دینی با الزام نکات بهداشتی لازم می باشد، چرا که ممکن است با رعایت نکردن اینگونه مسائل علاوه بر آنکه هیچ استحبابی نصیبمان نشود در صورت عمدی بودن آن گناهی نیز برایمان ثبت شود‌.

وی با تاکید بر اینکه آنچه متخصصان بهداشتی بر آن الزام و اصرار دارند باید رعایت شود، افزود: رعایت این گونه مسایل شرعا الزامی و واجب است‌.

رییس حوزه علمیه مرحوم هراتی خاطر نشان کرد: با این ویروس منحوس کرونا زندگی می کنیم و شرایط زندگی را به گونه ای باید قرار بدهیم تا بتوانیم سلامتی خود و جامعه و اطرافیان را حفظ کنیم.

امام جمعه تربت حیدریه تاکید کرد: در چنین شرایطی که برخی کسب و کارها تعطیل می شود مردم باید به کمک برادران دینی بشتابند و کمک های مومناته و مواسات و همدلی را ادامه بدهند‌.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کاهش ۶۰ درصدی استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی در تربت حیدریه شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه