بدون نظر
 
رییس کمیته امداد تربت حیدریه عنوان کرد؛
رشد ۵۰ درصدی پرداخت زکات در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۹ در ۸:۵۰ ق.ظ
 
عبدالله زاده با بیان اینکه کشاورزان تربت حیدریه در شش ماهه نخست امسال 17 میلیارد ریال زکات پرداخت کردند، افزود: این میزان پرداختی نسبت به مدت مشابه پارسال 50 درصد رشد داشته است.

به گزارش تابان تربت؛ سید سعیدعبداله زاده رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت حیدریه صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پرداخت زکات توسط کشاورزان این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 50 درصد رشد دارد.

وی بیان کرد: در 6 ماهه نخست سال گذشته میزان پرداخت زکات 900 میلیون تومان بوده که امسال این مبلغ به یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان رسیده و تین در حالی است که زکات جمع آوری شده شامل زکات عمرانی، بسته های غذائی و غلات و نقدی بوده است.

عبداله زاده گفت: زکات نقدی جمع آوری شده طبق موازین شرعی در زمینه تامین جهیزیه، امور فرهنگی و تحصیل، درمان و مسکن مددجویان هزینه شده است.

در حال حاضر 14126 نفر در قالب 8397 خانوار از خدمات کمیته امداد تربت حیدریه بهره مند هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رزمایش کمکهای مومنانه ارتش در تربت حیدریه و منطقه مرزی شرق کشور حمایت ویژه از دانش آموزان محروم با هدف تحصیل در هنرستانها کشف اشیای تاریخی در روستای بُرس کدکن استقبال والدین دانش آموزان از مِنوی مدارس مسجد محور نگاه به شان معلم باید متحول شود کشف ۱۲۰ قلم کالای آرایشی قاچاق در تربت حیدریه امدادرسانی هلال‌احمر به بیش از ۳۰ نفر در پی بارش باران در تربت‌ حیدریه خسارت ۱۸ میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی و دامپروری تربت حیدریه احتمال وقوع سیل در تربت حیدریه طی ۲۴ ساعت آینده وجود دارد پارسال ۱۶ وقف جدید در تربت‌ حیدریه به ثبت رسید خسارت سیل به دام ها و مزارع کشاورزی تربت حیدریه افتتاح دو مرکز کارآفرینی در بخش رخ تربت حیدریه