بدون نظر
 
مدیر کل راه آهن شرق:
رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۲۹ ق.ظ
 
مدیر کل راه آهن شرق با اشاره به رشد 230 درصدی صادرات سیمان در 3 ماهه ابتدای امسال نسبت به سال گذشته به کشورهای آسیای میانه گفت: ایستگاه راه آهن تربت حیدریه به عنوان ایستگاه استراتژیک در نقطه مرکزی این مسیر ریلی به جنوب و سنگان واقع شده که حمل و صادرات سیمان در این ایستگاه صورت می گیرد.

به گزارش تابان تربت؛ محمد رضا چنگانی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: اداره کل راه آهن شرق جزء ۴ اداره کل برتر راه آهن کشور در حمل بار به شمار می رود. از این رو با توجه به برنامه ریزیهای انجام شده بارگیری کالا در این مسیر ریلی با ۶۲۰۰۰۰۰ تن انواع کالا در سال گذشته به رشد ۲۵ درصدی رسید که این روند افزایشی در سال جاری نیز ادامه دارد .

 

وی افزود در بین ایستگاههای راه آهن شرق ایستگاه تشکیلاتی تربت حیدریه به عنوان ایستگاه استراتژیک در نقطه مرکزی این مسیر ریلی به جنوب و سنگان واقع شده است که حمل و صادرات سیمان در این ایستگاه صورت می گیرد .

 

چنگانی گفت : امسال افزایش ۲۵ درصدی بارگیری و حمل بار در دستور کار راه آهن شرق قرار دارد که در این میان پایانه تربت حیدریه در صادرات سیمان رکوردرشد ۵/۲ برابری را در بهار امسال به ثبت رسانده است .

 

مدیر صادرات ریلی سیمان زاوه تربت هم با اشاره به رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان در ۳ ماهه ابتدای امسال نسبت به سال گذشته به کشورهای ( سی آی اس ) گفت : با توجه به صادرات سیمان به کشور ازبکستان از سال گذشته افزایش ۵/۲ برابری صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه را داشته ایم .

 

محمدرضا میرانیان افزود : با توجه به تکمیل و تجهیز زیرساختهای لازم در کارخانه سیمان زاوه تربت و همچنین ایستگاه راه آهن تربت حیدریه ماهیانه بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ واگن بارگیری می شود که با توجه به گشایش بازارهای جدید در کشور ترکمنستان در تلاش هستیم تا تعداد واگنها را به بیش از ۵۰۰ واگن برسانیم .

 

وی ابراز امید واری کرد با همکاری نزدیکی که راه آهن شرق در این زمینه دارد مشکل کمبود دیزل و محدودیتهای سیر و حرکت برطرف شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی