بدون نظر
 
رسیدگی به وضعیت مصدومان پالایشگاه شازند اولویت نخست است
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۱۱ ب.ظ
 
اراک-ایرنا- قائم مقام معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی تاکید کرد: اولویت مجموعه صنعت نفت، رفع نیازها و تامین امکانات لازم برای رسیدگی به وضعیت مصدومان حادثه پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند است.

شاهرخ خسروانی عصر دوشنبه در عیادت از مصدومان حادثه پالایشگاه شازند در بیمارستان امیر المومنین(ع) اراک افزود: تمام امکانات پزشکی برای رسیدگی به این مصدومان فراهم است،اما چنانچه نیاز به انتقال امکانات و یا پزشکان متخصص از تهران باشد، اقدام خواهد شد.

او بیان کرد: متخصصان لازم در بخشهای قلب، ریه،جراحی عمومی و داخلی و مسمومیت در بیمارستان امیرالمومنین (ع) مصدومان را تحت نظر دارند.

به گفته خسروانی، پیمانکار به روز رسانی (اورهال) مجموعه پالایشگاه شازند قطعا پاسخگوی حادثه اتفاق افتاده در پالایشگاه شازند است و قانون به طور کامل بر این امر تاکید دارد.

مدیران کل سیاسی، امنیتی و روابط عمومی استانداری مرکزی نیز به عنوان نمایندگان استانداری با حضور در بیمارستان امیرالمومنین (ع) اراک در جریان روند معالجات مصدومان قرار گرفتند.

علی شیرازی زاده مدیر عامل شرکت پالایش نفت امام خمینی( ره) شازند و جمعی از مسوولان این شرکت نیز از مجروحان عیادت کردند.

امروز دوشنبه بر اثر تصاعد گاز در یکی از بخشهای شرکت ملی پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند به هنگام اورهال، پنج نفر از کارکنان بر اثر استنشاق گازهای سمی روانه مرکز درمانی اراک شدند.

حال عمومی دو نفر از مصدومان این حادثه رضایتبخش و حال سه نفر از آنان به علت شدت مصدومیت وارده وخیم گزارش شده و در بخش مراقبتهای ویژه تحت نظر قرار دارند.

پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند از واحدهای وابسته به شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی است که در استان مرکزی و در شهرستان شازند واقع شده است.

این مجموعه به عنوان بزرگترین پالایشگاه تک واحدی ایران، در سال ۱۳۷۲ با ظرفیت اسمی ۱۵۰ هزار بشکه در روز، راه اندازی شد.ک/3

7112/6012 /1596

انتهای پیام /*

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود