بدون نظر
 
رسیدگی به وضعیت مصدومان پالایشگاه شازند اولویت نخست است
تاریخ انتشار : ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۱۱ ب.ظ
 
اراک-ایرنا- قائم مقام معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی تاکید کرد: اولویت مجموعه صنعت نفت، رفع نیازها و تامین امکانات لازم برای رسیدگی به وضعیت مصدومان حادثه پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند است.

شاهرخ خسروانی عصر دوشنبه در عیادت از مصدومان حادثه پالایشگاه شازند در بیمارستان امیر المومنین(ع) اراک افزود: تمام امکانات پزشکی برای رسیدگی به این مصدومان فراهم است،اما چنانچه نیاز به انتقال امکانات و یا پزشکان متخصص از تهران باشد، اقدام خواهد شد.

او بیان کرد: متخصصان لازم در بخشهای قلب، ریه،جراحی عمومی و داخلی و مسمومیت در بیمارستان امیرالمومنین (ع) مصدومان را تحت نظر دارند.

به گفته خسروانی، پیمانکار به روز رسانی (اورهال) مجموعه پالایشگاه شازند قطعا پاسخگوی حادثه اتفاق افتاده در پالایشگاه شازند است و قانون به طور کامل بر این امر تاکید دارد.

مدیران کل سیاسی، امنیتی و روابط عمومی استانداری مرکزی نیز به عنوان نمایندگان استانداری با حضور در بیمارستان امیرالمومنین (ع) اراک در جریان روند معالجات مصدومان قرار گرفتند.

علی شیرازی زاده مدیر عامل شرکت پالایش نفت امام خمینی( ره) شازند و جمعی از مسوولان این شرکت نیز از مجروحان عیادت کردند.

امروز دوشنبه بر اثر تصاعد گاز در یکی از بخشهای شرکت ملی پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند به هنگام اورهال، پنج نفر از کارکنان بر اثر استنشاق گازهای سمی روانه مرکز درمانی اراک شدند.

حال عمومی دو نفر از مصدومان این حادثه رضایتبخش و حال سه نفر از آنان به علت شدت مصدومیت وارده وخیم گزارش شده و در بخش مراقبتهای ویژه تحت نظر قرار دارند.

پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند از واحدهای وابسته به شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی است که در استان مرکزی و در شهرستان شازند واقع شده است.

این مجموعه به عنوان بزرگترین پالایشگاه تک واحدی ایران، در سال ۱۳۷۲ با ظرفیت اسمی ۱۵۰ هزار بشکه در روز، راه اندازی شد.ک/3

7112/6012 /1596

انتهای پیام /*

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه