بدون نظر
 
فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) در نیروی زمینی سپاه:
رسانه های معاند تلاش می کنند تا استوانه های انقلاب اسلامی را با تهمت و افتراء مورد هجمه قرار دهند
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۵ در ۴:۱۲ ب.ظ
 
فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) در نیروی زمینی سپاه شمال شرق گفت: رسانه های مغرض و معاند دائم در تلاش هستند تا استوانه های انقلاب اسلامی را با تهمت و افتراء مورد هجمه قرار دهند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، سردار قدرت الله منصوری فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع)در نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شمال شرق صبح امروز در جمع نیروهای مسلح تربت حیدریه اظهار کرد: در ۳۷ سال گذشته از عمر با برکت انقلاب اسلامی جبهه استکبار تا جائی که توانسته علما و اندیشمندان کشورمان را با ترور به شهادت رسانده و هر جا که ناتوان بوده با تهمت و افترا ارکان و استوانه های نظام را مورد هجمه قرار داده است.

 

وی که در سفر یک روزه نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی به تربت حیدریه، ایت الله علم الهدی را همراهی می کند، افزود: امروز رسانه های مغرض و معاند تلاش می کنند تا استوانه های انقلاب اسلامی را با تهمت و افتراء مورد هجمه قرار دهند و از این رو آیت الله علم الهدی  را دائم مورد تخریب و تهمت قرار می دهند.

 

فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) در نیروی زمینی سپاه، علمای ارزشمندی همچون آیت الله علم الهدی را از علمای تبعیت پذیر محض از ولی فقیه دانست و بر قدردانی از این نعمت ها تاکید کرد.

 

سردار منصوری در بخشی دیگر از سخنان خود به شهادت شهید سمائی در سوریه اشاره کرد و بیان داشت: شهید سمائی از افراد با تجربه و خبره نظامی انقلاب اسلامی ایران بود که با کمک های مستشاری خود در سوریه در نهایت به آرزوی دیرینش فیض شهادت نائل امد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کشف ۱۳۹۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در خراسان رضوی قیام انقلابی نهم دیماه ۵۷ تربت حیدریه بیانگر ولایتمداری مردم این دیار است تلاش میراث فرهنگی تربت حیدریه برای احیای بخشی از تاریخ تحقیق و تفحص از بزرگترین تخلف مالی کشور در ایستگاه شفاف سازی/از مصلحت سنجی تا فشار لابی های زر و زور فقه اسلامی مهمتربن رکن ولی فقیه است فوتبال خراسان رضوی گرفتار روز مرگی شده است کارگاه آموزشی دانَش افزایی فوتبال در تربت حیدریه برگزار شد تعلیم و تربیت بستر تغییر در فضاهای ورزشی را فراهم می کند اعتماد نابجا به دوست باز هم دردسر ساز شد گرمخانه ای که زمستان را برای بی سرپناهان گرم می کند غاصبان بیت المقدس یک گام تا نابودی پیروزی و استحکام زنجیره مقاومت صهیونیست ها را به هراس انداخته است