بدون نظر
 
امام جمعه تربت حیدریه:
رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است
تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۸ در ۸:۲۳ ق.ظ
 
امام جمعه تربت حیدریه گفت: هر دانش‌آموز باید خود را یک عنصر تمدن‌ساز تعریف کند و نیاز است تا نگاه توام با ایمان و اعتماد با بیانیه گام دوم انقلاب به جوانان در مدارس تشکیل و تقویت شود.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی امام جمعه تربت حیدریه، صبح امروز در چهارمین روز از هفته بسیج دانش آموزی در جمع دانش آموزان این شهرستان اظهار کرد: تکلیف امروز دانش آموزان در گام دوم آن است که در میدان دانش و پژوهش و بینش به بی نیازی که جامعه اسلامی به آن نیازمند است دسترسی پیدا کنند.

وی تصریح کرد: در مرحله دوم و در عرصه های تحقیق و پژوهش همچنان که در هشت سال دفاع مقدس حضور جدی داشتند و با تقدیم ۳۶ هزار شهید تکلیف خود را انجام داده اند امروز هم با حضور در جبهه علم و دانش با نشاط و شادابی هر چه تمام تر و همت عالی در مسیر تحقق اهداف و آرمانهای انقلاب و نظام گام بردارند.

رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان داشت: معلمان نیز همچنان به مانند گذشته از آینده سازان کشور حمایت و مسئولان نیز شرایط لازم را برای غنای علمی دانش آموزان فراهم کنند.

امام جمعه تربت حیدریه افزود: این غنای علمی زمینه سازی غنا در عرصه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را فراهم می آورد و این تکلیف همه ماست و باید آن را بنحو مطلوب به سرانجام برسانیم.

عصمتی گفت: باید فرزندان ما به عنوان کسانی که مدیریت آینده نظام بدست آنهاست چگونه با مردم بودن و خدمت به مردم را بیاموزند که این زینت است و با حلم و مدارا بدست می آید.

وی خاطر نشان کرد: در عرصه معنویت، اعتماد به خداوند و ظرفیتی که پروردگار در جامعه به ودیعه گذاشته همه امت اسلامی باید تلاش کنند تا با پشت پا زدن به استکبار به تعالی و تکامل انسانی برسند.

امام جمعه تربت حیدریه ابراز داشت: سلامت معنوی و ظاهری و جسمی باید هر دو در امت اسلامی به خصوص در جوانانی که آینده نظام را باید اداره کنند بروز و ظهور داشته باشد تا در سایه سلامت جسمی با رشد علمی و روحی نیازهای جامعه اسلامی را تامین کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است