بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه خبر داد؛
رزمایش اقتدار الی بیت المقدس بسیج در تربت حیدریه آغاز شد
تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۸ در ۹:۰۹ ق.ظ
 
فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه گفت: رزمایش اقتدار الی بیت المقدس گردانهای بیت المقدس و کوثر بسیج با عنوان چهل سال مردم یاری، امنیت و خدمت از امروز به مدت دو روز در منطفه عمومی رزمایش(اردوگاه قدس) برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار علی نیک یاد فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: در راستای جذب، سازماندهی، آموزش و ارتقای سطح کیفی و آمادگی همه جانبه نیروهای بسیجی، رزمایش اقتدار الی بیت المقدس گردانهای بیت المقدس و کوثر بسیج با عنوان چهل سال مردم یاری، امنیت و خدمت از صبح امروز به مدت دو روز در منطفه عمومی رزمایش(اردوگاه قدس) برگزار می شود.

وی تصریح کرد: تمام رزمایش ها و مانورهای بسیج در راستای رصد تحرکات منطقه ای و فرا منطقه ای دشمنان نظام اجرا می شود تا با شناخت از برنامه ها و تاکتیک های دشمن برای مقابله با آن همیشه آماده باشیم.

فرمانده بسیجیان تربت حیدریه با بیان اینکه این رزمایش در قالب دفاع از کوی و برزن برگزار خواهد شد، افزود: این رزمایش با محور دفاعی، امنیتی و امدادی در قالب دفاع از کوی و برزن، مقابله با اغتشاشات و ناآرامی ها و همچنین امداد و نجات با حضور گردانهای بیت المقدس برادران و کوثر خواهران برگزار می شود.

وی افزود: گردانها بصورت تفکیکی هر کدام با انجام وظایف جداگانه در عملیات های تاخیری، مقابله با اغتشاشات و نا آرامی ها و همچنین امداد و نجات آموزش و تمرین های لازم را سپری و نسبت به برنامه های جدید بروزرسانی می شوند.

فرمانده سپاه تربت حیدریه به اهداف این رزمایش اشاره کرد و افزود: ارتقای امنیت روانی برای آحاد مردم، مردمی کردن امنیت با حضور گسترده بسیجیان و مشارکت مردم، ارتقای توان رزم و همچنین سازماندهی، آمادگی و بروز رسانی تمرینات گردانهای بیت المقدس و کوثر بسیج بخشی از اهداف مهم این رزمایش خواهد بود.

در حال حاضر بیش از ۷۰ هزار بسیجی در قالب ۲۰ حوزه مقاومت، ۱۰ کانون اقشار و ۵۰۰ پایگاه و واحد مقاومت بسیج در شهرستان تربت حیدریه فعالیت می کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه