بدون نظر
 
فرمانده سپاه تربت حیدریه خبر داد؛
رزمایش اقتدار الی بیت المقدس بسیج در تربت حیدریه آغاز شد
تاریخ انتشار : ۱۲ دی ۱۳۹۸ در ۹:۰۹ ق.ظ
 
فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه گفت: رزمایش اقتدار الی بیت المقدس گردانهای بیت المقدس و کوثر بسیج با عنوان چهل سال مردم یاری، امنیت و خدمت از امروز به مدت دو روز در منطفه عمومی رزمایش(اردوگاه قدس) برگزار می شود.

سرهنگ پاسدار علی نیک یاد فرمانده سپاه ناحیه بسیج تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: در راستای جذب، سازماندهی، آموزش و ارتقای سطح کیفی و آمادگی همه جانبه نیروهای بسیجی، رزمایش اقتدار الی بیت المقدس گردانهای بیت المقدس و کوثر بسیج با عنوان چهل سال مردم یاری، امنیت و خدمت از صبح امروز به مدت دو روز در منطفه عمومی رزمایش(اردوگاه قدس) برگزار می شود.

وی تصریح کرد: تمام رزمایش ها و مانورهای بسیج در راستای رصد تحرکات منطقه ای و فرا منطقه ای دشمنان نظام اجرا می شود تا با شناخت از برنامه ها و تاکتیک های دشمن برای مقابله با آن همیشه آماده باشیم.

فرمانده بسیجیان تربت حیدریه با بیان اینکه این رزمایش در قالب دفاع از کوی و برزن برگزار خواهد شد، افزود: این رزمایش با محور دفاعی، امنیتی و امدادی در قالب دفاع از کوی و برزن، مقابله با اغتشاشات و ناآرامی ها و همچنین امداد و نجات با حضور گردانهای بیت المقدس برادران و کوثر خواهران برگزار می شود.

وی افزود: گردانها بصورت تفکیکی هر کدام با انجام وظایف جداگانه در عملیات های تاخیری، مقابله با اغتشاشات و نا آرامی ها و همچنین امداد و نجات آموزش و تمرین های لازم را سپری و نسبت به برنامه های جدید بروزرسانی می شوند.

فرمانده سپاه تربت حیدریه به اهداف این رزمایش اشاره کرد و افزود: ارتقای امنیت روانی برای آحاد مردم، مردمی کردن امنیت با حضور گسترده بسیجیان و مشارکت مردم، ارتقای توان رزم و همچنین سازماندهی، آمادگی و بروز رسانی تمرینات گردانهای بیت المقدس و کوثر بسیج بخشی از اهداف مهم این رزمایش خواهد بود.

در حال حاضر بیش از ۷۰ هزار بسیجی در قالب ۲۰ حوزه مقاومت، ۱۰ کانون اقشار و ۵۰۰ پایگاه و واحد مقاومت بسیج در شهرستان تربت حیدریه فعالیت می کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام کلیدواژه ضدصهیونیستی ترند سوم توئیتر جهانی شد دست روی دست نتیجه کلنگ زنی های بی نتیجه در تربت حیدریه عطر دل انگیز مواسات و کمک مومنانه در روستاهای مرزی شرق کشور