بدون نظر
 
رحمتی تصمیم نهایی اش را در قبال قلعه نویی گرفت
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۵:۵۷ ب.ظ
 
تنها یک روز به بازی استقلال و ملوان باقی مانده و همچنان چند سؤال کلیدی وجود دارد، آیا قلعه‌نویی روی نیمکت ملوان می‌نشیند؟

به نقل از خبر ورزشی،آیا اگر او روی نیمکت نشست مهدی رحمتی به سمتش می‌رود؟ آیا گلر استقلال به توصیه‌های مدیرعامل باشگاهش گوش می‌دهد؟ تمام این سؤال‌ها وجود دارد ولی هنوز کسی پاسخش را نمی‌داند. امیر قلعه‌نویی به احتمال خیلی زیاد روی نیمکت نمی‌نشیند و احتمالاً این به نفعش خواهد بود. چراکه اولاً جلوی استقلال روی نیمکت نیست و ثانیاً دیگر مجبور نیست زورکی با کسی ماچ و بوسه کند. اما حتی اگر امیر روی نیمکت بنشیند دوباره مهدی رحمتی به سمت او نخواهد رفت. افشارزاده مدیرعامل استقلال چند روز قبل گفت رحمتی باید به سمت قلعه‌نویی برود و حالا اگر قلعه‌نویی روی نیمکت باشد و مهدی این کار را نکند، در واقع حرف مدیر بی‌ارزش می‌شود. رحمتی امیدوار است کار به آنجا نکشد و امیر روی نیمکت نباشد اما حتی اگر او روی نیمکت ملوان بنشیند رحمتی چنین کاری نخواهد کرد. او در محفلی با تأیید این موضوع گفت هرگز به سمت قلعه‌نویی نمی‌رود. پس افشارزاده هم باید دعا کند قلعه‌نویی روی سکو باشد تا مبادا حرفش به کرسی ننشیند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود