بدون نظر
 
سرپرست فرمانداری تربت‌حیدریه:
راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند
تاریخ انتشار : ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ در ۹:۱۳ ق.ظ
 
شرافتی راد گفت: راویان دفاع مقدس در حکم ذخیره و سرمایه‌ های اصلی ایران اسلامی برای صیانت از نظام و صدور انقلاب هستند.

به گزارش تابان تربت به نقل از ایرنا، حسین شرافتی‌ راد صبح امروز در گردهمایی راویان فتح رضوی در تربت‌حیدریه افزود: وظیفه مسوولان آن است که از این سرمایه‌ها برای انتقال مفاهیم ارزش‌های دفاع‌ مقدس و معرفی آن به نسل جوان به نحو مطلوب و تاثیرگذار استفاده کنند.

وی ادامه داد: اکنون وارد دهه پنجم انقلاب شده‌ایم، این بدان معنا است که انقلاب اسلامی با موفقیت به جهان صادر شده و به بار نشسته و به همین دلیل شاهد عزت نظام جمهوری اسلامی در جهان هستیم.

سرپرست فرمانداری تربت‌حیدریه گفت: فرهنگ عاشورا و دفاع مقدس حتی برای کشورهای غیراسلامی نیز نجات دهنده است و اگر انقلاب و ایستادگی ما نبود، امروز جهان با تاخت و تاز دیگری مواجه می‌شد و فشار بر مردم ایران به اوج خود می‌رسید.

وی از اهل بیت (ع) و به خصوص حضرت زینب (س) به عنوان بهترین و تاثیرگذارترین راوی در جهان اسلام یاد کرد و افزود: شاید اگر نطق و روایتگری حساب شده حضرت زینب (س) در آن بزنگاه بزرگ تاریخی ایراد نمی‌شد، آن چیزی که امروز از قیام بزرگ حضرت سیدالشهدا (ع) برای ما به ارث رسیده، شکل دیگری داشت و آیین باشکوه اربعین که امروز در کشورهای جهان شاهدش هستیم، نتیجه هنرمندی حضرت زینب (س) است.

شرافتی راد ادامه داد: صدای خوش، دانش زیاد، امتناع از تحریف، صداقت و تسلط در بیان از خصوصیات یک راوی موفق است تا بتواند تاریخ گذشته را برای نسل آینده ماندگار و جاودان سازد.

وی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری نیز روایتگری و بیان نقشه راه است که منتج به خودسازی، جامعه و تمدن سازی می‌شود.

سرپرست فرمانداری تربت‌حیدریه افزود: امروز برای مردم حرف زدن مهم نیست و سخنرانی برایشان جایگاهی ندارد زیرا مردم نیازمند عمل ما هستند و این‌که حرف بزنیم و شعار بدهیم اما طور دیگری عمل کنیم، خوب نیست.

وی ادامه داد: بهترین راه برای خدمت به خانواده شهدا، جانبازان و رزمندگان، خدمت صادقانه است، با پارتی‌بازی، باندبازی و جناح بازی نمی‌توان مشکلات مردم را برطرف کرد زیرا این راه جز فرصت‌سوزی نتیجه دیگری در بر نخواهد داشت.

شرافتی راد گفت: امروز دشمن به دنبال ایجاد فاصله میان مردم و  مسوولان، ناامید کردن آنها نسبت به نظام و در نتیجه ناراضی نگه‌داشتن مردم است و این وظیفه راویان است که همچون دوران دفاع مقدس که پشت دشمن را به خاک مالیدند، امروز نیز با حربه‌های فرهنگی به جنگ نرم خود ادامه دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است