بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
راه اندازی مجتمع فرهنگی و هنری اولویت نخست فرهنگ و ارشاد تربت حیدریه باشد
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۵:۱۱ ب.ظ
 
علی رستمی گفت: حوزه فرهنگ و ارشادتمام تلاش خود را به تکمیل و راه‌اندازی مجتمع فرهنگی هنری تربت‌ حیدریه که دست کم به 300 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد، متمرکز کنند.

به گزارش تابان تربت، علی رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌ حیدریه ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان اظهار داشت: حوزه فرهنگ به لحاظ برخورداری از اعتبارات دولتی بسیار فقیر، اما از حیث وجود افراد هنرمند، فرهنگ‌دوست، صاحب‌اندیشه و مدیران توانمند بسیار غنی و ثروتمند است.

وی تصریح کرد: از این حیث کسی که در این حوزه مسوولیتی را می‌پذیرد باید بداند اگر بخواهد به امید اعتبارات قطره‌چکانی دولتی باشد، موفق نخواهد بود.

رستمی گفت: خوشبختانه کارنامه درخشان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این خطه بیانگر آن است که مدیران توانمندش با دست خالی پا به عرصه مدیریتی گذاشته، با کمک منابع غیردولتی چراغ این حوزه را روشن نگاه داشتند و در نهایت با کارنامه پر و پیمان مسوولیت را به دیگری سپردند.

فرماندار تربت حیدریه خاطر نشان کرد: اما اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت‌ حیدریه امروز از یک بعد دیگر حایز اهمیت و افتخار است و آن اینکه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، سکان هدایت را به دست یک زن سپرده و وی سومین مدیر دستگاه‌های اجرایی این خطه است که از بین بانوان فرهیخته برگزیده شده‌است.

رستمی افزود: لذا مهمترین درخواست من از رییس جدید آن است تمام هم و غم خود را متوجه تکمیل و راه‌اندازی مجتمع فرهنگی هنری تربت‌ حیدریه که دست کم به 300 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز دارد، متمرکز کنند.

فرماندار تربت‌ حیدریه در بخش دیگری بر استقلال مدیران در تصمیم‌ گیری تاکید کرد و افزود: آن مدیری که حتی یک روز اجازه دهد از بیرون برایش تصمیم‌سازی کنند، او دیگر تا آخر قافیه را باخته و دچار خسران دنیوی و اخروی خواهد شد.

در این آیین از تلاش‌های محمد حسن‌زاده رییس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت‌ حیدریه تقدیر و فاطمه نخعی‌نیا به عنوان رییس جدید این اداره معرفی شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دکتر مهرداد حیدری دومین شهید مدافع سلامت تربت حیدریه آسمانی شد تورم فعلی در کشور دلیل اقتصادی ندارد/ماهیت شورای ملی و اتحادیه صادرکنندگان زعفران برای مردم مشخص شده است/طرح شفافیت آرا نبابد فضای پوپولیستی را در مجلس ایجاد کند حضور روحانیون، هیئت امنا و فرماندهان بسیج در طرح مسجد سنگر سلامت الزامی است/تفکر بسیج باید جهانی شود مهمترین ماموریت هفته بسیج اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است تهدیدات شهری را باید به فرصت تبدیل کرد/هماهنگی بین بخشی و نگاه راهبردی به توسعه شهری نقش بسزایی در عمران و آبادانی دارد ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا طی یک هفته گذشته در تربت حیدریه جان باختند بیش از ۱۲۰۰ کودک یتیم در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران ۱۴ صندوق اعتباری زنان روستایی دربخش رخ تربت حیدریه فعال است توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان در تربت حیدریه تغییر کاربری ۳ کاروانسرای تربت حیدریه توسط بخش خصوصی در حال انجام است دوبانده شدن محور تربت حیدریه_زاوه در انتظار تحقق وعده مسئولان نیمی از مساجد و پایگاههای بسیج تربت حیدریه در طرح مسجد سنگر سلامت شرکت دارند