بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
راه اندازی مجتمع فرهنگی و هنری اولویت نخست فرهنگ و ارشاد تربت حیدریه باشد
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۵:۱۱ ب.ظ
 
علی رستمی گفت: حوزه فرهنگ و ارشادتمام تلاش خود را به تکمیل و راه‌اندازی مجتمع فرهنگی هنری تربت‌ حیدریه که دست کم به 300 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد، متمرکز کنند.

به گزارش تابان تربت، علی رستمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تربت‌ حیدریه ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان اظهار داشت: حوزه فرهنگ به لحاظ برخورداری از اعتبارات دولتی بسیار فقیر، اما از حیث وجود افراد هنرمند، فرهنگ‌دوست، صاحب‌اندیشه و مدیران توانمند بسیار غنی و ثروتمند است.

وی تصریح کرد: از این حیث کسی که در این حوزه مسوولیتی را می‌پذیرد باید بداند اگر بخواهد به امید اعتبارات قطره‌چکانی دولتی باشد، موفق نخواهد بود.

رستمی گفت: خوشبختانه کارنامه درخشان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این خطه بیانگر آن است که مدیران توانمندش با دست خالی پا به عرصه مدیریتی گذاشته، با کمک منابع غیردولتی چراغ این حوزه را روشن نگاه داشتند و در نهایت با کارنامه پر و پیمان مسوولیت را به دیگری سپردند.

فرماندار تربت حیدریه خاطر نشان کرد: اما اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت‌ حیدریه امروز از یک بعد دیگر حایز اهمیت و افتخار است و آن اینکه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، سکان هدایت را به دست یک زن سپرده و وی سومین مدیر دستگاه‌های اجرایی این خطه است که از بین بانوان فرهیخته برگزیده شده‌است.

رستمی افزود: لذا مهمترین درخواست من از رییس جدید آن است تمام هم و غم خود را متوجه تکمیل و راه‌اندازی مجتمع فرهنگی هنری تربت‌ حیدریه که دست کم به 300 میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز دارد، متمرکز کنند.

فرماندار تربت‌ حیدریه در بخش دیگری بر استقلال مدیران در تصمیم‌ گیری تاکید کرد و افزود: آن مدیری که حتی یک روز اجازه دهد از بیرون برایش تصمیم‌سازی کنند، او دیگر تا آخر قافیه را باخته و دچار خسران دنیوی و اخروی خواهد شد.

در این آیین از تلاش‌های محمد حسن‌زاده رییس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت‌ حیدریه تقدیر و فاطمه نخعی‌نیا به عنوان رییس جدید این اداره معرفی شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سازمان بورس، مقصر اصلی روند فعلی این بازار است/مکانیزم ماشه آمریکا جنگ روانی است ضرورت رفع موانع قانونی بر سر راه مشکلات ساخت و ساز در شهرهای کوچک انتقاد رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی از قوانین ۶۰ سال گذشته شهرداری‌ها جهش تولید حوزه کشاورزی کدکن با افزایش سطح کشت گلخانه ای پناهجویان نهضت آزادی و ترور شخصیت پناهیان/ترور دیده بان های انقلاب، شیوه تاریخی منافقین آغاز عملیات اجرایی طرح دوبانده شدن محور تربت حیدریه به رشتخوار بیش از ۱۴ هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در جلگه رخ تربت حیدریه خریداری شد نامه فعالان فضای مجازی به مجلس درباره کارنامه پراشکال وزیر ارتباطات در حوزه فضای مجازی مردم تربت حیدریه از نبود مهندس ناظر گلایه‌مند هستند ۴۱ درصد جامعه هدف روستایی تربت حیدریه تحت پوشش بیمه هستند اهانت به ساحت مقدس رسول خدا از سیاست‌های اسلام ستیزیانه غرب است پلمپ ۴۸ حلقه چاه غیر مجاز در تربت حیدریه