بدون نظر
 
نماینده ولی فقیه در گروه توپخانه 61 محرم:
راهبردها و تدابیر ولی فقیه جامعه فصل الخطاب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۵ ب.ظ
 
نماینده ولی فقیه در گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی 61 محرم گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنان و راهبردهای ولی فقیه جامعه را که همان ترجمان گفتمان ناب انقلاب اسلامی است را فصل الخطاب خود قرار داده و در اجرای این تدابیر لحظه ای کوتاهی نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام امیر غلامی در سخنان قبل از خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه بمناسلت روز پاسدار اظهار کرد: پاسداران انقلاب اسلامی به تاسی از سید و سالار شهیدان در دفاع از مظلومان جهان و همچنین صیانت از ارزشها و اهداف انقلاب اسلامی در هر نقطه ای که لازم باشد حضوری قدرتمند خواهد داشت.

وی این حضور را برگرفته از اصل قانون اساسی عنوان کرد و افزود: سپاه پاسداران وظیفه صیانت از دستاوردها و آرمانهای انقلاب اسلامی را عهده دار است و در این راه تحت امر فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی) حضور خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی ۶۱ محرم گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنان و راهبردهای ولی فقیه جامعه را که همان ترجمان گفتمان ناب انقلاب اسلامی است را فصل الخطاب خود قرار داده و در اجرای این تدابیر لحظه ای کوتاهی نخواهد کرد.

وی از بصیرت دینی، معنویت محوری، دشمن شناسی، بروز رسانی توان نظامی در ارتقای بازدارندگی دفاعی و همچنین دفاع غیر محافظه کاران از انقلاب اسلامی را بعنوان بخشی دیگر از شاخصه های سپاه پاسداران یاد کرد.

غلامی به حضور پاسداران در عرصه های مختلف کشور اشاره کرد و افزود: مهمترین عرصه حضور مقتدرانه سپاه پاسداران در حوزه دفاعی است که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی در قائله های قومی و مذهبی، فتنه ها، کودتاها، جنگ تحمیلی و امروز نیز در برابر تروریست های تکفیری در خارج از مرزهای ایران در برابر دشمنان سینه سپر کرده اند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
از تبار «دجال» سومین سوگواره پرده خوانی خراسان بزرگ در تربت حیدریه برگزار می شود اقتدار اسلام با دشمن شناسی و ایستادگی جلوه می کتد/تدبیر در الفاظ دردی از مردم درمان نمی کند جنگ اقتصادی امروز نیازمند مدیریت دوران دفاع مقدس است/مسوولان شعار خوب می دهند اما در عمل به فکر مردم نیستند/همه فرزندانم در ایران و مشغول پاسداری از میهن اسلامی هستند پیگیری مطالبات فرهنگیان باید بر مدار شبکه تعاملی باشد نه رسانه ای امروز بیش از هر زمانی نیازمند روحیه آزادگان دفاع مقدس در سطوح مدیریتی کشور هستیم نیمی از جمعیت تربت حیدریه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند نخستین روستای خراسان رضوی ثبت ملی شد رسانه ها در اجتماعی شدن سلامت نقش مهمی دارند حاشیه نشینی بزرگترین تهدید برای مدیریت شهری تربت حیدریه اطلاع نگاشت/ جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد اخذ مجوز آزمایش طلای سرخ در پژوهشکده ملی زعفران تربت حیدریه/نمایندگان اتحادیه اروپا به تربت حیدریه می آیند