بدون نظر
 
نماینده ولی فقیه در گروه توپخانه 61 محرم:
راهبردها و تدابیر ولی فقیه جامعه فصل الخطاب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ در ۱۲:۵۵ ب.ظ
 
نماینده ولی فقیه در گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی 61 محرم گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنان و راهبردهای ولی فقیه جامعه را که همان ترجمان گفتمان ناب انقلاب اسلامی است را فصل الخطاب خود قرار داده و در اجرای این تدابیر لحظه ای کوتاهی نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام امیر غلامی در سخنان قبل از خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه بمناسلت روز پاسدار اظهار کرد: پاسداران انقلاب اسلامی به تاسی از سید و سالار شهیدان در دفاع از مظلومان جهان و همچنین صیانت از ارزشها و اهداف انقلاب اسلامی در هر نقطه ای که لازم باشد حضوری قدرتمند خواهد داشت.

وی این حضور را برگرفته از اصل قانون اساسی عنوان کرد و افزود: سپاه پاسداران وظیفه صیانت از دستاوردها و آرمانهای انقلاب اسلامی را عهده دار است و در این راه تحت امر فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی) حضور خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در گروه توپخانه، پدافند هوایی و موشکی ۶۱ محرم گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سخنان و راهبردهای ولی فقیه جامعه را که همان ترجمان گفتمان ناب انقلاب اسلامی است را فصل الخطاب خود قرار داده و در اجرای این تدابیر لحظه ای کوتاهی نخواهد کرد.

وی از بصیرت دینی، معنویت محوری، دشمن شناسی، بروز رسانی توان نظامی در ارتقای بازدارندگی دفاعی و همچنین دفاع غیر محافظه کاران از انقلاب اسلامی را بعنوان بخشی دیگر از شاخصه های سپاه پاسداران یاد کرد.

غلامی به حضور پاسداران در عرصه های مختلف کشور اشاره کرد و افزود: مهمترین عرصه حضور مقتدرانه سپاه پاسداران در حوزه دفاعی است که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی در قائله های قومی و مذهبی، فتنه ها، کودتاها، جنگ تحمیلی و امروز نیز در برابر تروریست های تکفیری در خارج از مرزهای ایران در برابر دشمنان سینه سپر کرده اند.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام الهی با ولایت مشروعیت پیدا می کند بقاع متبرکه مکانی برای تبیین و تقویت افکار و اندیشه اهل بیت(ع) است بلاتکلیفی کشتارگاه صنعتی تربت حیدریه تدوین سند چشم انداز پیشگیری از آسیب های اجتماعی تربت حیدریه شبکه های اجتماعی ضد ارزشی فروپاشی خانواده ها را هدف قرار داده اند تا پایان امسال چهار ورزشگاه به بهره برداری می رسد مجموعه ورزشی پنج هزار نفری تربت حیدریه به بهره برداری رسید تمام محاسبات جبهه استکبار پوشالی است روستای گردشگری بسک تربت حیدریه ثبت جهانی می شود تربت حیدریه ظرفیت مرکزیت اداره کل راه آهن شرق را دارد ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر در تربت حیدریه فاقد متقاضی تعهد ۶۸ درصدی اشتغال در تربت حیدریه